Айде плс да сложиме едно чатче в форум

vetzkov

Well-Known Member
Знам че сме говорили по този въпрос но искам да ме изслушате. Когато вляза във форума и имам някой важен въпрос да попитам или просот искам да си побъбря с готини хорица е малко гадно да пиша тема и да чакам реплай , не е ли по добре да сложиме едно обикновеноо чатче за да може хората които прекарват повечко време тука (като мен) да си лафим на спокойствие без да натоварваме със спам форумчето? моля ви да си помислите хубаво и дано се съгласите?
 
да няма да е лошо ... слагайте shoutbox или нещо такова ;)
 
Хубаво е да има, но няма ли да взима от времето ни? А каква всъщност е идеята? ааа и още нещо - това няма да ни даде уникален контент за който да се ранкнеме и да набереме трафик от търсачките. :)
да бе баце ама мене идеята ми е да си е за лафчета и живо дискутиране , не за уникален контент и такива работи , плс помислете си :eek:
 
Ако някои иска да си говори с някои винаги може да го направи на лично или с някакъв месенджър с чат не се стига далеч аи губи много т времето и ако някои въпрос вече е бил дискуитран не осава следи за невлизалите преди това или са много надолу в темата......... представете си вместо 3000 хиляди различни теми всички теми всичко да е в една тема с над 35 000 поста намерете отговора които ви вълнува или

и за пример чата на ГБ при над 50 000 регистрирани афилиеити онлайн има 1, 2 ма рядко повече така че е само за ентусиасти във форума е по пълно от във чата

а и аз като човек които следи форума на няколко часа докато работи нямам време за чат а и оста отговри ще останат неотговрени и забравени като са зададени в чата

мога още да пиша по темата но нямам време :)
 
честно казано незнам защо се дърпате - заради сео ли просто го бутнете най-отдолу да може да си лафиме на спокойствие , лично или месенджъри усложняват работата...наистина мисля че ще е хубаво ама вие си знаете
 
Аз също споменах че време трудно ще отделям. А СЕО-то е просто бонус, не е фикс идея. Но е хубаво да се ранкваш за повечко думички, независимо какви - трафика си е трафик, каквото и да си говориме. :)
ок де тва ясно ама примерно цъкам си из форума няма теми , имам малко свободно време драскам в чата и некой отговаря и си лафкаме малко знам ли на мене ми се струва идеята доста приятна
 
не отричам че ще е фън :) но като имаш малко време пускаш още един сателитен блог за някои страничен проект посъбмитваш го по директории и менкаш линкчета с твоите си сайтове например :) аз това искам да ви накарам да правите батета и каки това е една от формулите по пътят към успеха :) да не навлизаме във фън нишата :).... иначе това може да се направи и с една тема за чат в офтопика кдето да си пишете и отговаряте общи неща
 
Аз съм против такива чатове :) Както по-назад в тази тема бе казано - имаме си messenger-и за тази работа и когато някой иска да се свърже с друг може да го направи много лесно ;)
 
Има разни безплатни услуги и е възможно да си създадеш чат стая с 3 клика.
Ако потребителите знаят адреса на чат стаята, могат да си лафят там.
Моите $0.02 (мен тази функция не ми трябва).

Това само в случай, че админите не им се занимава с модификации ;)
 

Горе