Автор на качествени статии

Dessislawa

New Member
Рейтинг - 87.5%
7   1   0
Здравейте,

Продадох стартовите пакети!! :D :D :D

Точно за това оптимизирам темата и качвам цени за стандартни услуги:

Цени за български статии:
100 - 300 думи: 2.5лв
300 - 500 думи: 4лв
Има и пакетни предложения:​
500 - 700 думи: 6лв
20 статии 300 - 500 думи: 70лв
50 статии 300 - 500 думи: 160лв
Пиша и на английски:


100 - 300 думи: 3.5лв

300 - 500 думи: 5.5лв

500 - 700 думи: 8лв


I.Старая се всяка поръчка до 10 статии да е изпълнена в срок до 72 часа :).
* Начини на плащане:
II.Първо преглеждате, а след това заплащате.
EasyPay, ePay, PayPal, Банков Трансфер

III.Отворена съм към всякакви теми, но запазвам правото си да отказвам поръчки.

IV.Възможност за работа по точно зададени теми, ключови думи, отлична работа с wordpress.


Постоянно съм в форума, пишете ЛС ако желаете скайп.

:shock: Следете редовно за актуални промоции и пакетни предложения :shock:
 
Последно редактирано:
От: Продавам готови статии

Първият пакет е продаден :) . Ако Ви интересуват още статии за здравословно хранене, хранителни режими, съвети и т.н оставете ЛС за да направя нови.
Технологичните съвети са с 20% намаление (пакетно).
 
От: Продавам готови статии

Доволен съм от статия на @Dessislawa. Изчерпателна, добре форматирана и с висока уникалност. Също като задача дадох да избере сама темата на статията и с това се справи, като избра вирал тематика.
 
От: Продавам готови статии

Отново съм свободна.
Продаден е и четвъртия пакет. Работя вече и с поръчка на клиенти. ЛС за повече инфо :)
 
От: Продавам готови статии

Промоция единствено през тази неделя!!!

10 статии до 500 думи - 40лв (Вие избирате темата).
10 статии до 500 думи на английски - 60лв (отново Вие избирате темата).

Поръчки се приемат до 01:00 на 10.08

Първо получавате, а след това заплащате.
 
От: Продавам готови статии

Технологични - полезни съвети за оптимизиране на компютри, телефони, таблети и т.н - 10 броя
Може ли заглавията на тези статии?
 
От: Продавам готови статии

5 съвета за оптимизиране на търсенето ни в Google. Такъв тип :)
А това заглавие е от последното ревю. Очакваме отзив от колегата.
 
От: Продавам готови статии

Ей такива получовеци, които ти връщат реп-а са по-долу и от мангалите.
 
От: Продавам готови статии

Ей такива получовеци, които ти връщат реп-а са по-долу и от мангалите.

А ти би ли споделил на какво основание даде ряпа на момичето? Изобщо, какво удоволствие ти доставя раздаването на негативни репутации? При неуместни и безпричинни негативни репове и аз връщам - щом ти така и аз така. Права е Деси да ти отвърне.

Извинявам се за спама в темата ти @Dessislawa. :)
 
Последно редактирано:
От: От: Продавам готови статии

А ти би ли споделил на какво основание даде ряпа на момичето? Изобщо, какво удоволствие ти доставя раздаването на негативни репутации? При неуместни и безпричинни негативни репове и аз връщам - щом ти така и аз така. Права е Деси да ти отвърне.

Извинявам се за спама в темата ти @Dessislawa. :)
Ряпата си я получи за мързела и. Хем продава статии, хем я домързя да даде заглавията им.
 
От: От: Продавам готови статии

Ряпата си я получи за мързела и. Хем продава статии, хем я домързя да даде заглавията им.

Честно, изобщо не мога да разбера какво получаваш, като мяташ наляво-надясно отрицателни репове. Чувстваш се велик? Получаваш сексуално удовлетворение? Избиваш комплекси?

Каквото и да е знай, че не ставаш по-симпатичен на никого по тоя начин. Точно ти заслужаваш един чувал репи за отвратителното си поведение, ама колегите са великодушни и не чак толкова дребнави, та ти ги спестяват.

п.с. Отново сори за оф-топика в темата ти, Десислава. Ако някой все пак почисти темата, надявам се ще махне и моите коментари. ;)
 
От: Продавам готови статии

Здравей, прати ми няколко твои примерни статии на английски на ЛС (с линк или директно копи пейстни в съобщението).
 
От: Продавам готови статии

Не смятам, че някой може да ми даде наклон дали да си дам 5, 10, 100 заглавия. За всеки проявил интерес, а не просто да си хаби клавиатурата, бих направила индивидуално ревю. Както и да е, хора всякакви :)
 

Горе