АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Добра комунистическа агитация!!!
Браво, ще изкараш кинти за море! :D

Ни съм комунист, ни съм опряла до подобни тъпотии, за да си платя морето, живи и здрави да сме всички - морето към момента за радост нямам проблеми да си го подсигуря. Да наричаш фактологията агитация е интересен подход. За разлика от доста празнодумци, чиито мнения се изчерпват с 2 изречения и никакво реално съдържание в тях, защото нямат всъщност какво да кажат, просто познавам нормативните актове, поинтересувала съм се протоколи на бордове и изброявам факти. Знаем, че пред ББ и фактите мълчат, все пак е Кралят Слънце, и сме единствената държава преминала епохата на Ренесанса само за 3,5 години, и станахме Швейцария. Но когато нещо е така съгласно цялото българско законодателство и действаща практика, то просто е така независимо дали ни харесва или не.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Особено нашите медии. Идеята е ти да имаш позиция, а не медията да ти наложи такава.

Общото между всички последователи на ГРОБ, е че боравят изключително и само с чужди мисли. Няколкото техни последователи във форума са доказали това многократно. Не съм засякъл нито един от тях да каже нещо, което не съм чул преди това от ББ, ЦЦ, ИФ И ТН..:) или от прилежащите им медии. Гого доказа това преди малко и тук.
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

То не са майки с колички и знаменца, то не са ръгбисти избрани чрез спорните си клубове (критерий за подбор на протестиращ - над 97 кг и пълнолетни, мой познат милият много жалеше, че няма 18, нищо че е над 97 кг. не можа да си подсигури морето), то не са набрани организатори и протестиращи чрез сайтовете за статисти за различни продукции, и най-големият хит - 10-годишни момиченца в 1 през нощта в челните редици до полицейските кордони.....

Би ли ми споделила къде да отида, за да почнат да ми плащат и на мен, да изкарам и аз някой лев докато протестирам.
Имаш ли доказателства, за по-горните ти думи (изключвам майките с колички)?
За Александровска съм съгласен, но би ли коментирала болницата в хасково? Това не са политически назначения, ич.
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Би ли ми споделила къде да отида, за да почнат да ми плащат и на мен, да изкарам и аз някой лев докато протестирам.
Имаш ли доказателства, за по-горните ти думи (изключвам майките с колички)?
За Александровска съм съгласен, но би ли коментирала болницата в хасково? Това не са политически назначения, ич.


Абе ГОго, тука сме се събрали хора дето не си вадим парите по този начин. Да ти плащат да ходиш на протести нито е престижно, нито е много печелившо. По скоро това си е чисто мангалска работа, като да ти плащат за да гласуваш за някой. Знам че от ГРОБ сте готови на всичко за власт и пари, но недей чак толкова ниско все пак...
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Гледам човека е писал за бюлетините.
Как ще коментира фактите за тях?
12.05.2013 23:41 Мая Манолова подала сигнала за 350 000 бюлетини
27 юни 2013 Прокуратурата преброи 351 075 годни бюлетини от печатницата в Костинброд
Явно другарката манолове е много добре запозната с поръчаните бюлетини!
Чудя се колега, защо въобще им се връзвате на заучените бръщолевения на червените боклуци тук и в парламента и където и да е ?? Колкото и неоспорими факти и аргументи да им представяш, те са обучени да си повтарят лъжите в стил "КО? Не!". Не им обръщате внимание, нека си квичат, това е предсмъртно им квичене, съжалете ги де ;)
Виж файлът 6973
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Абе ГОго, тука сме се събрали хора дето не си вадим парите по този начин. Да ти плащат да ходиш на протести нито е престижно, нито е много печелившо. По скоро това си е чисто мангалска работа, като да ти плащат за да гласуваш за някой. Знам че от ГРОБ сте готови на всичко за власт и пари, но недей чак толкова ниско все пак...

Определено не схвана иронията ми, опитай пак.
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Определено не схвана иронията ми, опитай пак.


