Акаунт във wisdom.bg със 480 лева.

toretic

Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Здравейте, имам акаунт във wisdom.bg със 480 лева, но за да си изтегля парите ми трябва фирма.
Разбрах се с един приятел да използвам неговата, но ми каза, че ще стане след фебруари, така, че ако мога да шитна акаунта тук на някой с фирма, ще му благодаря с 80 лева, аз искам 400 лева, а за него остават 80те.
Снимка с парите
wisdom.bg.jpg
Ако има кандидати с фирми, които могат да си изтеглят парите от там, свържете се с мен на ЛС, ако не, здраве да е, фебруари ще си ги получа :).
<br /><br /> Домейн Име | URL: my.wisdom.bg<br /><br />Приблизителна Цена: 400<br /><br />Уникални Посетители за Месец: до 100<br /><br />Page Rank: N/A<br /><br />Уникално Съдържание: Няма Съдържание<br /><br />Система: N/A<br /><br />Дизайн: N/A<br /><br />Начини на Плащане: банков превод<br /><br />Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: НЕ<br /><br /><br /><br /> Домейн Име | URL: my.wisdom.bg<br /><br />Приблизителна Цена: 400<br /><br />Уникални Посетители за Месец: до 100<br /><br />Page Rank: N/A<br /><br />Уникално Съдържание: Няма Съдържание<br /><br />Система: N/A<br /><br />Дизайн: N/A<br /><br />Начини на Плащане: банков превод<br /><br />Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: НЕ<br /><br />
 
От: Акаунт във wisdom.bg със 480 лева.

Стандартното, което се има предвид като се вади кеш от фирмата е данък печалба 10% и данък дивидент 5%, което е като се извади от твоята сума остава 408лв, от които ако ти дам 400 за мен остават 8 кинта суха пара от далаверата. Това разбира се ако сумата е без ДДС. Твоят приятел ти прави услуга и предполагам ти е казал да изчакаш, за да може да покрие ДДС-то.
Дoволен ли си от wisdom.bg? Защо не плащат на физически лица?
 
От: Акаунт във wisdom.bg със 480 лева.

Стандартното, което се има предвид като се вади кеш от фирмата е данък печалба 10% и данък дивидент 5%, което е като се извади от твоята сума остава 408лв, от които ако ти дам 400 за мен остават 8 кинта суха пара от далаверата. Това разбира се ако сумата е без ДДС. Твоят приятел ти прави услуга и предполагам ти е казал да изчакаш, за да може да покрие ДДС-то.
Дoволен ли си от wisdom.bg? Защо не плащат на физически лица?
Точно и аз това си помислих :)
 
От: Акаунт във wisdom.bg със 480 лева.

Така :)
@ataka, за това дали съм доволен, бях доволен докато плащаха на физически лица, но миналата година обърнаха само на юридически лица...защо незнам, но се оказа малък проблем за мен, продължих да си ползвам услугата, този акаунт е регистриран миналата година февруари по проект, иначе преди това съм имал друг акаунт където са ми изплатени веднъж 70 и веднъж 160 лева. Сумата е без ДДС.
Незнаех, че остават само 408 лева, мислех, че на фирмите вземат само 20% от общата сума и това е.
Да бутам по-малко от 400 лева не ми е изгодно, няма нищо, пробвах, не стана :).
Темата може да се архивира.
 

Горе