АТАКА предаде избирателите си и България!

От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Ето още един много добро мнение на мислящ български патриот. Моля прочетете го внимателно и коментирайте:
--------------------------------------
Ивайло Найденов анализ:
1. Правителството не минава
2. президента (понеже е гербер) дава по свое усмотрение мандата не на на Атака, а на ДПС, което пак няма да мине, ще върнат мандата
3. служебното герберче райков си продължава, а президента насрочва нови избори

втори предсрочни ИЗБОРИ:
· след лятото, всеки море, планина, кой ще ти гласува
· избирателна активност около 27%
· твърдите ядра на ДПС хващат още повече мандати, заради ниската избирателна активност
· герб си имат всичко в изборите, и правителство и комисии (служебно правителство е!)
· герб печелят с машинации повече от 120 депутати
· влизат малки партийки, които взимат гласове от БСП и АТАКА

така семптември ще имаме:
ГЕРБ - 125
БСП - 55
ДПС - 40
АТАКА - 10
Нац. Фронт за Спасение на Бойко - 10

и пак ГЕРБ, пак турски мекерета...

едно е ясно... България е подарена от САЩ на Турция, в замяна на помощ срещу Сирия, Ливан, а и разбира се Иран!

Или план Б, хората виждат, че Болен не е мишка а работи за тях и се бори за тях, подкрепата им започва да расте повече.
Хората виждат, че от предишните избори е малка избирателността и решават, че са били на косъм от БСП и ДПС.
Хората ще знаят вече и ще помнят там не трябва се бара
Малките партии, ще наберат повече сили.
Ще има ясно изразена гражданска партия.
Дясното ще се трансформина.

Ти май, не осъзнаваш, че ти продадоха интереса?! Даваш ми от 100 кладенеца вода и се опитваш сам се убедиш, че Болен е защитил интерса ти. Е ако той е свързан с учене на майчин език, който не БГ ок да защитил ти го е.

Не се знае, какво щеше да е в бъдещето, но вече знаем за продажника Болен. Споко до 1 година пак ще има избори, този път мисли преди да кълвеш като шаран.

П.С. Освен план Б има още много планове и развитие на нещата - за жалост няма да знаем, точно кой ще е.
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Ето още едно много добро мнение на мислещ български патриот. Моля прочетете го внимателно и коментирайте:
--------------------------------------
Ивайло Найденов анализ:
1. Правителството не минава
2. президента (понеже е гербер) дава по свое усмотрение мандата не на на Атака, а на ДПС, което пак няма да мине, ще върнат мандата
3. служебното герберче райков си продължава, а президента насрочва нови избори

втори предсрочни ИЗБОРИ:
· след лятото, всеки море, планина, кой ще ти гласува
· избирателна активност около 27%
· твърдите ядра на ДПС хващат още повече мандати, заради ниската избирателна активност
· герб си имат всичко в изборите, и правителство и комисии (служебно правителство е!)
· герб печелят с машинации повече от 120 депутати
· влизат малки партийки, които взимат гласове от БСП и АТАКА

така семптември ще имаме:
ГЕРБ - 125
БСП - 55
ДПС - 40
АТАКА - 10
Нац. Фронт за Спасение на Бойко - 10

и пак ГЕРБ, пак турски мекерета...

едно е ясно... България е подарена от САЩ на Турция, в замяна на помощ срещу Сирия, Ливан, а и разбира се Иран!

