Айде, сипвам му да хапне на гошо!

От: Айде, сипвам му да хапне на гошо!

Прав си братле аз съ балък и ще си затварям очите, ама като селско момче ще се боря:

http://topigri.bg/tags-online-igri.html

Лошо няма да се пробваш обаче шанса да надхитриш хилядите им компютри и аналитични центрове и тн. е същият като да биеш на шах диип блу - Дето се вика не е невъзможно но малко го могат

А времената когато сайтове генериращи тагове на килограм и носещи хиляди уникални са безвъзвратно заминали, който е достатъчно умен може да го приложи в по лек вариант и ако си е оправил нещата може и да има успех
 
От: Айде, сипвам му да хапне на гошо!

да видим , кой може да вкарва повече страници в индекса ;)
 
От: Айде, сипвам му да хапне на гошо!

Не са само те има още няколко такива сайта, но както казах и по нагоре това по скоро го брой като изключение или се опитай да разбереш как са го направили та тях не ги е ударило
 
От: Айде, сипвам му да хапне на гошо!

Мисля да добавя още един, пък ще почерпя после. ;)
Не са само те има още няколко такива сайта, но както казах и по нагоре това по скоро го брой като изключение или се опитай да разбереш как са го направили та тях не ги е ударило
 
От: Айде, сипвам му да хапне на гошо!

Аз отдавна съм на твоя принцип - да му сипя ако ще да си го/ми тури.
Гошо съм го ..... с него и без него си получавам 200 уникални на ден, ако ще да ме идексира ако ще да ме слага да спя при панда, папагал, паяк или каквото му там животно дойде.
Пиша си съдържание което според мен е актуално може и за 50 човека, и у там .. и който иска.. Гошо какво иска да прави............
 
От: От: Айде, сипвам му да хапне на гошо!

Прав си братле аз съ балък и ще си затварям очите, ама като селско момче ще се боря:

http://topigri.bg/tags-online-igri.html

Ей така още няколко човека като ти линкнем поста с тарикатлъците им
и ще го набием в очите на Гошо. :)

Вече съм сигурен, че този форум се чете от хора на Г. под прикритие, без майтап.8)
 
От: Айде, сипвам му да хапне на гошо!

Той хубаво се чете ама защо вместо да им завиждате и да ги навирате на Г в очите не се опитате да разберете как го правят и да се възползвате и вие

По добре да си от 0.0000001% от хората които могат да бият Дийп Блу от колкото да си от останалите дето само кимат умно
 

Горе