Агент от Китай

de7ox

Member
Здравейте, търся агент за стоки от Китай.
Препоръчително е да знае Английски език поне.
Поздрави!
 
Там не знам коя организация е, но ЦРУ рулират, брат. И мисля, че в интерес на държавната сигурност всеки би трябвало да поназнайва английски.
 
Там не знам коя организация е, но ЦРУ рулират, брат. И мисля, че в интерес на държавната сигурност всеки би трябвало да поназнайва английски.
Как го хейтна :D :D :D

Иначе трудно се намира свестен китаец който да обикаля фабриките и да не си слага и той доволна надценка на всяка една стока независимо че ти му плащаш месечния хонорар.
 
Как го хейтна :D :D :D

Иначе трудно се намира свестен китаец който да обикаля фабриките и да не си слага и той доволна надценка на всяка една стока независимо че ти му плащаш месечния хонорар.
Аз поне това разбрах. Не знам за какъв друг агент пита. :)
 
Аз поне това разбрах. Не знам за какъв друг агент пита. :)
@de7ox търси човек който да обикаля по фабриките и да му договаря количества и цени и след което да му организира безпроблемен транспорт до България или някъде по света.

Много големи магазини тука в Белгия имат доверено лице т.е китайче което обикаля фабриките и им осигурява доста по-добри тези от тези в aliexpress и alibaba след което организира транспорта дали с контейнер на кораб до Antwerpen или товарен самолет до Brussel.

Печалбата ти се увеличава значително но за да можеш да преговаряш с китайците в фабриките трябва да купуваш и сериозно количество.

Преди короната мислех да наема един китаец който да обиколи едни фабрики които предварително съм избрал и да договори цени и количество и след което да ги пусна на dropshipping в България т.е китайски стоки с 1 до 2 работни дни доставка и цената да е около 25% по-висока от aliexpress. Но пък аз ще съм ги купил поне на 30 - 35 процента по-евтино от aliexpress и така имам едни 50 - 55% печалба от всеки един продукт.

Просто ти трябват едни 25 - 30 000 евро и ще стъпиш много здраво в този бизнес.
 
Здравейте, търся агент за стоки от Китай.
Препоръчително е да знае Английски език поне.
Поздрави!
Здравейте,
Казвам се Римма и съм мениджър във фирма TransitPrime | Consulting & Logistics. От 4 години се занимаваме с внос на стоик от Китай. Изпратих Ви лично съобщение.
 

Горе