Щом казваш значи е така. Само не казвай, че всеки бил на море... планина...
Не не всеки е бил
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Ето още един много добро мнение на мислящ български патриот. Моля прочетете го внимателно и коментирайте:
--------------------------------------
Ивайло Найденов анализ:
1. Правителството не минава
2. президента (понеже е гербер) дава по свое усмотрение мандата не на на Атака, а на ДПС, което пак няма да мине, ще върнат мандата
3. служебното герберче райков си продължава, а президента насрочва нови избори

втори предсрочни ИЗБОРИ:
· след лятото, всеки море, планина, кой ще ти гласува
· избирателна активност около 27%
· твърдите ядра на ДПС хващат още повече мандати, заради ниската избирателна активност
· герб си имат всичко в изборите, и правителство и комисии (служебно правителство е!)
· герб печелят с машинации повече от 120 депутати
· влизат малки партийки, които взимат гласове от БСП и АТАКА

така семптември ще имаме:
ГЕРБ - 125
БСП - 55
ДПС - 40
АТАКА - 10
Нац. Фронт за Спасение на Бойко - 10

и пак ГЕРБ, пак турски мекерета...

едно е ясно... България е подарена от САЩ на Турция, в замяна на помощ срещу Сирия, Ливан, а и разбира се Иран!

Що не цитира коментарите на избирателите на атака?

stiga ste uvartali ako naistina ste vinovni za kvoruma ste predateli i drugiq pat nqma da vleznete v parlamenta zashtoto nqma da glasuvame za vas poveche

Ей, опасни сте, от 9 реки вода ще донесете! Ясно ли ви е, че изгубихте минимум 2/3 от привържениците си? Аз съм също един от тях.

няма как да се измъкнете затънахте повече вот от мен няма да видите

Днес стана факт първия гей-брак във Франция и друг троен брак имаше днес. Машала.

Ааа,като подкрепиш БСП и ДПС не подкрепяш турците,а ако ГЕРБ спечелят-те са турците...Волен,отиде ти партията...

След свършен факт можеш да си говориш каквото си поискаш..дори и да е така можеше да го обясниш на избирателите си преди седмица....те пак нямаше да те разберат естествено,защото за тях ТУРЦИТЕ и тяхното 500 годишно робство са по голямото зло от ГЕРБ...а ти си един долен предател!!НЕ исках ГЕРБ но още по малко исках комунисти и турци!!! А сега те мразя повече от тях...извинявам се на всички трезво мислещи Българи за прахосания глас....

Какво сега децата ми ще учат турски език в учишище.Благодарение на някой господа който ни предадоха.

Мързи ме да вадя повече, ама страницата е пълна с такива коментари, освен това всеки такъв коментар е харесан по 10-20-30 пъти :D
 
От: От: АТАКА предаде избирателите си и България!

600968_512514592149228_1646359319_n.jpg


КЕФ ХУБАВА СНИМКА



ИНТИРЕСНО как симпатизантите на АТАКА зашитават своя ОБРЯЗАН вече лидер.
пс. кат се замисля дори мислех за тех да гласувам

пс.Новия приет закон от праламента: всеки атакист да се обреже и подарък ибрик
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Или план Б, хората виждат, че Болен не е мишка а работи за тях и се бори за тях, подкрепата им започва да расте повече.
Хората виждат, че от предишните избори е малка избирателността и решават, че са били на косъм от БСП и ДПС.
Хората ще знаят вече и ще помнят там не трябва се бара
Малките партии, ще наберат повече сили.
Ще има ясно изразена гражданска партия.
Дясното ще се трансформина.

Ти май, не осъзнаваш, че ти продадоха интереса?! Даваш ми от 100 кладенеца вода и се опитваш сам се убедиш, че Болен е защитил интерса ти. Е ако той е свързан с учене на майчин език, който не БГ ок да защитил ти го е.

Не се знае, какво щеше да е в бъдещето, но вече знаем за продажника Болен. Споко до 1 година пак ще има избори, този път мисли преди да кълвеш като шаран.

