Търся: Автор на статии по женски теми

Liliq85

Active Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Здравейте, търся автор на статии по женски теми - мода, красота, женски съвети и т.н
Статиите ще са за сайта https://za-jenata.eu/
Там може да видите актуалните категории, но винаги могат да се добавят и други стига да са на женска тема.
Търся минимум 96-97% уникалност.
Цени и нещо примерно писано от вас на лично.
Благодаря
 
Здравейте! Мога да Ви помогна със статиите. Пенсиониран учител по български език съм и имам много свободно време. Пиша статии и редактирам текстове на различни теми. Точно на женска тематика не съм писала, затова Ви изпращам линк на друга тема. Статията е от миналата година. Мога да пиша по 2 статии на ден. Относно заплащането - 1 лв. на 100 думи е достатъчно.
Поздрави!
Ренета Стоянова

 
Имате ЛС
 
Здравейте! Мога да Ви помогна със статиите. Пенсиониран учител по български език съм и имам много свободно време. Пиша статии и редактирам текстове на различни теми. Точно на женска тематика не съм писала, затова Ви изпращам линк на друга тема. Статията е от миналата година. Мога да пиша по 2 статии на ден. Относно заплащането - 1 лв. на 100 думи е достатъчно.
Поздрави!
Ренета Стоянова


Чудесна статия, Ренета! Лесно се чете и има полезна информация в нея! Пишете ми на лично съобщение кои са Ви любимите теми на писане?
 
Чудесна статия, Ренета! Лесно се чете и има полезна информация в нея! Пишете ми на лично съобщение кои са Ви любимите теми на писане?

То и тук я има същата статия, само че писана 7 години по-рано :)
 
Чудесна статия, Ренета! Лесно се чете и има полезна информация в нея! Пишете ми на лично съобщение кои са Ви любимите теми на писане?
Здравейте! Народна медицина и възпитание на децата са ми любими теми.
 
Здравейте!
Обичам да пиша за дамски сайтове. Тематиката там ми е особено приятна. Филолог съм, имам стаж като редактор. Интересува ме заплащането. Моля, обадете ми се на телефон 0882289610.
Кожукова
 

Горе