Абсурда наречен "Voyo.bg"

От: Абсурда наречен "Voyo.bg"

Сайта им е боклук, няма нещо в него без косур, особенно билинг системата. Но поне съпорта е 6+.

Пак повтарям, за да няма заблудени хора, че това си е твоето лично мнения спрямо твоите преживявания, а реална оценка може да се даде като се вземат предвид съвкупност от съпортни взаимоотношения. Наричам ги "взаимоотношения", защото с поддръжката си ставате някак близки и почвате да се поздравявате на роднини :) Симпатяги!
 
От: Абсурда наречен "Voyo.bg"

Пак повтарям, за да няма заблудени хора, че това си е твоето лично мнения спрямо твоите преживявания, а реална оценка може да се даде като се вземат предвид съвкупност от съпортни взаимоотношения. Наричам ги "взаимоотношения", защото с поддръжката си ставате някак близки и почвате да се поздравявате на роднини :) Симпатяги!

Пийте си хапчетата.
 
От: Абсурда наречен "Voyo.bg"

Пийте си хапчетата.

Не зная кой в случая трябва да си пие хапчетата. Споделям реален опит, а виждам, че и много други споделят същото. От къде на къде твоето мнение трябва да е меродавно? Да не живеем в някаква вселена на омайти ъпхеро? Аз бих казал просто - винаги се дръжте премерено и не нападайте безпричинно. Явно нещо с възпитанието има тук ;)

Повече усмивки и по-малко нерви, уважаеми!
 
От: Абсурда наречен "Voyo.bg"

Не зная кой в случая трябва да си пие хапчетата. Споделям реален опит, а виждам, че и много други споделят същото. От къде на къде твоето мнение трябва да е меродавно? Да не живеем в някаква вселена на омайти ъпхеро? Аз бих казал просто - винаги се дръжте премерено и не нападайте безпричинно. Явно нещо с възпитанието има тук ;)

Повече усмивки и по-малко нерви, уважаеми!

То това момче само игнор го оправя, много тук го знаят вече. Явно не си ни посещавал скоро :)
 
От: Абсурда наречен "Voyo.bg"

И аз да се изкажа за Войо. Още в началото им ползвах услугите. Тогава още имаха онлайн чат. Естествено, абонирах се, за да си гледам епизодите на някои сериали и предавания по-рано, преди да бъдат излъчени в ефир. Тогава пишеше, че седмица назад се пускат новите епизоди по 5-6 примерно. НО, се започнаха едни забавяния. Първо бяха качване на епизодите със закъснения, примерно трябва на Х ден, а те на У ден ги качваха. После пък даже не качваха всички епизоди. Примерно започват с качване на 5-6 епизода напред, постепенно стават 1-2 епизода напред, накрая качваха само с по 1 епизод напред сериите на някои от сериалите, които следях. Естествено, тогава им писах в чата, но явно са имали и други клиенти, които са им "досаждали", защото доста бързо чата изчезна.

Друго нещо, което отбелязвам като недостатък е, че постоянно трият неща. Значи примерно купувам си абонамент, за да гледам Х сериал, гледам си текущите епизоди, обаче решавам да изгледам и първите, които съм пропуснала - да, ама не... няма ги, щото примерно са изтрити.

А иначе за самото съдържание - също не става... в смисъл, има сумати сериали (айде филмите повечето ги има по торент тракерите), но сериали, които примерно не могат да се намерят в нета и биха могли да печелят от тях като ги качат - примерно от тея немските сериали тип Клоунът, или пък американските Ченгета на колела и т.н. все сериалчета, които бях хит преди годинки или пък защо не най-новите филми, които още ги няма с хубаво качество по торентите. А те някакви тъпотии качват най-вече. :-/
 
От: Абсурда наречен "Voyo.bg"

Темата е от 1 година, но все пак и аз да си кажа мнението. Платих преди няколко дни 4.80 през epay за 15 дни, да тествам. Нямах никакви проблеми - плащането стана веднага и профила ми беше активиран моментално. Тествах го на телевизора (от самото приложение), от компютъра и телефона с андроид. Навсякъде всичко върви без проблем. Единственото лошо нещо е, че приложението на телевизора въобще няма HD. Неща, които ги дават по БТВ HD с много по-добро качество, във voyo са доста по-зле. Освен това на телевизионното приложение ми липсват функции като запазване в любими, повече опции за сортиране и т.н.

Како цяло не съм особено очарован и ще се замисля дали да си подновя абонамента, но ако някой иска да гледа предавания и сериали, които присастват в каталога им, сигурно ще бъде доволен.
 

Горе