АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Добре няма да ти отварям очите с линкове
Опитай се да помислиш, ако протестите свалят това правителство, какво следва
Кой ще дойде на власт? айде за това да поспорим
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Е то нали се сещаш, че тоя протест не може да е вечен или поне не в тая мирна конфигурация. Вие какво очаквате хората да си стоят на улицата, а отвътре да им се подигравате и да плескате с ръце. Като имаше по 20 хил. на протестите сиреч някои уважи гражданското мнение НЕ дори не искаха да чуят. После си взеха куфарите и отидоха на море, защото се бяха уморили прекалено много и с тоя ход направиха хората да изглеждат смешни и жалки. Колко дни трябва да протестира народа 100 дни, 200 дни, 500 дни и оня да разправя, че и той имал симпатизанти и са го били избрали. Добре, че беше оня Волен иначе щеха да видат правителство през крив макарон.

И мога да се хвана на бас с тебе, че скоро ще има още по-големи протести, но какво от това? Да на протестите има боковисти, но мене това слабо ме интерсува. Аз имам кауза и тя е анти БКП и протурската партия никави аргументи, сметки, цифри и популистки глупости няма да ми променят мнението. Децата у форма могат да се връзват на разни разкази за националисти, Орбановци, Йорг Хайдеровци, Воленовци и т.н. аз съм против диктатурата, против агентите и мутрите в държавата.


Тифо това че си ходил да протестираш за без пари означава единствено че си станал жертва на манипулация от тия дето са взели пари за да разправят как сега били протестирали хубавите и богатите.

Да на Контрапротестите също се плаща за да ходят хора които си нямат и хабер що са там - Но това по никакъв начин не променя факта че протестите се инициират от центрове извън БГ и бъде сигурен че тези центрове не ги брига за благосъстоянието на БГ държавата.

Не ти ли се струва странно че ГРОБ изведнъж обърнаха палачинката влезнаха в парламента и изведнъж на протестите останаха по стотина човека ?????

Опитай се да си отговориш на въпросите

Защо ГРОБ си промени мнението и влезна в парламента???
Защо това съвпадна с умирането на протеста ???
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Е аз бате да ти приличам на Сова Харис. Мене ми е ясно, че ме водиш към ГРОБ обаче те ще трябва да се коалират. Тоя път ти гарантирам, че реформаторския блок ще има голямо представителство в парламента и нещата тогава ще са на кантар. Важното е, че Пеев, Сергей стани шеф, Алаах Акбар и Хитлер нема да съставят правителство.

P.S.

С други думи очаквам активизиране от страна на десните избиратели, които ще подкрепят реформаторския блок с всичките му там положителни и отрицателни страни.

Приятна вечер!

Добре няма да ти отварям очите с линкове
Опитай се да помислиш, ако протестите свалят това правителство, какво следва
Кой ще дойде на власт? айде за това да поспорим
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Е то нали се сещаш, че тоя протест не може да е вечен или поне не в тая мирна конфигурация. Вие какво очаквате хората да си стоят на улицата, а отвътре да им се подигравате и да плескате с ръце. Като имаше по 20 хил. на протестите сиреч някои уважи гражданското мнение НЕ дори не искаха да чуят. После си взеха куфарите и отидоха на море, защото се бяха уморили прекалено много и с тоя ход направиха хората да изглеждат смешни и жалки. Колко дни трябва да протестира народа 100 дни, 200 дни, 500 дни и оня да разправя, че и той имал симпатизанти и са го били избрали. Добре, че беше оня Волен иначе щеха да видат правителство през крив макарон.

И мога да се хвана на бас с тебе, че скоро ще има още по-големи протести, но какво от това? Да на протестите има боковисти, но мене това слабо ме интерсува. Аз имам кауза и тя е анти БКП и протурската партия никави аргументи, сметки, цифри и популистки глупости няма да ми променят мнението. Децата у форма могат да се връзват на разни разкази за националисти, Орбановци, Йорг Хайдеровци, Воленовци и т.н. аз съм против диктатурата, против агентите и мутрите в държавата.

Нема начин да разбереш кво ти се казва, щото си кон с капаци
за кой ще гласуваш на следващите избори?
За боко прегърнат с турския премиер и катарския шейх
За раданчо развял гордо знамето на дъгата
Жал ми е за тебе, че си толкоз заслепен, като посредствена домакиня, влюбена в турски сериал:-o
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Прочети това което си написал:

Нема начин да разбереш кво ти се казва, щото си кон с капаци
за кой ще гласуваш на следващите избори?
За боко прегърнат с турския премиер и катарския шейх
За раданчо развял гордо знамето на дъгата
Жал ми е за тебе, че си толкоз заслепен, като посредствена домакиня, влюбена в турски сериал:-o

Не ти ли се струва че си го написал за себе си?

