Адсенс банват ли за това, ако от един лаптоп влзиаме няколко човека в профилите си?

manqga

Member
Ако от един лаптоп влзиаме няколко човека в адсенс профилите си, могат ли адсенс да ни баннат ?
 
От: Адсенс банват ли за това ?

Не би трябвало да може да ви баннат - Ама с Г никога не можеш да бъдеш сигурен в каквото и да е - може и да го е приел че нарочно си разхвърлял сайтовете по различни акаунти - въпреки че не знам и това да е забранено
 
От: Адсенс банват ли за това ?

Ами аз това го правя вече няколко месеца и не съм има проблеми. Никъде в условията им не съм виждал да пише, че това противоречи по някакъв начин на програмата. Но все пак, това е google, могат във всеки момент да те наковат за всичко
 
От: Адсенс банват ли за това ?

банват със сигурност, гаранция
 
Re: Адсенс банват ли за това, ако от един лаптоп влзиаме няколко човека в профилите с

може някой отруден нископлатен индииски служител без много да гледа да реши че един човек ползва много акаунти което е против правилата... и да отчете деиност... аз ако се занимавах не бих рискувал
 
От: Адсенс банват ли за това, ако от един лаптоп влзиаме няколко човека в профилите с

Не мисля, че заради такава глупост могат да те баннат. По-скоро следят за натуралността на кликовете, а не мисля, че акаунтите им са проблем.
 
От: Адсенс банват ли за това, ако от един лаптоп влзиаме няколко човека в профилите с

Добро ли е, моето заглавие - добро ли е, на профила ?
 
От: Адсенс банват ли за това, ако от един лаптоп влзиаме няколко човека в профилите с

Няма проблем до момента, в който някой от акаунтите не бъде баннат за нещо. Ако някой сгреши, най-вероятно ще заминат всичките.
 
От: Адсенс банват ли за това, ако от един лаптоп влзиаме няколко човека в профилите с

Уж няма проблем, но както е казал колегата - замине ли единия, всички останали са "свързани" с баннатия профил и горят автоматично. Според мен не си струва риска. И това важи не просто за един комп, а за едно ип, ако искаш от телефона си можеш да влизаш, вържеш ли акаунтите обаче, може да стане ефекта на доминото.
 
От: От: Адсенс банват ли за това ?

Случвало ли ти се е?

да, не знам как но разпознават компа като устройство
 
От: От: От: Адсенс банват ли за това ?

да, не знам как но разпознават компа като устройство

Записват различни данни по хардуера, като ИМЕЯ на лан картата, примерно, но няма как да се потвърди.
 
От: Адсенс банват ли за това, ако от един лаптоп влзиаме няколко човека в профилите с

те не те и питат за потвърждение, пращат ти едно дръвце да си го гризеш и това е :lol:
 
От: Адсенс банват ли за това, ако от един лаптоп влзиаме няколко човека в профилите с

Вече над две години влизам от моят комп в три Адсенс акаунти и нямам проблем...единия е фирмен, другият ми е личен и един на мой познат на който поддържам един сайт.
 
Re: От: От: От: Адсенс банват ли за това ?

Записват различни данни по хардуера, като ИМЕЯ на лан картата, примерно, но няма как да се потвърди.

НЯМАТ достъп до тази информация, но имат до много друга, която еднозначно да идентифицира лаптопа като едно устройство. Например, ако ползваш ралични браузери няма да могат да разберът дали е един лаптоп или два.
 
От: Адсенс банват ли за това, ако от един лаптоп влзиаме няколко човека в профилите с

Вече над две години влизам от моят комп в три Адсенс акаунти и нямам проблем...единия е фирмен, другият ми е личен и един на мой познат на който поддържам един сайт.

Явно всичко е на късмет, и при мен не е имало проблеми.
 
От: Re: От: От: От: Адсенс банват ли за това ?

НЯМАТ достъп до тази информация, но имат до много друга, която еднозначно да идентифицира лаптопа като едно устройство. Например, ако ползваш ралични браузери няма да могат да разберът дали е един лаптоп или два.

Сигурен ли си за това с браузерите?
 
Re: Адсенс банват ли за това, ако от един лаптоп влзиаме няколко човека в профилите с

Ако браузерите са Firefox и Opera - да. Ако са IE и Chrome по-скоро не.
 
От: Адсенс банват ли за това, ако от един лаптоп влзиаме няколко човека в профилите с

Влизал съм редовно от три профила и все още не са баннати.

И аз съм мислил дали си имат разни индикации, но пък съм сигурен че гогле знаят всико което е възможно да се знае за нас, дори и колко минути /секунди може би/ гледаме от един клип в хамстера.
 
От: Адсенс банват ли за това, ако от един лаптоп влзиаме няколко човека в профилите с

Ако решат винаги могат да разберат. Но автоматични проверки няма
 

Горе