Хората виждали и помнели, пък половината не гласуват
Двайсе процента от гласувалите кълват кат шарани по малките партийки, дето нямат никъв шанс
Националистите се опитват да ги премахнат от политическата сцена
И остават болшинството гласуващи за статуквото, уж помнят и виждат, ама пак си ги избират
И аз съм убеден че до една година ще има нови избори, на тогава даже ще е по зле
Виждам как отиваме към двупартийния модел
БСП и Герб ще си менкат властта през четри години
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

как се "хилкат" на олигофрените-тъпанарите ние аааа :)
Другия път пак яко гласувайте за тях - ша съ опраим кат слънцето изгрее от запад
Между другото това единствено става, ако летиш с Конкорд от тук -европа към там сащ - щот лети по-бързо от въртенето на земята.... и т.н.
Ама го спряха - та не може и това да се види
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Хората виждали и помнели, пък половината не гласуват
Двайсе процента от гласувалите кълват кат шарани по малките партийки, дето нямат никъв шанс
Националистите се опитват да ги премахнат от политическата сцена
И остават болшинството гласуващи за статуквото, уж помнят и виждат, ама пак си ги избират
И аз съм убеден че до една година ще има нови избори, на тогава даже ще е по зле
Виждам как отиваме към двупартийния модел
БСП и Герб ще си менкат властта през четри години

Хората не помнят преди 4 години какво беше, но щяха бързо да си спомнят. Както и да е .... Болен си свърши работата.
Вече. ще знаеш, политик и защита на нац. интереси равно на провал.
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Проект Тройна коалиция "Българска социалистическа Атака за права и свободи"

970607_197345390416125_1107691898_n.jpg
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

В такъв случай и Атака нямаше да направят кабинет, следователно нови избори след 2 месеца. Това трябваше да е не режисираната версия.

И ако Атака не влезе кво прави Сидеров?

Просто освен Герб другите нямат сметка от нови избори.


Режисирания вариант беше с протестите, със свалянето на правителството със подслушванията, с бюлетините в Костинброд. Ще се позабрави след време.
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Погледнато от страни , България имаше по-голям шанс за политически и икономически успех при Герб ,дори с милиционери и калинки и други техни фрапиращи грешки...За кой ли път ще ни повеждат хора и партии ,които трайно ни държат на дъното в Европа, след неколкократни техни мандати и ръководства.През тези години те натрупаха непоправими негативи !Дори Меркел и екипа й да поемеше България преди-не Борисов,щеше да и бъде невъзможно да се справи с такова "наследство"
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Не смятам така. Ако Сидеров в този момент сега се беше доказал, че държи на думите си и на избирателите си, той щеше да получи още по-голяма подкрепа на следващите избори.

Другото, което е, БСП и ГЕРБ щяха да загубят избиратели, които вероятно да отидат към по-малките партии и така можеше да влезе още някоя нова партия в управлението. Защо ще загубят ли?

След последните предизборни изцепки с бюлетини и подслушване ГЕРБ губят избиратели, БСП губят избиратели заради коалицията с ДПС и тъпите предложения за министри.

Според мен лятото щеше да има по-голяма избирателна активност. Основни фактори са по-добрите климатични условия и повече желаещи да гласуват след последните изцепки на политиците.



И ако Атака не влезе кво прави Сидеров?

Просто освен Герб другите нямат сметка от нови избори.


Режисирания вариант беше с протестите, със свалянето на правителството със подслушванията, с бюлетините в Костинброд. Ще се позабрави след време.
 
От: Re: От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Аз ти го написах към репчето незнам как да очакваш атака да гласува с герб като това е партията която им разби групата и им прибра сусбсидията за депутатите номади подписали декларацията за принадлженост към герб... а и освен това те са в правото си да смята герб за нациоанлно безотговорна партия ...

Иначе усещам че форума пак се настройвате негативно :) а не трябва да ги видим новите и тогава ще сменяме оптимистичната настройка ....


