Адсенсе и Кликбанк на един сайт - може ли?

ikovach

New Member
Здравейте, не са ми ясни някои неща, затова по-добре да попитам:
Купих си един сайт наскоро, който е зареден само с адсенсе. Иска ми се да му сложа и кликбанк продукт, който да продава (просто искам да пробвам), но всъщност незнам дали е позволено. Моля някой ако знае да ми отговори! Сайта е www.theyoutube.info и искам да сложа youtube video downloader да се продава (мисля, че е подходящ).
 
От: Адсенсе и Кликбанк на един сайт - може ли?

Няма проблеми.
 
Здравейте, не са ми ясни някои неща, затова по-добре да попитам:
Купих си един сайт наскоро, който е зареден само с адсенсе. Иска ми се да му сложа и кликбанк продукт, който да продава (просто искам да пробвам), но всъщност незнам дали е позволено. Моля някой ако знае да ми отговори! Сайта е www.theyoutube.info и искам да сложа youtube video downloader да се продава (мисля, че е подходящ).

не го слгаи тук имаше някои предупреден от адсенс заради ютюб даунлоудър водят го копираит виолешин софт или нещо подобно

иначе другите продукти са нп за съчетаване по принцип но този специално не


а има и една цифра безплатрни даунлоъдир на даунлоуд.ком
 
Последно редактирано от модератор:
От: Адсенсе и Кликбанк на един сайт - може ли?

Еее мерси coolice, можеше да стане проблем.
Макар, че ми се струва че вече имам някакъв с Google, незная да не би някой ban да са ми сложили - значи google bot е минавал през сайта ми на 31.12.08 - 3580 hits, а после е минал на 18.01.09 - 10712 hits. Сайта е регистриран на 16.12.08, а все още не съм индексиран от google (или аз си мисля така) моля някой да ми каже как да го тълкувам това? Колко обикновенно се чака?

Благодаря предварително.
 
От: Адсенсе и Кликбанк на един сайт - може ли?

Никой ли няма да помогне, искам да разбера какво трябва да направя.
Дайте идея за това гугъл индексиране. Предполагам, че на 31.12.2008 е минал адсенс бота, защото на сайта има адсенс, но за този бот на 16.01.2009 незная какъв е бил и кога ще ме индексира.
 
Последно редактирано:

Горе