Адсенс не отчита уникалните ми посещения и импресиите???

Ork Plus

New Member
Кандидатствах на 27.02.2016 сайта ми е нов , но има достатъчно информация, която не е копирана от никъде. Текстовете си ги създавам сам, от както кандидатствах имам около 1000 уникални за тия 6 дни, но в адсенс отчета ми показва само 9 преглеждания на страниците, и то само за датата 27.02.2016, поставил съм рекламните кодове и друг път съм използвал Адсенс , но никога не ми се е случвало подобно нещо. На други мои сайтове виждам роботите на Гугъл, в брояча на уникални , но в новия ми сайт не виждам някаде да пише Google Ltd, а само местни посетители от България. Сайта е базиран на Wordpress. Моля за вашата помощ...
 
От: Адсенс не отчита уникалните ми посещения и импресиите???

Днес пуснах Adsense made Easy ,но до сега поставях кода в текстов уиджет. Винаги съм практикувал така, защо не се получава тоя път не мога да си обясня..
 
От: Адсенс не отчита уникалните ми посещения и импресиите???

Понеже не съм имал проблем до сега с Адсенс, не ми се е налагало да ползвам плъгин за реклами, но сега пуснах Google Adsesne плъгина , супер е дано се оправи, че ми е странно къде ми е грешката ,че от 1000 уникални показва само 9...
 
От: Адсенс не отчита уникалните ми посещения и импресиите???

ами може би рекламите са ти много надолу в сайта ти и потребителя не скролва дотам и затова не ти отчита импресия.Ако е така качи ги по нагоре
 
От: Адсенс не отчита уникалните ми посещения и импресиите???

Вече 7 дни не получавам отговор дали съм одобрен или не. По принцип на 2-ри , 3-ти ден пишат... Какво стана не знам, в адсенс профила ми пише че 2-та рекламни кода, които съм поставил са активни... Пак пише че имам 9 импресии и това е...
 

Горе