АМ с Форекс ниша

drct90

New Member
Здравейте скъпи приятели съвсем случайно намерих форума и реших да се обърна към Вас специалистите ,които се занимават отдавна с АМ или не толкова отдавна ,но вещи в занаята.

Съвсем на скоро си купих собствен домейн и собствен хостинг план. Повечето от темите бяха готови. Уеб сайта е на wordpress. Та въпросите са ми много :) как мога да кача рекламки от chitika.com понеже не съм много уебмастърски обучен така да се каже нямам си и идея :/ Също така бих искал да ви попитал какви съвети бихте ми дали за бързо привличане на трафик как и от къде ? Какво мислите за купеният трафик и кои сайтове ви се виждат най-резултатни. Бихте ли споделили похвати за покачването на сайта в търсачки като google и yahoo. Сумирано какво и как трябва да направя за да имам сайт с достатъчно уникални посещения за да могат да се регистрират през Форекс линковете ми и да депозират в дадените Форекс брокери или да цъкат на другите реклами ( които не знам как да поставя ) за да може да ми бъде заплатено на клик. Има доста полезни теми за новаци и не само ,мисля да започна с всекидневни сигнали за пазарите,които могат да доведат допълнително и вече обиграни търговци.



Благодаря за отделеното време
 
От: АМ с Форекс ниша

С четене! Имаш цял форум да четеш, тъй че почвай още от сега :)
 

Горе