Адсенс проблем: на кой е petcare360.org???

uni-web

Well-Known Member
Баси как може такива глупости не ви ли е срам поне малко???

Не си бях отварял мейла известно време, и сега какво да видя:

Здравейте, Този имейл има за цел да Ви уведоми, че понастоящем един от уебсайтовете Ви не спазва програмните правила на AdSense, в резултат на което показването на реклами за него е деактивирано.
Идентификационен номер на проблем: 27806348
Показването на реклами е деактивирано за:petcare360.org
Примерна страница, където има нарушение:http://www.petcare360.org/category/dogs/
Изисквано действие: Проверете дали останалите сайтове в профила Ви спазват правилата.
Текущо състояние на профила: Активен

Обяснение на нарушението



Важно е рекламите от AdSense да се показват на сайтове, които осигуряват значителна полза на крайния потребител, като му предлагат уникално и подходящо съдържание, а не на автоматично генерирани страници или на такива с малко или никакво оригинално съдържание.

Сайтът Ви трябва също да осигурява добра практическа работа на потребителите чрез ясна навигация и подредба. Те трябва да могат лесно да се придвижват с кликвания в страниците Ви и да намират търсената информация.

Моля, прегледайте указанията на Google за качество за уеб администратори ( http://www.google.com/support/webmasters/bin/answer.py?answer=66361 ) за повече информация.

Изисквано действие: Проверка на профила за спазване на правилата Въпреки че показването на реклами е деактивирано за горния сайт, профилът Ви в AdSense остава активен. Моля, имайте предвид, че горният URL адрес е само пример и същите нарушения може да съществуват на други страници в този уебсайт или други сайтове, които притежавате. Поради това Ви препоръчваме да отделите време и да прегледате другите си сайтове, за да се уверите, че спазват правилата ни, както и съответно да ги наблюдавате, за да намалите вероятността от бъдещи имейли от нас относно правилата. Освен това, моля, имайте предвид, че екипът ни си запазва правото да деактивира профили по всяко време, ако продължим да виждаме нарушения.


Обжалване Ако искате да обжалвате това деактивиране, можете да го направите, като използвате посочения по-горе идентификационен номер на проблема, за да се свържете с нас чрез Помощния център на адрес https://support.google.com/adsense/...&utm_campaign=notificationhl=bg&answer=113061.
Благодарим Ви за съдействието. Поздрави, Екипът на Google AdSense

Това въобще, ама въобще не е мой сайт, ама ако ми баннат профила собственика ще го яде голям!!!
Мизерниците нямат край, мамицата му....
 
От: Адсенс проблем: на кой е petcare360.org???

Май май, нямам си и на идея, нали казах не си бях отварял пощата скоро отварям и шаш.
Пък аз нямам такъв сайт.
Да разбирам ли, че някой от форума ти е хакнал профила в AdSense да си сложи този сайт? Какво се случва в този форум напоследък :D
 
От: Адсенс проблем: на кой е petcare360.org???

Май май, нямам си и на идея, нали казах не си бях отварял пощата скоро отварям и шаш.
Пък аз нямам такъв сайт.

Аз за друг вариянт освен този да ти хакнат профила за да вкарат този домейн, не се сещам за добавяне на сайтове към профил... Сменяй всички пароли и си пусни по-добре удостоверение в две стъпи, най-добре за да избегнеш такива. Не, че то не може да бъде измамено, но пък е доста по-сигурно от само парола. Проверили дали няма добавени и други сайтове?
 
От: Адсенс проблем: на кой е petcare360.org???

Той и този не го е имало, адсенса си го проверявам, нямам си на идея защо и как този сайт се е оказал с мои реклами.
Аз за друг вариянт освен този да ти хакнат профила за да вкарат този домейн, не се сещам за добавяне на сайтове към профил... Сменяй всички пароли и си пусни по-добре удостоверение в две стъпи, най-добре за да избегнеш такива. Не, че то не може да бъде измамено, но пък е доста по-сигурно от само парола. Проверили дали няма добавени и други сайтове?
 