Търсиш проблеми при другите, а не виждаш че ти си изтъкан от комплекси, злоба и яд за това че не те уважават толкова колкото заслужаваш...
Да но не е това начина да покажеш колко си "Голямчо" така си просто един посредствен шут.

Момчето било кон с капаци... така е, но пък в случая ти си скопен дебел катър с чувал на главата,затова и ти е трудно да се ориентираш какво става реално около теб, а си живееш в твоя мини свят под чувала, където смърди само на собствените ти развалени зъби и стомашно чревни проблеми, мислейки си че това е целия свят около теб.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Само да спомена за данък лихва, че няма да се маха от догодина.


Та следните неща се очертават за догодина:

Данък лихва си остава.

Качване на максималния осигурителен доход от 2200 на 2400 лв.

Също така се готви качване на минималната заплата до 340 лв. и съответно всичко свързано с нея ще се качи. Като данъци и осигуровки плащани върху мин. заплата.


В общия случай точно същите неща дето и Дянков ги правеше. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

И той качи максималния осигурителен доход от 2000 лв на 2200. И той качи минималната работна заплата. И той въведе данък лихва. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Ставаш смешен с тия линкове за някои си Сорос, който финансира протестите. Това са някакви конспирации

Първо, Сорос не е "някой си", а един от най-влиятелните хора на планетата. Организаторите на протестите имат НПО, които са спонсорирани от тръстовете на въпросния господин - т.е. прокарват неговите идеи.

Ето ти линковете -

http://www.ceetrust.org/grant/734/ - Антоанета Цонева

Организация - Association "Institute for Public Environment Development"
дейност - Bulgarian Civic Agenda 2.0 or Cyberactivism – The Bridge Between Civil Society And Technology Based Community
отпуснати средства - 75к долара.

http://www.ceetrust.org/grant/735/

НПО-то на Асен Генов -14 януари.

Дали са им близо 80к долара.


С една дума, на организаторите на протестите им се плаща да бъдат активисти. Сложно ли е да се проумее?

Аз конспирации не виждам, само публични факти.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Математика не знам какво е това извратено удоволствие което ти доставя факта че новото правителство все още не може да оправи бакиите на ГРОБ-арските педерастии

Не мога да разбера как когато го въведоха това недоразумение не ревахте а сега ревете че не е премахнато веднага - Нека да съставят един собствен бюджет да го изпълнят и тогава може да ревете.

ГРОБ остави държавата във фактически фалит, убит дребен бизнес и рекордна безработица ще са необходими години за да се заличат последиците от това управление

На мен лично ми е през онази работа щото вие ще плащате за безумното управление на ГРОБ но не мога да разбера що за мазохизъм е това да се радваш че новото правителство не успява да оправи всичко на момента.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Манта аз за седемнайсти път ще попитам, смяташ ли че изобщо нещо ще се промени (към по-добре)?

От 20 години едно и също: "Предишните бяха лоши, ние сме добри, ама ще трябват години..." и така докога?
То не беха 800 дни, то не беше един мандат, то не беше световна криза...
И накрая кой го яде? Ние.

Докато спорим тука и се заяждаме, тия си крадат, делят си плячката и дрънкат глупости по медиите.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Първо за данък лихва не съм ревал. След като има данък за доходите от имот под наем и от дивиденти от акции. Не виждам причина и за данък лихва. Логично е всички доходи да се облагат.

Второ това са планове за първия техен бюджет. Най-вероятно ще го изпълнят. Най-вероятно ще заложат по-голям дефицит отколкото Дянков залагаше. И най-вероятно ще оставят държавата още по-зле отколкото ГЕРБ я остави.

Ако не друго то поне феновете на Атака ще са доволни, че няма чужди колонизатори (инвеститори). :lol: :lol: :lol:


Тези глупости дето ги пишеш могат да се хванат само бабичките, ама те не четат нета. Хубаво е да критикуваш, ама барем виж и международното положение, виж и съседите как се представят, виж и другите страни от Европа как се представят.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Математика не бъркай полюциите си с реалностите - НАЙ ВЕРОЯТНО - е нещо което може да се случи според теб но няма никаква гаранция да се случи

Не виждам на каква база са твоите очаквания - Обикновено прогнозите се правят на база данни - Нормално е да се очаква че след като последното управление на БСП е било по успешно от това на ГРОБ от икономическа гледна точка да предпочетеш да те управлява този който се е представил по добре.

Ромба за 20-ти път ти отговарям - Да смятам че ще бъде по добре от колкото при ГРОБ и за това както написах и по напред съм си купил билет за ноември месец и мисля да отворя дребен бизнес в БГ (не мисля да оставам в БГ не и докато това недоразумение с меката китка и офшорните сметки е президент)
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Нормално е да се очаква че след като последното управление на БСП е било по успешно от това на ГРОБ от икономическа гледна точка да предпочетеш да те управлява този който се е представил по добре.

