Агрегатор с приходи 45,000 лв. на година

piratko

New Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Добре разпознаваем бранд, създаден през 2010 г. в зората на груповото пазаруване в България. Приходите подлежат на оптимизиране, защото до сега сме инвестирали приоритетно в разработка на продукта и сме пренебрегвали маркетинга и монетизацията. Към момента има разработена на 90% готовност за драмамтично разширяване на value proposition-a отвъд групово пазаруване и перспективата за развитие на сайта, за подробности - на ЛС. Разходите не коментирам - базовите са пренебрежимо малки, а останалото е въпрос на амбиции. [добавено]Сайтът има малко над 16,000 регистрации, които са абсолютно доброволни. През лятото на 2012 направихме една единствена двуседмична кампания за записване за нюзлетъра с нетен ефект около 1,500-2,000 записвания. Всичко друго е абсолютно органичен opt-in, без томболи, айпади и подобни.[/добавено]

Предстои ми да започна нов (несвързан) проект и ще ми дойде в повече да развивам и двете. Офертата ми е към стратегически инвеститор, запознат в детайли със сегмента. За да си спестиме загуба на време ще помоля при сериозен интерес да ми пишете на лични с данни за вас, като се представите с LI и FB профили. На анонимни запитвания и коментари няма да отговарям.

Цена: 55,000 лв.
 
Последно редактирано:
От: Агрегатор с приходи 45,000 лв. на година

запознат в детайли със сегмента
За какъв точно сегмент става дума?
Агрегатор с приходи
Агрегатор на какво...?

Т.е. не е ясно изобщо за какво става въпрос, а понеже нямам регистриран FB профил - страх ми е да пиша на лични (
 
От: Агрегатор с приходи 45,000 лв. на година

Сори, много набързо го писах и съм пропуснал да уточня, че става дума за сегмента на групово пазаруване. LI би бил чудесен за интро, свободен текст също става - идеята е да имам някаква идея с кой комуникирам. Мерси!
 
От: От: Агрегатор с приходи 45,000 лв. на година

Сори, много набързо го писах и съм пропуснал да уточня, че става дума за сегмента на групово пазаруване. LI би бил чудесен за интро, свободен текст също става - идеята е да имам някаква идея с кой комуникирам. Мерси!

Продаваш нещо за 55 000 лева а нямаш да отделиш време за качествено описание :)

П.С. Успех с продажбата
 
От: От: От: Агрегатор с приходи 45,000 лв. на година

Продаваш нещо за 55 000 лева а нямаш да отделиш време за качествено описание :)

П.С. Успех с продажбата

Не го правя от келешлък. Нарочно давам минимум инфо, което обаче е предостатъчно за човек навътре в нещата ;) На този етап просто се въздържам от по-широка публика. Благодаря за пожеланието.
 
От: Агрегатор с приходи 45,000 лв. на година

Писах ти л.с. да видим дали ще отговориш, мисля, че имам достатъчно itrader, постове и време във форума за да не доказвам дали съм сериозен или не!
 
От: Агрегатор с приходи 45,000 лв. на година

Извинявам се за закъснението, отговорих на всички ЛС. Ето още малко инфо, което беше искано в запитванията:

Сайтът има малко над 16,000 регистрации, които са абсолютно доброволни. През лятото на 2012 направихме една единствена двуседмична кампания за записване за нюзлетъра с нетен ефект около 1,500-2,000 записвания. Всичко друго е абсолютно органичен opt-in, без томболи, айпади и подобни.
 
От: Агрегатор с приходи 45,000 лв. на година

Продавам Mercedes G class за 55 000 лв. Черен цвят, с 5 врати. Моля, само сериозни хора да се свържат с мен.

Едит : след известно време по-късно. И забравих да напиша, с регистрация е.

Е, така знаеш ли кога ще продадеш сайта си. :cry:
 
От: Агрегатор с приходи 45,000 лв. на година

Продаден. Благодаря за запитванията и коментарите.
 

Горе