Адсенс - Да или Не

Techky

Member
Имам 3 въпроса към адсенс и не са ми ясни :

1.Проблем ли е , ако банера е 300 x 250 аз да го направя на 300 х 240 понеже ми пречи малко ?

2.Проблем ли е , ако сложа два еднакви банера с еднакви кодове в един сайт ?

3. Проблем ли е , ако използвам формата за таблица да ги направя един до друг да са ми ?

Благодаря за отговорите :) Ще се задоволя само с да/ не :p
 
От: Адсенс - Да или Не

1. да
2. не
3. не
 
От: Адсенс - Да или Не

Аз и за първото бих казал НЕ, зависи как се направи, ако не се прецаква кода няма да има проблем. Схоро бях гледал един подобен банер във vbox 468х60 май беше и го бяха орязали почти половината, като банера беше във iframe.
 
От: Адсенс - Да или Не

В DigitalPoint рекламата в хедъра е смалена и нямат проблем.
Хвърли око как са го направили там.
 
От: Адсенс - Да или Не

По принцип не е хубаво да режете. Но ако режете, задължително трябва да се вижда надписа Реклами от Гугъл
 
От: Адсенс - Да или Не

и аз съм рязал обаче винаги имам едно наум
щото пише че е забранено да се бара кода
 
По принцип е съвсем забранено да се пипа кода, да се крият част от рекламите и всякакви такива. Забранено е също да се слага код в iframe. А премиум акаунтите могат да си правят каквото искат май с рекламите. Ако отговаряш на условията може да се пробваш :) :

There is a separate class of Premium Adsense publishers who make much more money than common Adsense accounts. If your site receives more than 5 million search queries or 20 million content page views a month, you may qualify for AdSense premium service.
 
От: Адсенс - Да или Не

Благодря за отговорите . Ако знам , че ще ме предопредят преди да ме баннат .. ще го направя , но до колкото знам хич не ги е*е и направо ти слагат бана .. особено за такива "мишки" като мен в този бизнес .
 

Горе