От: Адсенс проблем: на кой е petcare360.org???

Да ти е взел кода от някой твой сайт?
 
От: Адсенс проблем: на кой е petcare360.org???

ЗАБАНЯВАЙТЕ показването на ваши реклами за всички сайтове, с изключение на вашите. в настройките на адсенса се прави. и се избягват подобни изродщини

https://www.google.com/adsense/app?hl=bg#siteAuthorization
 
От: Адсенс проблем: на кой е petcare360.org???

Да ти е взел кода от някой твой сайт?

Да, това е вариант. Някой е искал да ти направи мръсно и ти е взел кода от сайта, така се е опитал да ти прецка сайта.
 
От: Адсенс проблем: на кой е petcare360.org???

Най-вероятно ти е взел твоя код от сорса на някой от сайтовете ти се вижда и го е сложил.
 
От: Адсенс проблем: на кой е petcare360.org???

Нямам си на идея, но дори и да е така, не е било направено добронамерено.
Да ти е взел кода от някой твой сайт?
 
От: От: Адсенс проблем: на кой е petcare360.org???

ЗАБАНЯВАЙТЕ показването на ваши реклами за всички сайтове, с изключение на вашите. в настройките на адсенса се прави. и се избягват подобни изродщини

https://www.google.com/adsense/app?hl=bg#siteAuthorization

Гледам, че дискусията продължава, а вече е дадено решението. :)
Пък и не вярвам собственика/виновника да скочи гръмко с 'АЗ СЪМ!'... ;)
 
От: Адсенс проблем: на кой е petcare360.org???

Това е и-мейла на собственика:
cevcelios[at]abv.bg
от страницата за гост блогинг.
Има още
http://cooking-mania.com/
http://channelvoyager.com/
И обща препоръка:
Правете си и-майли за всеки сайт за да не се вижда така накуп всичко.
 
От: Адсенс проблем: на кой е petcare360.org???

Нямам си на идея, но дори и да е така, не е било направено добронамерено.

То ясно, че не е, за да ти натрупа парички в адсенса. Заради ей такива неща не ползвам адсенс. Прави това което ти е казала кай рен и да се свършва. Пък и да заминеакаунта, винаги има майки, баби,лели и пр, на които можеш да им регнеш акаунт. Ама не е длавера...
 
От: Адсенс проблем: на кой е petcare360.org???

Това е и-мейла на собственика:
cevcelios[at]abv.bg

Като се провери мейла излиза този профил във фейса: facebook.com/cvetomir.celev
Но не знам дали е негов.
 
От: Адсенс проблем: на кой е petcare360.org???

Като се провери мейла излиза този профил във фейса: facebook.com/cvetomir.celev
Но не знам дали е негов.

Аз предполагам, че ще е той. Гледам, че поства неща за email маркетинг, seo и т.н. Няма кой друг да е. Много ми е интересно да чуя оправданията му. :D (ако наистина е той) Сигурно ще каже, че е искал да ти помогне, като ти изкарва пари с твоя Adsense код. :D
 
От: От: Адсенс проблем: на кой е petcare360.org???

А, мерси съм му не съм му ги искал :cry:
Аз предполагам, че ще е той. Гледам, че поства неща за email маркетинг, seo и т.н. Няма кой друг да е. Много ми е интересно да чуя оправданията му. :D (ако наистина е той) Сигурно ще каже, че е искал да ти помогне, като ти изкарва пари с твоя Adsense код. :D
 
От: Адсенс проблем: на кой е petcare360.org???

Уни ти ще излезеш баси аматьора, вмеосто да се пениш се радвай, че не ти е изгорял профила:D
 
От: От: Адсенс проблем: на кой е petcare360.org???

Не той профила ми е с 13 сайта трудно ще гръмне, но ме издразни, че някой гледа да си върне нещо и то по точно този гаден начин. Иначе радвам си се, просто исках да знам дали не е някой от форума или четящ форума. :)
Уни ти ще излезеш баси аматьора, вмеосто да се пениш се радвай, че не ти е изгорял профила:D
 

Горе