Инвестирам в: Акаунт в BET365

sportwinner

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Предоставям стар акаунт в Бет365 - българските под наем. За повече информация и оферти пишете на Л.С.
 
Ако може да ми пратиш повече информация каква ти е офертата и инфо на акаунта, колко играчи има, какъв приход са направили през последния месец и прочие?
 
Акаунта ми в бет365 не съм играл от близо година. Може и да е повече :) Който е добър в залозите и са му блокирали неговия, мога да му предоставя моя срещу % от печалбата му, докато ми го ограничат в залозите.
 
По-голяма глупост от това няма на къде. Първо Какъв процент от печалбата искаш , като реално всеки може да си направи регистрация от името на някой от семейството или добър приятел. Второ , каква сигурност има потребителя като акаунта е свързан с твоите данни - като те не могат да се променят. Също така в един момент ако потребителя инвестира в акаунта един доста голям капитал и смениш пароли и т.н , потребителя няма как да си върне парите каквото ще да става. Също така каква форма на доверие би било това като цяло - такова доверие не може да се гласува на никой. Също така ако си мислиш , че ще може да депозира с негова дебитна карта жестоко се лъжеж. С две думи тая тема е за коша. @Blinky
Акаунта ми в бет365 не съм играл от близо година. Може и да е повече :) Който е добър в залозите и са му блокирали неговия, мога да му предоставя моя срещу % от печалбата му, докато ми го ограничат в залозите.
 
По-голяма глупост от това няма на къде.
MateiMAtei защо се впрягаш? Не виждаш ли че момчето няма представа от залози, акаунти и т.н.
Само като видиш поста му трябва да ти стане ясно, че момчето няма идея за какво иде реч.
Не се занимавай!
 
До някъде си прав. Но , преди да продадеш не трябва ли да ти изкочат няколко въпроса на които сам да си отговориш , че не става. Това го написах с цел няой да не се подмами или да не е вид измама.
MateiMAtei защо се впрягаш? Не виждаш ли че момчето няма представа от залози, акаунти и т.н.
Само като видиш поста му трябва да ти стане ясно, че момчето няма идея за какво иде реч.
Не се занимавай!
 

Горе