Адвам в директории - Качвам песни, клипове, текстове

GEIMARCHETO

New Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Здравейте , правя некой неща ето кокви са те :
1 . Адвам в директории мо же по ваши може и по мои списаци за всякав вид директории цената е 15ст на директория ето списаците ми :
http://dobavi.hit.bg/
http://webnez.com/seo.html
2. Качвам песни , клипове , снимки , файлове и др. в вашите сайтове .

За контакти :
Skype : geimarcheto_96
E-mail : [email protected]
 
Последно редактирано:
От: Правя някой неща

Кой ли ще се навие някой 3 годишен да му прави оптимизация или да му се занимава със сайта???
 
От: Правя някой неща

ЗАГЛАВИЕТО Е ДОСТА ПАЛАВО ... ИЛИ Е ОТ БИРАТА.. И ХОРМОНИТЕ? :)))
 
От: Правя някой неща

улей то на 13 години бре да не ме съдят за предния ми пост :)
 
От: Правя някой неща

Е добре хора щом мислете че сам малак и кво като сам на 13 немога да пия ли кво еми к щом по тва определяте работата браво ще питам дядо той може да я направи не тои няма да иска тои е дизайнер
 
От: Правя някой неща

Е добре хора щом мислете че сам малак и кво като сам на 13 немога да пия ли кво еми к щом по тва определяте работата браво ще питам дядо той може да я направи не тои няма да иска тои е дизайнер


5 СЪВЕТА ЗА УСПЕХ У ФОРУМИТЕ!

1. избери си ник който да говори за мъдрост и сила ... примерно OBERON :) !
2. Не давай емайли и скайпове с числа накрая от сорта на 87-95
3. Спазвай правописа поне в буквите основните граматични правила
4. Сподели че нещо от сорта че едно време когато другите са събарял берлинската стена ти си бил в чата с ветеран от КГБ и сте обсъждали на по бира какъв да е следващият ви афилейт.
5. Скарай се с поне пет члена на форума - показвайки им колко са дребнави за техните 18 години ...

после ши черпиш
 
От: Правя някой неща

Фаталния ? :) :D:D:D
 
От: Правя някой неща

хайде + това изработвам всякакви блогове като аз взимам домейна от godady и е на .info
 
Последно редактирано:
От: Правя някой неща

требе да почнат да пишат и "ъп, ъп" вместо него. Кво им пречи да пишат по 2 букви чат-пат на добрите момчета
 
От: От: Правя някой неща

требе да почнат да пишат и "ъп, ъп" вместо него. Кво им пречи да пишат по 2 букви чат-пат на добрите момчета

Ми да. Няма само да броят постовете, я. Трябва и да помагат на малките геймърчета да изкарат някой лев и да почистят след тях, а ако децата сгрешат израз, админите да го напишат правилно, позовавайки се на съответното правило в граматиката. :)
 
От: Правя някой неща

оправих грешките хайде ако има желаещи да пишат и само искам да кажа нещо и без спам значи и много сам се ядосвал в други форуми и в този и с мен стана така интерисува ли ви колко е голям човека който работи за вас върше ли ви работата върши я е тогава къф е проблема.
 
От: Правя някой неща

оправих грешките хайде ако има желаещи да пишат и само искам да кажа нещо и без спам значи и много сам се ядосвал в други форуми и в този и с мен стана така интерисува ли ви колко е голям човека който работи за вас върше ли ви работата върши я е тогава къф е проблема.

A, ако има някакъв проблем, то той е само при добрите момчета. Останалите ти помагаме с оправянето на грешките (забавлявайки се, естествено, но лошо няма), все някога ще го разбереш. Ето малко подпомагане (14 грешки в 2 реда) и от мен:

  • Оправих грешките. Хайде, ако има желаещи да пишат, и само искам да кажа нещо и без спам. Значи. Много съм се ядосвал в други форуми и в този. И с мен стана така. Интересува ли ви колко е голям човекът, който работи за вас? Върши ли ви работата - върши я. Е тогава какъв е проблемът?
 

Горе