Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

От: Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

Може да е просто ответен удар. След като в Иран бяха убити няколко от ядрените им учени - за които се твърди, че Мосад седи зад тези убийства. Просто Иран отвръща на удара - зъб за зъб и око за око.

И що реши че трябва да е Иран. А не че е тайна операция на Мосад, с цел дискредитиране допълнително Иран, с цел повсеместни войни действия.
 
От: Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

И що реши че трябва да е Иран. А не че е тайна операция на Мосад, с цел дискредитиране допълнително Иран, с цел повсеместни войни действия.

А може да са си и нашите хубостници. :D Те вече натрупаха доста опит с паленето на автомобили и взривяването на коли сега просто са решили да пробват и с автобус.
 
От: Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

Ами Брейвик дето изтреба колко на онзи остров и дето гръмна в Осло бомбата, кво за него - воден от някви висши арийски цели. Има много неизвестни, ама яко се спекулира. А това че след час и нещо след инцидента в Сарафово, Израел вече обяви директно Иран, дето тука нашите още не знаеха, кой кой е, яко си намирисва на нещо организирано, но не от Иран а на запад от Сирия.
 
От: Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

Абе то и покрай Брейвик яко смърдят нещата на постановка, ама хайде. А за този случай наистина би било мега странно Иран да взривяват автобус с туристи, имайки предвид че стоят на буре с барут.
 
От: Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

Не че не е възможно, но те не действат с камикадзе. Няма как да хванеш нормално мислещ човек от службите и да му кажеш да отиде да се гръмне някъде за някаква кауза.

Тея служби действат по друг начин.

Освен ако не са си направили една терористична мрежа, да се представят за араби и да набират доброволци камикадзе. ;)
 
От: Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

В голяма беля ще ни вкарат тия боклуци евреите, жалко за българите, които загинаха. Един приятел е бил на 30 метра от взрива ама не може да говори, лежи и му пищят ушите.
Сега ще говорят 1 месец за това, а доклада остана на заден план.

Братле те евреите на кой ли не са правели бели?! Да не говорим че управляват икономиката на целия свят, и държат те парите - в тях ножа и в тях хляба както се казва. За взривения световен търговски център на 11. IX. през 2001 г. 80 % са го държали евреи. Чак в Аржентина са им взривили някакъв техен център - смятай имат пипала в целия свят. Дори има слухове че именно тези евреи които живеят в USA и управляват световния финансов пазар, точно те са създали тази световна криза с някаква задна цел, за тяхна изгода. Ще излезе май че Хитлер до някъде е бил прав за депортирането им, явно още тогава е предвиждал накъде отиват нещата.

Много съжалявам за твоят приятел че така е пострадал. Същото можеше да се случи и на мен, ако съм бил по стечение на обстоятелствата в този район, особено както всяко лято посрещам на летището гости от Германия ( стари приятели ) и роднини от Дания, очертава се да идват към 28 Юли сега от Германия, а от Дания ще ги посрещам на 25 Август... Дано да няма инциденти когато се наложи да чакам гостите ми, и тия ченгета да бъдат по бдителни. Започвам да се замислям вече, че не е изключено да има и още атентати. Ето невинни хора пострадват заради чужди интереси. Каква вина има това момче ?! Е вярно не е знаел че така ще се случи. Добре че се е отървал само с това, защото ако е бил по наблизо, можеше да бъде и позле. Пожелавам скорошно оправяне на момчето, и дано по бързо да забрави този стрес.
 
Последно редактирано:
От: Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

USAF, така е.
Абе не знам какви ответни мерки ще вземат, свалиха си кулите и чак тогава нападнаха, както и въвличането им в 1ва и 2ра, Корейскиа, Виетнамски и още колко войни, по един и същ начин, но тука допълнително се цели обостряне на отношенията линията запада Сирия/Иран.

На прав път си за икономиката и фин. кризи - само си задай въпроса, кой управлява паричната маса(предлагане) в УСА и всичко силно се подрежда
 
Последно редактирано:
От: Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

Това беше неизбежно да се случи, за съжаление. Че кой средностатистически терорист не би се поблазнил да извърши атентат без да положи особени усилия. Идва гърми си и айде в рая при 100-те девици. Досега с нашата незначителност минавахме между капките, явно в значимите държави стана трудно и айде при нас, че по лесно. За огромно щастие атентата не в насочен срещу България, а срещу граждани на друга държава, защото ако беше срещу нас сега щяхме да оплакваме хилядите жертви в метрото, в мола, на софийската гара или бог знае къде.
 
От: Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

Това беше неизбежно да се случи, за съжаление. Че кой средностатистически терорист не би се поблазнил да извърши атентат без да положи особени усилия. Идва гърми си и айде в рая при 100-те девици. Досега с нашата незначителност минавахме между капките, явно в значимите държави стана трудно и айде при нас, че по лесно. За огромно щастие атентата не в насочен срещу България, а срещу граждани на друга държава, защото ако беше срещу нас сега щяхме да оплакваме хилядите жертви в метрото, в мола, на софийската гара или бог знае къде.