Колкото до герб и те НЕ бяха зле отначало но вървяха вече към дъното когато махна Трайчо Трайков ... ако ББ беше слушал повече него а не Дянков (визирам по-добре сива Икономика отколкото никаква...) и беше махнал Цветанов като сините поискаха още малко след началото на мандата при първия скандал с мисля срс-то за лекарите ... (за да не се чуства демокрацията заплашена от доста хора това му беше първия сучйа в който издаде присъди от трибуната на НС) ... както се казва ББ и герб в кадровата им политика наблягаха на такива който се мазнят на лидера а не на хора който могат и биха спорили с него като не е прав... нямаше да я докарат дотук

А и ако познавате някой от Монтана от където е Фидосова разпитайте за нейните назначения :) ако не беше тъжно щеше да е смешно искам да питате някой който познавате да не кажете че админа ръси пропаганда :)

трима души и по малко самовлюбеност и по малко назначения на лизачи за партийни апаратчици и резултата щеше да е съвсем друг ама гъз глава затрива...


Никога не съм очаквал такова нещо. То мисля беше ясно доста отдавна, че Волен ще направи така.

Ако става за въпрос още преди това през време на тройната коалиция пак му разбиха парламентарната група - точно БСП и ДПС. Така, че на него не му разбиват парламентарната група за първи път. Виж преди май нямаше субсидии, щото тогава ги въведоха. Според мен и сега има голяма вероятност да му я разбият - въпреки че сега всички са му доверени хора, уж, 100% проверени и няма случайни.

Ако трябва да сме точни, за да изхвърлят малките партии БСП и ДПС в края на тройната коалиция предложиха промяна в изборния закон да се качи бариерата от 4% на 8%. Първанов го върна. Те го прегласуваха и конституциония съд го обяви за противозаконно.

Според теб кой е тоталитарна партия? Герб или БСП и ДПС?

Просто хората бързо забравят.
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Не смятам така. Ако Сидеров в този момент сега се беше доказал, че държи на думите си и на избирателите си, той щеше да получи още по-голяма подкрепа на следващите избори.

Другото, което е, БСП и ГЕРБ щяха да загубят избиратели, които вероятно да отидат към по-малките партии и така можеше да влезе още някоя нова партия в управлението. Защо ще загубят ли?

След последните предизборни изцепки с бюлетини и подслушване ГЕРБ губят избиратели, БСП губят избиратели заради коалицията с ДПС и тъпите предложения за министри.

Според мен лятото щеше да има по-голяма избирателна активност. Основни фактори са по-добрите климатични условия и повече желаещи да гласуват след последните изцепки на политиците.


Е нали като има и други партии Сидеров никой няма да го бръсне за слива. Сега е важен, щото на правителството не му стига 1 глас. Утре ще трябва някой закон да се гласува как се гласува закон със 120 човека? Нали пак ще трябва да се правят циркове с кворум и против и за.


Отделно ти какво мислиш, няма никакво значение - важното е какво мисли Сидеров. ;)

За съжаление, няма как да знаем какво си мисли той.


Освен това ти така си мислиш, но това не значи че хората така си мислят. Може хората да кажат "Майната им на малките партии, те не могат да минат бариерата, дай да гласувам за големите" ;)

Можеш ли да знаеш как си мислят хората? Трудна работа.


Отделно лятото е отпускарски сезон - море - никой не си седи по родното място, всеки джътка насам натам.


А най-вероятно избирателната активност щеше да е по-ниска - което значи твърдите ядра на ДПС и БСП щяха да вкарат повече хора.
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Не смятам така. Ако Сидеров в този момент сега се беше доказал, че държи на думите си и на избирателите си, той щеше да получи още по-голяма подкрепа на следващите избори.
/QUOTE]

правилно, можеше и да е новия примиер при едни избори
 
От: От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Начините да се провали правителството бяха и двете партии (ГЕРБ или Атака) да напуснат залата и няма кворум.

Като няма кворум какво следва?

coolice
да ги видим новите

Гладна кокошка просо сънува.
Де видя нови?

:D
 
От: Re: АТАКА предаде избирателите си и България!

Аз имах на предвид да сте малко оптимисти като за начало няма да има потоп задето не управлява ГЕРБ :)

Кулис, не ги лъжи. Потоп ще има - всички са обречени, барабар със сайтовете им. :mrgreen:
 

Горе