Адсенс на сателитки

От: Адсенс на сателитки

:D не знам как ще обясниш на Google какво е "сателитка" , но ако успееш да им го обясниш AdSence ще ти е най-малкия проблем. Видял ли си в Правилата за участие в Adsence понятието "Сателитка" ?
 
От: Адсенс на сателитки

:D не знам как ще обясниш на Google какво е "сателитка" , но ако успееш да им го обясниш AdSence ще ти е най-малкия проблем. Видял ли си в Правилата за участие в Adsence понятието "Сателитка" ?

Естествено, че не присъства "сателитка" в програмните правила.Една страница/блог на колко време трябва да е за да могат да се внедряват рекламки от Адсенс?
 
От: Адсенс на сателитки

Опасен въпрос хаха :) няма проблем, слагай смело
 
От: Адсенс на сателитки

Момчето сигурно има в предвид дали и кога ще му одобрят адсенсе при ПЪРВА рег. Ако не си активирал до сега адсенсе, то действително е по-добре да го направиш не на сателитка, а на някой "по-сносен" сайт, иначе рискуваш да ти откажат. След като те одобрят/одобрят ти "по-читавият" сайт, вече можеш да си бичнеш адсенсе и на някоя сателитка...уека поуека - не на 20 сателита едновременно. Иначе един път като си одобрен рекламите ти излизат за броени минути, където и да ги слагаш
 
От: Адсенс на сателитки

Момчето сигурно има в предвид дали и кога ще му одобрят адсенсе при ПЪРВА рег. Ако не си активирал до сега адсенсе, то действително е по-добре да го направиш не на сателитка, а на някой "по-сносен" сайт, иначе рискуваш да ти откажат. След като те одобрят/одобрят ти "по-читавият" сайт, вече можеш да си бичнеш адсенсе и на някоя сателитка...уека поуека - не на 20 сателита едновременно. Иначе един път като си одобрен рекламите ти излизат за броени минути, където и да ги слагаш

Е да на сателитка е по-малко вероятно да те одобрят, но знае ли се чичо гошо какви ги върши имах една сайт със 70% уникално съдържание не ме одобриха пък като чета какви са ги одобрявали с блогчета на 1 час :).Аз иначе съм одобрен да кажа !!! Та мисълта ми беше мога ли да слагам на всяка една страница дори и сега да съм си направил блог в блогспот няма ли някакво правило да е на определено време сайта или блога ?
 

Горе