Адсенс ваучер No2 - какво да го правя?

AdSenser

Member
Днес от Гугъл ми пратиха втори ваучер - този път под претекст, че ползвам Google Анализи. Е хубаво, но преди 3-4 месеца ми бяха пратили пак ваучер, този път за това, че съм ползвал Adwords. По някакво стечение на обстоятелствата (може и да е случайност), точно онзи ден си спрях кампанията в AdWords, защото остана един лев от подарените. И сега... какво да го правя този ваучер? Пише само за нови рекламодатели, а даже ми го пратиха на същия имейл адрес... да си направя нов акаунт, в който да рекламирам други мои сайтове, да го продам, или просто да неглижирам писмото?*:)
 
От: Адсенс ваучир No2 - какво да го правя?

А по принцип досега правили ли са проблем на издател, който си направи втори Adwords аканут, в който рекламира свои ДРУГИ сайтове (различни от първия акаунт), обаче... ID-то за AdSense е същото?
 
От: Адсенс ваучир No2 - какво да го правя?

И аз днес получих писмо с код за ваучер на стойност 60лв. Няма да го ползвам, така че, ако някой има интерес нека се свърже с мен.
 
От: Адсенс ваучир No2 - какво да го правя?

А има ли опасност ако човека, на който предоставя кода, направи някакъв золум или си "изпроси бан", индиректно да го отнеса?*:)

Според мен като се замисля няма логика да те баннат... защото нали на един сайт можело да има ID на няколко издателя на AdSense... т.е. не е гаранция, че рекламираният в AdWords сайт задължително е на собственика на AdSense кода :) Но не ми се рискува за 60 лв., то по тая логика май най-добре и да не го продавам.*:mrgreen: Но ще изчакам още мнения (ако има).
 
От: Адсенс ваучир No2 - какво да го правя?

Абе и аз вьобще не съм наясно за кво иде реч
 
От: Адсенс ваучир No2 - какво да го правя?

ваучира го продай най добре...
 
От: Адсенс ваучир No2 - какво да го правя?

Добре, продаваш го, и каква е гаранцията, че човекът пак не е от тези, които вече са ползвали такъв ваучер, и заради него да ме баннат? Или да рекламира нещо незаконно, и пак заради него да ме баннат? Май просто ще оставя това писмо да си отлежава, все едно не съм го получил.*:)
 
От: От: Адсенс ваучир No2 - какво да го правя?

Добре, продаваш го, и каква е гаранцията, че човекът пак не е от тези, които вече са ползвали такъв ваучер, и заради него да ме баннат? Или да рекламира нещо незаконно, и пак заради него да ме баннат? Май просто ще оставя това писмо да си отлежава, все едно не съм го получил.*:)

не прави тази грешка, по добре го продай на някого, не мисля, че ще те баннат :)
 
От: Адсенс ваучир No2 - какво да го правя?

Добре, а в такъв случай защо е грешка да си направя друг акаунт и да го ползвам за други сайтове, а не е грешка да го продам ;)
 
От: От: Адсенс ваучир No2 - какво да го правя?

Добре, а в такъв случай защо е грешка да си направя друг акаунт и да го ползвам за други сайтове, а не е грешка да го продам ;)
Странно ми звучи за банване, защото имам поне 25 акаунта в адуърдс и рекламирам който си сайт искам в който си искам акаунт и така от януари поне. При мен е друго обаче, купувам домейни от една хостинг компания, която за всеки закупен домейн ми дава ваучер за 20 евро, които трябва да се използват от нов клиент, всмисъл с нов акаунт, че гугъл не приема ваучерите на стар и така досега не съм имал проблеми.

Но може да има някакви промени, за които да не знам и да банват вече за такива работи.
 
От: Адсенс ваучир No2 - какво да го правя?

А посочвал ли си еднакви банкови карти при различните акаунти? Според мен това е вече малко нагло, и всъщност именно това ме спира.*:shock: Защото имам само една, която става.
 
От: Адсенс ваучир No2 - какво да го правя?

Извинявай, че се забавих да ти отговоря. Значи ползвам различни дебитни карти, но няколко имена се повтарят. И не е нагло, щом ти дават, да взимаш. Макар,че е глупаво от тяхна страна да ти пращат ваучер, който не можеш да използваш. Срещал съм на много места по форумите отделни теми за продажби на ваучери и досега не съм видял някой да е изгорял, но цените за продажба са около 30-40% от реалната стойност, та даже и по-малко.
 
От: Адсенс ваучир No2 - какво да го правя?

около 10$ за $60 ваучИр тъй като има конкуренция (доста продавачи)

ПП . Баце оправи си заглавието - ваучир
 

Горе