Сравнени двата мандата един с друг.

Сега ги сравни с Румъния, която е наша съседка и с която горе долу винаги сме се движели заедно като икономика. Или може с друга страна от Европа по избор и ще видиш, че не в полза за БСП.


Ама ти е трудно да го разбереш или не искаш да го видиш.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Първо, Сорос не е "някой си", а един от най-влиятелните хора на планетата. Организаторите на протестите имат НПО, които са спонсорирани от тръстовете на въпросния господин - т.е. прокарват неговите идеи.

Ето ти линковете -

http://www.ceetrust.org/grant/734/ - Антоанета Цонева

Организация - Association "Institute for Public Environment Development"
дейност - Bulgarian Civic Agenda 2.0 or Cyberactivism – The Bridge Between Civil Society And Technology Based Community
отпуснати средства - 75к долара.

http://www.ceetrust.org/grant/735/

НПО-то на Асен Генов -14 януари.

Дали са им близо 80к долара.


С една дума, на организаторите на протестите им се плаща да бъдат активисти. Сложно ли е да се проумее?

Аз конспирации не виждам, само публични факти.



Redrum много добре знам кой е Сорос спокойно не ме подценявай чак толкова и ние пушим кент и ние дъвчаме тик-так от време на време :) Аз в тая тема спирам да пиша защото червената армия я е окупирала здраво. Вярвайте си на фантазиите за Сорос, за спонсорираните протести, за семейство Гулденбургови и т.н. няма проблем. Машината на партията толкова ви е промила мозъците, че не виждате по далече от Позитано ама какво да се прави.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Математика ти си неадекватен понякога за това бях спрял да те коментирам ама оня ден видях че си постнал данни за увеличеният износ та си виках може и да е прогледнало момчето.

Примерът който даваш с Румъния изцяло не работи в твоя полза и направо се закопваш с него - Сравни данните за безработицата през 2009 и тези през 2013г и може и да прозреш какви щети нанесе управлението на ГРОБ на българската икономика. Само не ми разправяй че кризата не може да плува и за това не е могла да преплува Дунава и за това там не им се е утроила безработицата като в БГ
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Redrum много добре знам кой е Сорос спокойно не ме подценявай чак толкова и ние пушим кент и ние дъвчаме тик-так от време на време :) Аз в тая тема спирам да пиша защото червената армия я е окупирала здраво. Вярвайте си на фантазиите за Сорос, за спонсорираните протести, за семейство Гулденбургови и т.н. няма проблем. Машината на партията толкова ви е промила мозъците, че не виждате по далече от Позитано ама какво да се прави.

Аз не мога да проумея защо наричаш фактите - фантазии? Ето ти ги - Антоанета Цонева и Асен Генов са взели повече от 200 000 долара от тоя тръст. Тръстът се спонсорира от фондациите на Сорос и Рокфелер, в сайта му пише откъде идват парите. Докато аз и ти се потим, за да си изкараме парите с честен труд, тия са платени активисти. На тях това им е работата, да са активисти. И за това са получили стотици хиляди долари. Кви фантазии не мога да разбера, давам ти конкретен факт и ти го наричаш фантазия. Не се дръж като партиен член на БКП, а погледни обективно истината. Тя е важна, не политическите ти пристрастия. И за да успокоя, Сорос финансира и "левите". Просто кукловодите държат всички и така нямат празен ход. И леви, и десни си водят България в една посока и прокарват едни и същи политики. То у нас няма леви или десни, има само лесни.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

[video=youtube;M_FaozQgsFE]https://www.youtube.com/watch?v=M_FaozQgsFE[/video]

:lol:

Сектантът се обърка нещо, харе Сорос, харе, харе :lol:
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Това наистина ще бъде последния ми пост в темата:

Не, че нещо ти се нагаждам или ти правя четки ама за разлика от някои партийни функционери ти поне си преследваш някаква идеология. Лошото е, че тя се държи на много крехки основи предвид факта, че волю или не защитаваш правителство на агенти и анти българи. Лансираш тези, които си прочел в трудовете на допотопния автор Никола Николов, което личи от от поста ти за Сорос и Рокфелер :) Аз разбирам, че мразиш Боко и аз не го харесвам повярвай ми. С много неща дето пишеш съм съгласен включително забележките ти относно Кънев и меките китки. Това обаче не оправдава, че националист защитава подобен тип правителство най-малкото заради историята на България, която обезателно трябва да прочетеш отново.

