Автоматично генерирани статии EN - включва снимки + видео по желание

От: Автоматично генерирани статии EN - включва снимки + видео по желание

Интересно твърдение, но не мисля, че това ще стане в близките 100 години. Все едно да твърдиш, че ще започнат да се повтарят партиите шах. Няма как да стане. Всяка игра е уникална.

Може би изказването ми беше доста пресилено, но в действителност за да изкажеш една мисъл има ограничен брой комбинации от думи (без текста да звучи неестествено). Бих могъл да напиша предното изречение в много варианти, но повечето от резултатите ще са твърде дълги, ще звучат неестествено и т.н.

Нови мисли ще се появяват, но изказването на стари мисли по нов начин ще бъде затруднено. Ще се наложи да мислим нови неща вместо да преразказваме старите...
 
От: Автоматично генерирани статии EN - включва снимки + видео по желание

Поръчката ми беше изпълнена за по-малко от половин час :) Средната уникалност на статия е 50%. Предоставя статиите с подходящи картинки и видеа, така че да изглеждат добре. Цената на статия е 0.20 $ и не мисля, че може да се иска повече за тези пари :)
 
От: Автоматично генерирани статии EN - включва снимки + видео по желание

Имам въпрос: Какво гарантира, че по фразата Употреба на пластмасово канче в банята след като аз съм получил 25 уникални статии, друг който има нужда от статии със същата фраза ще получи други 25 статии а не копие на получените от мен?
 
Последно редактирано:
От: Автоматично генерирани статии EN - включва снимки + видео по желание

Това, че ако ти постнеш статиите и той ако ги даде на някой, при втория клиент те ще са с 0% уникалност и той ще ги върне.
 
От: Автоматично генерирани статии EN - включва снимки + видео по желание

никаква, но вариантите са толкова много ,че шанса е изключително малък

иначе имаш 100% гаранция ,че едни и същи статии няма да бъдат дадени 2-ти , тоест всеки път се пуска да се генерират нови
 

Горе