Ай да правиме артикъл размяна бг сайтове

vetzkov

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
11   0   0
Предлагам артикъл размяна с легализатор.цом - статии около 150 думи с 2 линка в анхор по желание. Резултатите са много добри! Радев се опита да го прокара преди време но интереса беше нулев...айде сега да видиме дали има ентусиасти. За контакти ЛС и в темата , за бг сайтове говориме ;)
 
От: Ай да правиме артикъл размяна бг сайтове

radev в отпуска ли е ?
 
От: Ай да правиме артикъл размяна бг сайтове

Имам 3-4 интересни статии за мъсъл автомобилите и за раазни ферарита(на български и уникални естествено).Търся статии за татуировки или история :)
 
От: От: Ай да правиме артикъл размяна бг сайтове

Имам 3-4 интересни статии за мъсъл автомобилите и за раазни ферарита(на български и уникални естествено).Търся статии за татуировки или история :)
ти не ме разбра , става вапрос да се менкат статии с линкове а не да си рамениаме контент...
 
От: Ай да правиме артикъл размяна бг сайтове

По този начин линковете изглеждат най-естествени, за това е цялата работа. Аз преди време разпратих една статийка за стартирането на сайт на разни сайтове за прес релийзи и след месец бях ПР3 без да съм разменил един линк с никой.
 
От: От: Ай да правиме артикъл размяна бг сайтове

По този начин линковете изглеждат най-естествени, за това е цялата работа. Аз преди време разпратих една статийка за стартирането на сайт на разни сайтове за прес релийзи и след месец бях ПР3 без да съм разменил един линк с никой.
фактите говорят сами
 
От: Ай да правиме артикъл размяна бг сайтове

Все пак трябва да са в една нища, не върви в блог за рецепти да пусна статия за залози.
Също така трябва да е уникално съдържание, а аз лично бих предпочел уникалното съдържание да си е в моя блог. Има доста които предлагат ревю на блог или блог постинг в мрежи от блогове, но там пък не е ясно дали бота ще ги индексира и как ще му се отрази 1000 сайта с еднакво съдържание. По-добрия и лесен вариант е размяна на линкове в съдържанието. Примерно в някоя статия имаш думата екскурзии и даваш линк към сайт за екскурзии, а другия ти връща линк към друг твой сайт. Аз съм отворен за такава размяна повече от блог постове ...
 
От: Ай да правиме артикъл размяна бг сайтове

Според мен става и за сайтове с различни ниши защото не говоря за постове а за отделни страници - такива които дори може да са извън цмс-а или страница в вп примерно. По този начин имаме пълен контрол върху мета съдържанието а и не се бърка в работата на сайта. Контента естетвено че е хубаво дори задължително да е уникален и мисля че 150 думи няма да те ощетат ако не си ги сложиш на твоя сайт а ги дадеш за размяната... както и да е това си е мойто мнение
 
От: Ай да правиме артикъл размяна бг сайтове

хаха
браво браво
ся може линк и направо към старата ми тема

въпреки, че си мисля, че пак сичко ше зацикли.
така са нашите уебмастъри
 
От: Ай да правиме артикъл размяна бг сайтове

Count Me In за кацхи-снимка.инфо/блог/индекс.пхп . При интерес пращай(те) статиите си на лс :)

Засега са ми възможни мета кийуърдс да са вашите, но по интерес ще го измислим и с дескрипшъна :)
 

Горе