Питам закоравелите комунисти тук (дето били десни) защо подкрепят агенти на ДС те ми отговрят, че такива имало по целия свят. Питам ги за назначението на Пеев! те ми отговарят, че понеже видиш ли тоя не бил оратор, оня не бил еди какъв си и за това лъжат по телевизията. Питам за лъжите по повод АЕЦ белене глас в пустиня. Питам за ДПС те ми отговарят, че Филип Димитров бил виновен. Питам за престъпленията спрямо България те ми викат да гледам в бъдещето. Ти ако си истински националист за какъвто се представяш значи моментално ще ме разбереш какво ти пиша, пък дори да не си съгласен с моя избор на партия или чисто идеологически.

Пускам ти снимки с видно купени цигани и турци ти ми пускаш контра снимки от преди години. Е кво да говориме. Обещал съм си да не пиша в тая тема иначе можеше да ти разкажа някои много важни исторически факти с дати и имена, с които тотално щях да ти обясня какви тези поддържаш ти и какво правителство. Но ако ти си тоя, за който се представяш радетела за българското и националния интерес НИКОГА няма да подкрепиш БКП и ДПС.

Разбирай ме както си искаш, пускай си линковете за Сорос и сульо и пульо!

P.S.

Вчера задавам въпроса на крайно десния бизнесмен mantaman, къде е социалната политика на БКП той ми разправя да не чета, че пишело социалистичска партия и те провеждали дясна политика, което е факт. Е добре това ако не е подмяна на вота не знам кое е. ТОЧКА!

Аз не мога да проумея защо наричаш фактите - фантазии? Ето ти ги - Антоанета Цонева и Асен Генов са взели повече от 200 000 долара от тоя тръст. Тръстът се спонсорира от фондациите на Сорос и Рокфелер, в сайта му пише откъде идват парите. Докато аз и ти се потим, за да си изкараме парите с честен труд, тия са платени активисти. На тях това им е работата, да са активисти. И за това са получили стотици хиляди долари. Кви фантазии не мога да разбера, давам ти конкретен факт и ти го наричаш фантазия. Не се дръж като партиен член на БКП, а погледни обективно истината. Тя е важна, не политическите ти пристрастия. И за да успокоя, Сорос финансира и "левите". Просто кукловодите държат всички и така нямат празен ход. И леви, и десни си водят България в една посока и прокарват едни и същи политики. То у нас няма леви или десни, има само лесни.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Честно да ти кажа, книжките на Николов не съм чел :)

Това обаче не оправдава, че националист защитава подобен тип правителство най-малкото заради историята на България, която обезателно трябва да прочетеш отново.

Никога не съм защитавал правителството, да не съм слабоумен. Просто за мен всички пътища в сегашната система водят към едно място. Реформатори, боковци, бесепета, депесета - всички поддържат еднаква политика по най-наболелия проблем за България. И това не е нито някакви митични идеологически войни между свободни пазари и регулации, нито между това дали някой е американофил или русофил. Линията която следват е за заличаването на българския народ и развъждането на непродуктивни социални единици в обществото ни. Ей сега прочетох една статия. До 2060 г. ни дават 5 милиона население, от тях 60% над 65 годишна възраст. Знаеш ли какво значи това? Че тук ще има само старци и мангали и някой от нас ще са живи да го видят това. Нито една от партиите не и пука, леви или десни - все тая. Развъждат си гласоподавателите, крият се зад някакви клишета от привидната им идеологическа доктрина и това е. Бог да ни е на помощ.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Тифо за пореден път ти казвам че робуваш на предразсъдъци и клишета.

Аз уважавам всеки който има националистически възгледи като например Тебе, Редрум, Биаро и други момчета от форума не мога обаче да приема, когато започнат да обясняват как Реаниматорският блок - Атака или НФСБ са проводниците на тези идеи. Те не са решението на проблемите на БГ а част от тях.

И преди съм го казвал ако искате да бъдете националисти ходете при Расате, но да симпатизирате на горепосочените и да се хвърляте срещу БСП и ДПС е като присмял се хърбел на щърбел.

Какъв националист можеш да бъдеш например в Реаниматорският блок където е Корман Исмаилов или Касим Дал ?!?!??!?! - Каква е тяхната разлика с Доган или Местан ???? - Как може да имаш нещо против комунистите и в същото време да си фен на Реаниматорският блок където е Кунева и още една камара бивши партийни кадри ????

Чакал си отговори на въпроси - Първо си отговори на това какви са твоите възгледи и коя е партията която ги защитава, а за хората които са гласували за БСП недей да ревеш че са ги излъгали - Повечето хора които гласуват за БСП го правят от 20 години и много добре какво могат да очакват от тях - А тези дето са гласували за БСП с мисълта че ще им станат тройни пенсиите са си сами виновни.
 

Горе