Доста недодялана ирония, като клишетата, които използваш. Повече не съм и очаквал от зомби на Тиквоций..
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Чудя се колега, защо въобще им се връзвате на заучените бръщолевения на червените боклуци тук и в парламента и където и да е ?? Колкото и неоспорими факти и аргументи да им представяш, те са обучени да си повтарят лъжите в стил "КО? Не!". Не им обръщате внимание, нека си квичат, това е предсмъртно им квичене, съжалете ги де ;)
Виж файлът 6973
И ти къде видя комунисти, не знам. Много сте зле, баце. Хотата ти обясняват за болницата и как го изиграха ГЕРБ, вие комунисти. Сместо да ви стане неодобно, че не можете да стъпите с нищо на подобни анализи, вие седите и пишете глупости. Може да се види кой на какво ниво е само по исказа, който чета и даже се чудя за какво си праят хората труда да ви отговарят. А блницата в Каспичан, брат, няма как да знаем какво се случва там. :) Ти ще ни каже, и се надявам да е в повече от 2-3 изречения, написани логично.

А вие звучите като гербери и като чета, така и се изразявате. Може да ни съжалите, но това няма да ви направи по-умни. Не сте истински и вие, поне като пишете, давайте някакви адекватни коментари, какви са тези глупости, които ви ги разжда главата.
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Би ли ми споделила къде да отида, за да почнат да ми плащат и на мен, да изкарам и аз някой лев докато протестирам.
Имаш ли доказателства, за по-горните ти думи (изключвам майките с колички)?
За Александровска съм съгласен, но би ли коментирала болницата в хасково? Това не са политически назначения, ич.

Такаа, Хасково. Преди да Ви обясня отново, това което вече обясних, да се позамислим относно "политически назначения", което сега е много модерно като израз, може би горе-долу колкото "Оставка" и "червени боклуци". Смяна на борд на директори е абсолютно обичайна практика, много далеч от "политическо назначение", независимо от личността и партийната принадлежност на министъра на здравеопазването като принципал. Има един закон, може би не сте го чувал, казва се Закон за лечебните лечебния. Съгласно него лечебните заведения за болнична помощ са търговски дружества (АД или ООД) и действат съгласно Търговския закон и Закона за лечебните заведения. Имаме едно АД, което си има основен акционер. Основният акционер гледа отчети, гледа дейност, гледа резултати и преценява, че не одобрява начина, по който се управлява неговото дружество и свиква общо събрание, за да смени управителните си органи. Някой вижда ли дотук нещо нередно? Много от Вас имат частни фирми, не знам колко са АД-та, но предполагам имате обща представа как функционира едно АД. Скачат служителите и викат - а бе чакай малко, ние си харесваме шефа, голем пич е и не искаме да го сменяш, собственикът, обаче, казва - извинете, аз съм акционерът тук, аз ви давам парите и очаквам сносни резултати от дейността ви, а бе, не ми харесват резултатите, не ми харесва как работи тази фирма, не ми харесва как се е управлявала, вие ли ще ми кажете аз дали ще й сменя ръководството или не! Дотук някой от собствениците на фирми има ли несъгласни? Надали! Хайде сега сложете на мястото на думата "акционер" държавата, в лицето на "министъра на здравеопазването", думата управителни органи си е същата, думата "служители" заменете с "лекари". Иии, ето, дойде моментът тук да кажете - е, няма пък, политическо назначение е! Е да, ама не!

Отделно от това не разбирам драмата със смяната на бордовете, това е нещо което се случва непрекъснато, от около 7 години, на колкото време е горе-долу този статут на болниците. Не е нещо изключително, не е нещо невероятно и безпрецедентно, това е обичайна дейност, законово колкото право, толкова и правомощие....

И понеже знам, че сигурно ще трябва да си говорим и на тема Онкологията в София, само да спомена преди да си го казал, да прочетеш доклада от проверката на Инспектората на МЗ. И пак преди да кажеш, че съм гладна комунистическа баба, проверката е по времето на Десислава Атанасова, резултатите от проверката са потресаващи, и по-скоро интересно е защо не е предприела никакви мерки срещу ръководството на болницата докато е била министър...

