Айде и Явор Колев плаши с онлайн търговията

road_runner

Member
http://news.ibox.bg/news/id_830711862

В България интернет тъговията придобива много уродливи форми, защото се продават масово фалшиви стоки. Много малко са тези сайтове, които продават качествени стоки", обяви още Явор Колев.

Така е, всички са маскари, да се спре всякаква онлайн търговия, и всичко да се продава само на Витошка/моловете с 300 % надценка
 
От: Айде и Явор Колев плаши с онлайн търговията

Що бе, къде е проблема?!

Нека си спира всички фалшиви, некачествени, нелигитимни и т.н., така само се губи доверието в иначе качествените сайтове, които предлгат качествени продукти/услуги.

Ясно е че в БГ сайт за парфюми, посмъртно Арманито Атитюд, ще струва 80 лв и то оригинал, при полжение, че бях купил същити мл. за 150 евро от дюти фрее зоната от западно летище. Тука некви емулсии есенции некви китайски алхимични изделия, дето могат кожата ти изгорят се предлагат в тези парфиюмерни сайтове и т.н. подобни сайтове, които предлгат различни продукти. Е това много ясно, че трябва се спре, дори и затвор трябва за назидание към другите.
 
От: Айде и Явор Колев плаши с онлайн търговията

Що бе, къде е проблема?!

Нека си спира всички фалшиви, некачествени, нелигитимни и т.н., така само се губи доверието в иначе качествените сайтове, които предлгат качествени продукти/услуги.

Ясно е че в БГ сайт за парфюми, посмъртно Арманито Атитюд, ще струва 80 лв и то оригинал, при полжение, че бях купил същити мл. за 150 евро от дюти фрее зоната от западно летище. Тука некви емулсии есенции некви китайски алхимични изделия, дето могат кожата ти изгорят се предлагат в тези парфиюмерни сайтове и т.н. подобни сайтове, които предлгат различни продукти. Е това много ясно, че трябва се спре, дори и затвор трябва за назидание към другите.

Напълно си прав.Аз използвам Lacoste Challenge който струва около 45 евро а в Българските онлайн магазини се предлага за 28 лева.
Какво ли предлагат за тази цена? Не искам дори и да си представям.
Тези магазини наистина трябва да изчезнат от Българското интернет пространство.
Те наистина пречат на коректните търговци.
 

Горе