Агрегатор на оферти за групово (колективно) пазаруване!

От: Агрегатор на оферти за групово (колективно) пазаруване!

Малък трафик. А защо не пробва да пуснеш платени позиции и малко по-атрактивен дизайн?
 
От: Агрегатор на оферти за групово (колективно) пазаруване!

Това тук не е чат. Можеш да си запазиш мнението за себе си! Написали сме всички неща по сайта, така че не виждам защо коментирате и само си чешете езиците. Тук става въпрос за бизнес и сайта не е развит на 100%. Това ще е задачата на новия собственик. Относно дизайна - решихме, че по семплият и изчистен вид е по-добър вариант за агрегатор като този. Моля, да ни пишат само сериозни купувачи и инвеститори в бизнеса. Другите да си траят...
 
От: Агрегатор на оферти за групово (колективно) пазаруване!

Някой е имал лош ден
 
От: Агрегатор на оферти за групово (колективно) пазаруване!

цена ? ъйтйтйййъ
 
От: Агрегатор на оферти за групово (колективно) пазаруване!

НОВА ЦЕНА: -50% - 3000лв.
 
От: Агрегатор на оферти за групово (колективно) пазаруване!

Нулите са точно. Цената е тази. Ако си ученик, нека не превръщаме форума в чат. Благодаря!
 
От: От: Агрегатор на оферти за групово (колективно) пазаруване!

Нулите са точно. Цената е тази. Ако си ученик, нека не превръщаме форума в чат. Благодаря!

От много време не съм ученик, но ти пък можеш да се върнеш на урока за смятането, да си направиш нова сметка :)))
1. bg domain - 70 лева
2. скрипт - има доста готови вече - 200 лева

И имам сайт точно толкова известен колкото вашият :p
 
От: От: Агрегатор на оферти за групово (колективно) пазаруване!

Нулите са точно. Цената е тази. Ако си ученик, нека не превръщаме форума в чат. Благодаря!

нагла си! .

просто е нагло начина по който им отговори и на двамата.

и аз имам интерес.
Но този сайт? какъв дизайн ми продаваш като дизайна не струва?
при такъв дизайн, не ми се вярва да има и добре написан скрипт.


посещения? що не са повечко ? дай едно тиксо нещо ?
някой обществен брояч искам да видя откъде и как са?

Но при това отношение - какво да му гледам?
А и при тази цена?
и колко ведро прасна 50% отстъпка, все едно колективно ще го купуваме :)

и ткаа . дизайн?
посещения?


за кое да платя 3 000 лева?

и не не съм ученик и да имам 3 000 лева в джоба си дори и в този момент.
 
От: Агрегатор на оферти за групово (колективно) пазаруване!

Сумата е сравнително висока аз лично от 1 месец съм собственик на такъв сайт няма да му казвам името да не си правя реклама и ми излезна доста по евтино да ми го напишат от нулата сайта и си вкарах малко пари в реклама и съм доволен за първи месец работа.
За тия пари 3000 лв като сметме парите за реклама който трябва да се вкарат няма да може да избиеш почти нищо ама продавача си знае.
 
От: От: От: Агрегатор на оферти за групово (колективно) пазаруване!

На подобни коментари как да отговори човека. Кое не разбрахте? Това е цената която иска, не е нужно всеки да си изказва "компетентното мнение"

нагла си! .

просто е нагло начина по който им отговори и на двамата.

и аз имам интерес.
Но този сайт? какъв дизайн ми продаваш като дизайна не струва?
при такъв дизайн, не ми се вярва да има и добре написан скрипт.


посещения? що не са повечко ? дай едно тиксо нещо ?
някой обществен брояч искам да видя откъде и как са?

Но при това отношение - какво да му гледам?
А и при тази цена?
и колко ведро прасна 50% отстъпка, все едно колективно ще го купуваме :)

и ткаа . дизайн?
посещения?


за кое да платя 3 000 лева?

и не не съм ученик и да имам 3 000 лева в джоба си дори и в този момент.
 
От: Агрегатор на оферти за групово (колективно) пазаруване!

3000 лв. за сайт, който няма приходи? 57 фена във фейсбук? :lol:
 
От: Агрегатор на оферти за групово (колективно) пазаруване!

3000 лв. за сайт, който няма приходи? 57 фена във фейсбук? :lol:

Има потенциал! :D
images
 
От: От: От: Агрегатор на оферти за групово (колективно) пазаруване!