Относно протестите: ако си над 97 кг, се обърни към столичния клуб на ръгбистите, относно статистите - доста са агенциите и се запознай с журналистическите разследвания на най-различни медии, които дори не са на общ собственик ;)
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

И ти къде видя комунисти, не знам. Много сте зле, баце. Хотата ти обясняват за болницата и как го изиграха ГЕРБ, вие комунисти. Сместо да ви стане неодобно, че не можете да стъпите с нищо на подобни анализи, вие седите и пишете глупости. Може да се види кой на какво ниво е само по исказа, който чета и даже се чудя за какво си праят хората труда да ви отговарят. А блницата в Каспичан, брат, няма как да знаем какво се случва там. :) Ти ще ни каже, и се надявам да е в повече от 2-3 изречения, написани логично.

А вие звучите като гербери и като чета, така и се изразявате. Може да ни съжалите, но това няма да ви направи по-умни. Не сте истински и вие, поне като пишете, давайте някакви адекватни коментари, какви са тези глупости, които ви ги разжда главата.
Никога не съм отричал , че сте чудесно обучени на деболоочие, лъжи , манипулациии и тем подобни, даже напротив! И с това си изказване само го потвърждаваш! И не ми пука бесепар ли си , не си ли и къв си! Всеки, който каже и половин дума в защита на червените боклуци е същия като тях! Къде видя да съм отговорил на нещо си за болници и бла-бла?? Я пак прочети мнението ми в чийй и на какво отговор е !
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

@milavel държавата е доказано лош стопанин, и чест от проблема са точно политическите назначения. Говоря по принцип, не специално за случаите с болници.
Като под политически назначения имам в предвид това:
"Дай да назначим нашия човек да краде, за да не краде техния."

И това е ставало, става и ще става при всички партии, които са на власт.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Най-смешно е да гледаш как някой обижда на "комунисти" при условие, че Бойко Борисов е виден член на БКП и многократно е заявявал публично, че харесва Тодор Живков и се опитва да е като него по отношение на държавното управление.
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Никога не съм отричал , че сте чудесно обучени на деболоочие, лъжи , манипулациии и тем подобни, даже напротив! И с това си изказване само го потвърждаваш! И не ми пука бесепар ли си , не си ли и къв си! Всеки, който каже и половин дума в защита на червените боклуци е същия като тях! Къде видя да съм отговорил на нещо си за болници и бла-бла?? Я пак прочети мнението ми в чийй и на какво отговор е !
Ние какво пишем ти какво пише. Като не ти пука, не лепи етиките или за теб всички са еднакви? Нещо не ти разбирам логиката. Но както и да е, то и на Бойко трудно му се разбираше, явно е заразно. :) Пич, не съм си намерил живота на пътя да ти чета глупостите, а като гледам, те се изливат от теб. Това, което каза е - "Чудя се колега, защо въобще им се връзвате на заучените бръщолевения на червените боклуци тук и в парламента и където и да е ??". Ти какво, образно ли го казваш или за всички, които се изказваме в темата? Защото последните няколко мнения са за боницата, за това какво се случи с ГЕРБ, като момчете се прибра от САЩ. Поне бъди последователен. Моля те.

Мненията са ти евтини и нищо не струват. Храниш некви, които били комунити, хулиш, нищо сериозно. Ама какво да очаквам. Всемете седните и пишете като хората, умни неща, да му е кеф на човек да ги чете и да се образова. В момента имаш две мнения и двете не струват, аз лично бих се замислил, така де, ако има с какво. :D
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Най-смешно е да гледаш как някой обижда на "комунисти" при условие, че Бойко Борисов е виден член на БКП и многократно е заявявал публично, че харесва Тодор Живков и се опитва да е като него по отношение на държавното управление.


То да беше само ББ с мед да го намажеш... цялата герберска клика са наследствени комунисти, а както добре знаем комунизма се предава или по наследство или по полов път. Интересно защо този факт така старателно се отбягва от зомбитата тук:) Смешна работа...:)
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

@milavel държавата е доказано лош стопанин, и чест от проблема са точно политическите назначения. Говоря по принцип, не специално за случаите с болници.
Като под политически назначения имам в предвид това:
"Дай да назначим нашия човек да краде, за да не краде техния."

