Абсолютен новобранец в онлайн търговията

Напълно подкрепям предходното мнение. Искам също да добавя, че при търговията с дрехи има до 50% връщане или замяна (в Германия достига и до 70%), което си е голяма разправия и труд, както и разход. Прочетете също и сайта на КЗП, както и новия регламент за лични данни. Вообще не са прости нещата, не се заблуждавайте, че днес правите магазин и утре вече започват поръчките.
 
Типично по български вместо да окуражите момичето и да я посъветвате какво и как, хората тук започнали да обясняват как няма да стане,само и само да се откаже човека.
Аз бих написал следното:
1. Да сте търговец - трябва да имате желание, другото се учи с практика
2. Във форумите пише неща, които в книгите не пише, във форумите се задават въпроси и хората отговарят - пробвайте да зададете въпрос на книга - ще ви отговори ли - НЕ
3. Дропшипингът в България не само съществува, но и се печели от него. Зная хора, които не са вложили 1ст. за стока и си докарват по 1 мин. заплата на месец само от това.
4. Намирането на добър доставчик е ключовият момент. За съжаление няма как да разберете кой е добър без да поработите с него. Има и нелоялни такива, в смисъл искат да ви откраднат клиентите или пък ви бавят комисионната.

Надявам се да съм върнал оптимизма на авторката на темата, добре ще е да питате конкретни въпроси, защото така както е зададена темата е трудно да се помогне. Ако мога да помогна с нещо друго по този въпрос ще се радвам, поздрави!
 
Jah
New Member, Мъж, 22 много от малък си почнал някъде 7 клас
 
Здравейте, Катя. Занимавам се с търговия от 19 години , имам електронен магазин от 14 години, също имам познания в уеб програмирането. Мисля, че е възможно да развием някакъв вид партньорство тип бартер предвид вашите компетентности в сферата на счетоводството. Ако желаете, пишете ми. :)
 
Напълно подкрепям предходното мнение. Искам също да добавя, че при търговията с дрехи има до 50% връщане или замяна (в Германия достига и до 70%), което си е голяма разправия и труд, както и разход. Прочетете също и сайта на КЗП, както и новия регламент за лични данни. Вообще не са прости нещата, не се заблуждавайте, че днес правите магазин и утре вече започват поръчките.
АБСОЛЮТНО ВЯРНО Е С ПОРЪЧКИТЕ И ПОСЛЕ НЕВЗЕМАНЕТО ИМ ОТ КУРИЕРСКИТЕ ФИРМИ АЗ ТЪРГУВАМ ДОСТА УСИЛЕНО ОНЛАЙН МЕСЕЧНО ЗАГУБАТА МИ ОТ НЕЛОЯЛНИ КЛИЕНТИ Е СТИГАЛА И ДО 400 ЛВ
 

Горе