На подобни коментари как да отговори човека. Кое не разбрахте? Това е цената която иска, не е нужно всеки да си изказва "компетентното мнение"


МАЙСТОРЕ... я се изкажи ти или направо му брой 3 000 :)
или не - по добра оферата
)
дай му твоя сайт а той щи даде тоя и щи доплати още 57 000 ? а?
 
От: Агрегатор на оферти за групово (колективно) пазаруване!

3000 лв. за сайт, който няма приходи? 57 фена във фейсбук? :lol:

аз се чудя.. какъв е варианта тук?
собственика е балък и са му го набутали скъпо, затова и продава скъпо?
или ни мисли нас за балъци и го е купил евтинко?
 
Re: От: Агрегатор на оферти за групово (колективно) пазаруване!

Това тук не е чат. Можеш да си запазиш мнението за себе си! Написали сме всички неща по сайта, така че не виждам защо коментирате и само си чешете езиците. Тук става въпрос за бизнес и сайта не е развит на 100%. Това ще е задачата на новия собственик. Относно дизайна - решихме, че по семплият и изчистен вид е по-добър вариант за агрегатор като този. Моля, да ни пишат само сериозни купувачи и инвеститори в бизнеса. Другите да си траят...

рядко срещана наглост и надменност, въпреки че в последно време взеха да се появяват всякакви "бизнисмени" дето си мислят, че като са извадили 1000 лв за сайт са направили исторически принос в развитието на интернет

1. дали това тук е чат или не е не го определяш ти
2. щом очакваш потенциалните ти клиенти да си запазват мнението за себе си - ти също можеш да запазиш офертата за себе си
3. къде ще си чешем езиците си е изцяло наша работа - в случая твоята тема ми стана любима
4. няма сериозен купувач или инвеститор, който да пише сериозно в темата ти при това нагло и високомерно държание. В темата има поне двама потенциални купувачи и като гледам и двамата ги изтърва (за мен считай на 100%)
5. за траенето го приемам лично и имаш едно хубаво червено - все ми е тая дали ти дреме за репутацията - те потребителите знаят какво да правят като видят начервен задник

сега относно така наречения сайт:

1. тоя "дизайн" не е семпъл - просто е тъп. скролиране на съдържанието със статичен бекграунд?!?! wtf? пичове да не сме 98-а? каква е идеята
- сайтът да изглежда "динамичен" и да шашнеш баба си как се мърдат буквичките
- да вкарвате "тематична" картинка за фон според сезона
- или просто да проверите нервите на случайно попадналите посетители - все пак истинският клиент е търпелив
тия кутийки горе за "навигация" да не са вдъхновени от ексел? Толкова ли не можахте поне малко да ги барнете бе
фавиконът и логото нямат нищо общо а и говорейки за логото вероятно знаете, че "дизайнерът" не е положил кой знае какви усилия - просто го е ровнал от мрежата http://www.iconarchive.com/show/magnets-icons-by-visualpharm/shopping-cart-icon.html

2. агрегатор - скриптове бол ама вие явно "се гордеете" с вашия. Честно казано на клиента му е през трибуквения за качеството на скрипта ви - той вижда "дизайна" демек няколко кутийки с оферти дето се лезгат на фона на новогодишните топки. м др като ви е толкова готин скрипта продавайте него - десет клиента и си взимаш трите хиляди

3. сайта ви няма приходи и трафик - "задачата на новия собственик" :lol:. Какво плащам? Скрипта? еми супер ама три бона за скрипт?

в интрес на истината просто щях да подмина офертата ако не беше хипер наглото и високомерно държание на продавача с подобен "търговски подход" може да си продаваш агрегатора до лятото... кукувото лято
 
От: Агрегатор на оферти за групово (колективно) пазаруване!

Пишман-продавачите си мислят, че е ей така. Идват, пускат някаква олигофренска оферта и всички трябва да си траем и да гледаме как някой заблуден, неориентиран човечец, ще се преебе да си хвърли парите на вятъра. Ама верно, три бона за скрипт и www.imapotencial.com, още ме избива на смях :lol:
 
От: Агрегатор на оферти за групово (колективно) пазаруване!

800 лв. е максимума който мога да дам ? имаш ли интерес ?
 

Горе