И това е ставало, става и ще става при всички партии, които са на власт.

Това няма да го спрете никога. Ако щете да си стъпите на ушите. Но има малка разлика тук. И тя е - уреди някой, който хем ще краде, хем ще върши работа, а не някой който само ще краде и е абсолютен аутсайдер, или както вика народа - чеп за зеле не ставаот него. Така, че когато говорим за шуро-баджанащина е редно да се замислим, че това е практика, и това което искаме е едно -ако е уреден, то поне да върши работа, защото другото е грозно, неетично и нелогично.
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

@milavel държавата е доказано лош стопанин, и чест от проблема са точно политическите назначения. Говоря по принцип, не специално за случаите с болници.
Като под политически назначения имам в предвид това:
"Дай да назначим нашия човек да краде, за да не краде техния."

И това е ставало, става и ще става при всички партии, които са на власт.

Аз мога да говоря за лечебните заведения, защото там съм запозната с материята, не смея да коментирам други дружества. Поради това мога да направя забележка по изказването ти единствено в този сектор. Има държавни болници, които функционират прекрасно, успяват да вдигнат заплатите на медицинския и немедицинския персонал, задържат си кадрите, усвоили са си всички капиталови разходи, които им се разпределят, ремонтирани са, имат хубава апаратура, поразчупват се дори на тема еврофондове и директорите се бутат и интересуват какво откъде могат да използват като механизъм, за да продължат в тази посока, и по коя програма какво могат да привлекат като средства за човешки ресурс, за ремонти и за техника. Такива директори имат адмирациите на всички и нито един "стопанин" не би и няма да ги премахне. Когато си гледаш къщичката добре всички, които им се налага да я посетят се чувстват добре, което е и идеята. Когато не функционира добре, например милиони капиталови разходи, а тоя покри все си тече и стените все са порутени, нещо не е както трябва и просто трябва да си ходят. Дали ще е без отпор - еми не, няма да е, но това е положението.
Иначе принципно съм съгласна, че има достатъчно безхаберници и крадци, но трудно могат да се ограничат до рамките на 1, 2 или 3 партии, май май са повече.
Професионално погледнато, това е, лично погледнато - много се дразня, че за 4 години се случиха толкова безумни назначения и толкова безумни действия и никой не реагира, а сега дори не се дава шанс да се работи нормално и да вземем пък да видим дали случайно няма да стане по-добре, че всички да се радваме, пък ако става по-зле тогава да протестираме.
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Като цяло страхотен парадокс се получава с ГРОБ и ГРОБАРИТЕ. Основната им теза е, че пазят България от турците, а ББ ходи да се дупи на неоосманиста Ердоган и посещава с ЦЦ сбирки на ислямистката му партия. При това в качеството си на МП! Другата им теза е, че се борят срещу комунистите, а те всичките в ГРОБ са наследсвени комунисти, бивши членове на партията и комсомолски секретари...


За феновете на ГРОБ пояснявам: :) Парадокс = Противоречие
 
От: От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

За феновете на ГРОБ пояснявам: :) Парадокс = Противоречие
Да, хубаво е да сте по-прости, като се изказвате, все пак трябвa информацията да стигне до крехките им съзнания. :)
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Не знам кой какъв умен или прост.

Нещо много "последователно" се случват тези дни нещата - вчера нов бюджет, днес рестарт на Белене. И както каза ,че Орешарски няма как да "открадне" тези пари е вече има как - не нужниятГЬОЛ, там само "консултанти" да искаш.

И след това още 3-4,5,6 млрд заем без лихвите. Кой ще плаща? На кой му е необходима нова атомна централа?
 
От: АЗ ПОДКРЕПЯМ ПРАВИТЕЛСТВОТО НА ПЛАМЕН ОРЕШАРСКИ - ГРАЖДАНСКА ПОДПИСКА

Те няма да откраднат от Белене, просто ще си ги изработят както консултанти, чиста работа :lol:
 

Горе