Адсенс плащат и по банков път

Stanki4

Member
Поне за мене е новина. Получих мейл от адсенс че вече може да се плаща и с банков превод. Не съм си играл да го разглеждам с подробности щото както върви скоро няма да го ползвам :( но си е добра опция.
 
От: Адсенс плащат и по банков път

Супер , можеха да го направят преди 5 години когато чаках 500-1000$ да ми ги пратят 2 месеца... и после още един в банката
 
От: Адсенс плащат и по банков път

На 23-ти Май е обявено официално.

Така или иначе тази опция липсва за България в момента. В очакване сме...
Funds transfer payments are currently only available to a number of countries. Though we may offer funds transfer to other countries in the future, we do not have a date for when this may become available.
 
От: Адсенс плащат и по банков път

Ами аз в акаунта вече имам три опции от коитo да избера - банка, чек, WU. даже са ми махнали WU като предпочитано и трябва на ново да си избера метод за плащане.

М/у другото най-вероятно още не е активно за всички БГ потребители.
Направихме някои промени, за да подобрим системата си за плащания, и Вашият профил е сред тези, които ще се възползват от тях. Следва обобщена информация за необходимите действия, промените и допълнителните предимства на новите процедури за плащания:

Предлага ли се ЕПС в моята държава?

Електронен превод на средства се предлага за следните държави:
Австралия австралийски долар
Австрия евро
Белгия евро
България евро*
Канада канадски долар
Кипър евро
Чешка република чешка крона
Дания датска крона
Естония евро
Финландия евро
Франция евро
Германия евро
Гибралтар евро*
Гърция евро
Хонконг хонконгски долар
Унгария форинт
Исландия евро*
Ирландия евро
Израел шекел
Италия евро
Япония йена
Латвия евро*
Лихтенщайн евро*
Литва евро*
Люксембург евро
Малта евро
Мексико мексиканско песо
Монако евро
Нидерландия евро
Нова Зеландия новозеландски долар
Норвегия норвежка крона
Полша злота
Португалия евро
Румъния евро*
Словакия евро
Словения евро
Испания евро
Швеция шведска крона
Швейцария швейцарски франк
Турция турска лира
Съединени щати щатски долар
Великобритания британска лира
 
От: Адсенс плащат и по банков път

Аз си въведох айбан и бик код, не би тябвало да има проблрем
 
От: Адсенс плащат и по банков път

Да, много е удобно :) Добре дошли в 21-ви век!
 
От: Адсенс плащат и по банков път

Вече получих две плащания по банка - чиста работа, на третия ден след плащане мога да си взема парите.
 
От: Адсенс плащат и по банков път

Аз не получих email, го забелязах тази новост в профила ми. Изключително удобно е така. Браво на Гошко :)
 
От: Адсенс плащат и по банков път

А колко ви взимат в банката за входящ валутен превод? И освен това като физическо лице или като фирма ги получавате? Знаете ли, че ако сте физически лица, трябва да плащате данък върху тези пари?
 
От: Адсенс плащат и по банков път

Общинска банка ми взима 5 евро за сума от 400 евро.
 
От: От: Адсенс плащат и по банков път

А колко ви взимат в банката за входящ валутен превод? И освен това като физическо лице или като фирма ги получавате? Знаете ли, че ако сте физически лица, трябва да плащате данък върху тези пари?
Както и да ги получаваш, данък трябва да плащаш.
 
От: От: Адсенс плащат и по банков път

Това е ясно, но много хора незнаят и като физ. лице нищо не плащат, ама рано или късно (особенно с банковите плащания) ще има изгорели.
 
От: Адсенс плащат и по банков път

Нищо няма да платя. Достатъчно плащам за какви ли не други работи. Малко ли е това, че вкарвам свежи пари в страната чрез тези преводи? :)
 
Re: От: Адсенс плащат и по банков път

Нищо няма да платя. Достатъчно плащам за какви ли не други работи. Малко ли е това, че вкарвам свежи пари в страната чрез тези преводи? :)

Ааа не така, не е политически коретно. А за циганите пари от къде? А за Румен Овчаров и АЕЦ Белене от къде? А за 240 дебелогъзи гладници в народното събрание от къде? Те всички на нас чакат... трябва да работим здраво и да плащаме, за да имат те.
 

Горе