Много жалко, че бомбата не е поставена на правилното място, трябваше да е в парламента когато всички прасета са там.
 
От: Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

Много жалко, че бомбата не е поставена на правилното място, трябваше да е в парламента когато всички прасета са там.

Доган и Серго, пак нямаше да са на линия, така че само разхищение на ресурс
 
От: Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

Организирането на атентат в чужда държава не е много лесна работа.

Много сериозния проблем е как да си набавиш експлозиви. Не че не може от престъпния свят да си набавиш - ама все пак и на тях ще им светна лампичката за какво може да го ползваш и може да не ти продадат или да те изпортят на органите.

Обикновено трябва сериозно замитане на следите, сериозна организация и добро планиране. Не случайно Израел обвинява Иран, защото това не е чак толкова лесно постижимо за разните му там обикновени терористи - на тях обикновено не им стига мозъка за такива работи като набавяне на експлозиви в чужда държава без да буди подозрение или внос на същите без да бъдат засечени по границите.
 
От: Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

На прав път си за икономиката и фин. кризи - само си задай въпроса, кой управлява паричната маса(предлагане) в УСА и всичко силно се подрежда

Блеки то е ясно - евреите разбира се.


Почва да става от интересно към странно

Бойни кораби на НАТО акостираха у нас

Тия фрегати мисля че неслучайно са тука. Но забележи нещо в което има разминаване, в подзаглавието пише че са на планирано посещение:

Четири кораба на съюзническите сили са на планирано работно посещение

а в статията пише че не е планирано посещението им:

Мерките в района са изключително засилени, като първоначално агенция Булфото съобщи, че посещението им не е било планирано.

И тук отново противоречие като потвърждават версията от подзаглавието:

Те са тук на предварително планирано работно посещение, което продължава от 19 до 21 юли.


Мисля че нещо не е наред тук, и се опитват да прикриват нещо свързано с вчерашния атентат. Забележи само Блеки, колко разминавания има.

Идва гърми си и айде в рая при 100-те девици.

Аз бях чел в една друга статия, че Ал-Кайда им промивала мозъците не за 100 девици, ами 7000 девици очаквали в Рая всеки един мъж, който в името на всевишния аллах се самовзривил. :) Промити мозъци братле, добре че не сме се родили БАраби :lol:
 
От: От: Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

Аз бях чел в една друга статия, че Ал-Кайда им промивала мозъците не за 100 девици, ами 7000 девици очаквали в Рая всеки един мъж, който в името на всевишния аллах се самовзривил. :) Промити мозъци братле, добре че не сме се родили БАраби :lol:

Пък то да не се окаже, че се озовава в Ада и в казано му правят компания сто манафа :D

А за посещението, това и викам странно - голямо съвпадение, няма що
 
От: Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

дано да няма втори път , че е много кофти такова нещо
 
От: От: Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

Туризмът отиде поне за следващите 10-15 години.
`ич! (Не ми се коментира това изказване по-цветисто... )

Я какво изровиха:
Експлозията в Бургас съвпада с годишнината от атентата срещу израелско-аржентинска асоциация в Буенос Айрес през 1994 г. Точно на 18 юли преди 18 години там е извършен най-кървавият атентат в историята на Аржентина - загиват 85 души и са ранени стотици.

КОЙ ИМА ИНТЕРЕС ОТ ТОВА?


1. Израел
2. Израел/САЩ
3. Турция
4. Русия
Гласувам за 2. :clap:
 
От: Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

Обикновено трябва сериозно замитане на следите, сериозна организация и добро планиране. Не случайно Израел обвинява Иран, защото това не е чак толкова лесно постижимо за разните му там обикновени терористи - на тях обикновено не им стига мозъка за такива работи като набавяне на експлозиви в чужда държава без да буди подозрение или внос на същите без да бъдат засечени по границите.
Откъде ги мислиш тия неща...какви експлозиви трябват ще споделиш ли, откъде се внасят, или просто си говориш наизуст?
 
От: Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

Преди малко ме спря един полицай от охранителна полиция на улицата и ми показаха снимката на тоя хахо - дали съм го виждал. Явно всички сили са впрегнати в разкриването на атентата. Дано истината излезе наяве и това никога повече да не се случва.
 
От: Автобус с израелски туристи се е взривил на летище Бургас

Тоя хахо хич не ми прилича на терорист, ще хване да се окаже някой невинен - не е като да не се е случвало ЦВЪ ЦВЪ да набеждава невинни, само че тоя път и терористи вече имаме. Както казах - тея боклуци евреите ще ни вкарат в някоя страшна беля, че ще почнат да ни взривяват всяка седмица. Те попринцип терористите защо убиват невинни? Защото не могат да стигнат до високите етажи на боклуците.


freedom.jpg
 

Горе