Абсолютно начинаещ.....

t3nk0

New Member
Здравейте на всички от Предприемач.ком.
Наскоро се включих в този форум,защото се интересувам от направата на блог,разработването му и т.н. Също ми е интересно всичко за писането на сайтове,хостването им, домейни,СЕО и т.н.....

Следователно започнах да чета по темите това което ми интересно(80% ако не и 100% от материала),но като че ли всичко както за създаването на потребителски блог,така и за създаването на афилейт блог и всички останали подробности около интернет предприемачеството ми се сториха като че ли не са обяснени за такива като мен-"Newbie" ,или по точно почти нищо не разбиращи.

Влязох в блогер,направих си регистрация,започнах блог..... Започнах не е точната дума защото незнам как да го започна.Ясно ми е че трябва да имам тема която ми е интересна и за която да пиша,но как като аз дори незнам как да си променя цвета на шрифта,цвета на фона на публикациите и т.н...., а да не говорим че искам да стигна до направата на афилейт блог с ясната цел- ако може да припечелвам някой друг лев и през това време да уча и да развивам своите способности.

Като цяло във форум виждам толкова много полезна информация, но наистина е толкова много че ми е трудно да я асимилирам и подредя правилно и да се възползвам от нея.

Как бихте ме посъветвали да постъпя в такъв случай ?
 
От: Абсолютно начинаещ.....

Разходи се до блога на много уважаван форумен мембър - Bullblogger. Много от въпросите ти за блогър ще намерят отговор там.
Като поблъскаш глава, ще изникнат и по-конкретни въпроси. Питай, ще ти се отговори :)
 
От: Абсолютно начинаещ.....

Използвай това което искаш да научиш за блогването и специално за блог платформата + името на домейна ни: "Премахване на лентата в blogspot предприемач" = Премахване на лентата в blogspot предприемач

Или само в търсачката на форума. Както си прецениш. Като цяло основното може да го получиш и тук като инфо, но гледай как да си зададеш въпроса и направиш търсенето. Малко е трудно, защото има много инфо, но с правилния въпрос, би трябвало да се получи и правилния отговор. Аз бих те посъветвал да вземеш под внимание мнението на Тео, както и да видиш в секцията ни тук. А ако имаш допълнително въпроси, сме на твое раположение, аз със сигурност. Добре си дошъл, забравих да ти кажа. Радвам се, че си с нас. :)
 

Горе