Продава се: Агрегатор за оферти

Sky

Well-Known Member
Рейтинг - 95.7%
22   1   0
За демо пишете на ЛС
Цена: 100 лева

Начин на плащане: както ви е удобно

Инфо за сайта: Взима оферти от няколко сайта, можете да ги видите в менюто.
Офертите се сортират от менюто по цена, отстъпка както и чрез слайдерите в менюто.
Има и отделни категории.
Контролен панел няма.

По желание на купувача срещу доплащане може да се добави всичко което му липсва.

За да се добави нов сайт от който да се вземат офертите е нужно да ми дадете само линк към XML фийда му.

Ако има нещо неясно питайте
 
Последно редактирано:
От: Агрегатор за оферти

Към сайта получавате и бонус - Хостинг в host.bg план УЕБ ПРО

Регистриран / изтича:
14.08.2014 - 14.08.2015
 
От: Агрегатор за оферти

Хоста е продаден, сега се продава само сайта.
 
Последно редактирано:
От: Агрегатор за оферти

Сайта може да не зарежда в следващите 24/48 часа. Прехвърлям го на друг хост.
 
От: Агрегатор за оферти

Сайта си работи на автопилот, от вас се иска само да му докарате малко трафик и той ще ви се отблагодари!
 
От: Агрегатор за оферти

Все още се продава.
За всички сериозни купувачи наздраве :beer: и ако няма да купувате нещо не обещавайте и да ви го запазвам и после да изчезнете.
 
От: Агрегатор за оферти

Продадохте ли го? Ако не сте, къде мога да го видя?
Хоста е изтекъл, ако си сериозен и не питаш само за спорта пиши на admin [@] uphero.biz и ще получиш демо и инфо за сайта.

Лек ден.
 
От: Агрегатор за оферти

До края на годината срещу 120 лева получавате и контролен панел към крипта -
добавяне/редактиране на страници
добавяне/редактиране на оферти
следене на референциите
статистика за най-посещавани оферти/категории/сайта
добавяне на банери
ВИП оферти
и ако се сетите нешо друго.
 
От: Агрегатор за оферти

Важно! Колега, на лично ми поиска двойно по-голяма сума от обявената и в демото освен homepage-а, друго не работеше! Подсещам те, че трябва да си коригираш обявата, защото правиш несериозно впечатление. :)

Какъв е шанса поне да видя ДЕМО, за да знам какво да гледам и да преценя дали си заслужава? Демо-то какво включва само сайта, а админ панел има ли, защото не ми стана ясно?
Поздрави!
 
От: Агрегатор за оферти

За демо пишете на ЛС
Цена: 100 лева

Начин на плащане: както ви е удобно

Инфо за сайта: Взима оферти от няколко сайта, можете да ги видите в менюто.
Офертите се сортират от менюто по цена, отстъпка както и чрез слайдерите в менюто.
Има и отделни категории.
Контролен панел няма.

По желание на купувача срещу доплащане може да се добави всичко което му липсва.

За да се добави нов сайт от който да се вземат офертите е нужно да ми дадете само линк към XML фийда му.

Ако има нещо неясно питайте

Важно! Колега, на лично ми поиска двойно по-голяма сума от обявената и в демото освен homepage-а, друго не работеше! Подсещам те, че трябва да си коригираш обявата, защото правиш несериозно впечатление. :)

Какъв е шанса поне да видя ДЕМО, за да знам какво да гледам и да преценя дали си заслужава? Демо-то какво включва само сайта, а админ панел има ли, защото не ми стана ясно?
Поздрави!

Чети бе Криско
 
От: Агрегатор за оферти

Забрави червения цвят за важно!
Сега свери информацията която получи на ЛС и тази в първия пост и тогава се прави на умник и жертва.
А и с такива дребни душици не работя. Не си струва нервите просто.
Успех.
Важно! Колега, на лично ми поиска двойно по-голяма сума от обявената и в демото освен homepage-а, друго не работеше! Подсещам те, че трябва да си коригираш обявата, защото правиш несериозно впечатление. :)

Какъв е шанса поне да видя ДЕМО, за да знам какво да гледам и да преценя дали си заслужава? Демо-то какво включва само сайта, а админ панел има ли, защото не ми стана ясно?
Поздрави!
 
От: Агрегатор за оферти

Утре ще обновя темата с демо и описание. И колеги не четете на две на три личните съобщения, ако нямате време оставете ги за после.
 

Горе