Авторски права върху EN статии в сайт с Адсенс ?

sporter

Member
Здравейте какво да направя за да докажа че аз съм автора на статиите ми в сайта ми и да се защити от хора които ще ги копират с цел да си спестя забележки от Адсенс босовете за копирано съдържание ( всички статии са минали през Адвего и са +90% уникални ) ? Някаква идея ?
 
От: Авторски права върху EN статии в сайт с Адсенс ?

Защо трябва да доказваш нещо след като имат 90% уникалност. Виж ако са спиннати там бота си ги лови, но при тази уникалност не мисля, че ще имаш проблем. Ако можеш ги поправи с Адвегото да са над 93-94% и грижите са никакви
 
От: Авторски права върху EN статии в сайт с Адсенс ?

Защо трябва да доказваш нещо след като имат 90% уникалност. Виж ако са спиннати там бота си ги лови, но при тази уникалност не мисля, че ще имаш проблем. Ако можеш ги поправи с Адвегото да са над 93-94% и грижите са никакви
На повечето уникалността е дори над 95-98% но има статии към които нямам трафик и ме притеснява че google не ги отчита докато не вкарам малко трафик .
 
От: Авторски права върху EN статии в сайт с Адсенс ?

На повечето уникалността е дори над 95-98% но има статии към които нямам трафик и ме притеснява че google не ги отчита докато не вкарам малко трафик .

Зависи колко са дълги тея статии според мен. Лично аз когато пиша статии около 300 думи трафика е един, а статия с 600-700 думи трафика е 2-3 пъти повече.
 
От: Авторски права върху EN статии в сайт с Адсенс ?

На повечето уникалността е дори над 95-98% но има статии към които нямам трафик и ме притеснява че google не ги отчита докато не вкарам малко трафик .
Може тематиката (ключовите думи) да не са търсени или пък конкуренцията при тях да е голяма (да не се класираш подобаващо) и за това да не ти вкарва трафик към някои от тях
 
От: Авторски права върху EN статии в сайт с Адсенс ?

На повечето уникалността е дори над 95-98% но има статии към които нямам трафик и ме притеснява че google не ги отчита докато не вкарам малко трафик .

Това, че нямаш трафик към самите статии, не означава, че не са индексирани.

Ако често добавяш ново съдържание, трябва да се индексира бързо. Най-лесно можеш да провериш статия, която си публикувал вчера дали е индексирана - копираш си линка към статията и го пускаш за търсене.
 

Горе