Продава се: Акаунт с над 55 хиляди пуш абонати в SendPulse

Ще подкрепя @traiki ...
Според мен е по-добре като услугите са платени, защото качеството е по-високо. А и безплатен обяд има само при мама и тати.
А по отношение на обявата - всичко е проста аритметика. Ако 3-4-5К човека можете да прецените колко пари ще ви генерират и математиката излиза, какво са 1500лв? Според мен нищо, ако след това ще изкарат много повече. Инвестирайте в проектите си като гледате напред във времето.
Но така или иначе масово предприемачите тук са... да не кажа бедни, но за тях 1-2К лева са голяма сума. Не става така, колеги :)
С удоволствие бих взел акаунта, ако все още е свободен по коледа.
Абе какъв си ти и как си позволяваш да пишеш, че предприемачите тук били бедни? Кого познаваш ти? И ти като си богат, ще чакаш подаръците по коледа ли, че да го вземеш чак тогава? Кой нормален ще те чака тия дни по коледа!!! Знаеш ли какъв е процента на отписалите се след всеки пуш, или след несполучлив пуш? И защо да е платена услугата, след като ти първо трябва да си добиеш абонатите, не можеш да си ги купиш от платформата, голям спец излезна ти, или просто реши да пуснеш мнение и с последните си две изречения и това за коледа сам се застреля
 
Абе какъв си ти и как си позволяваш да пишеш, че предприемачите тук били бедни? Кого познаваш ти? И ти като си богат, ще чакаш подаръците по коледа ли, че да го вземеш чак тогава? Кой нормален ще те чака тия дни по коледа!!! Знаеш ли какъв е процента на отписалите се след всеки пуш, или след несполучлив пуш? И защо да е платена услугата, след като ти първо трябва да си добиеш абонатите, не можеш да си ги купиш от платформата, голям спец излезна ти, или просто реши да пуснеш мнение и с последните си две изречения и това за коледа сам се застреля
Добре :)
 
Абе какво се карате, нали има и други платформи къде пушват за без пари? Да не говорим че човек може и сам да си пушне от собствения сървър... Че и от лаптопа може да може, дедазнам.
 
Тук изказването на мнение не се толерира, ако не е като моето. Такива сме си булгарчетата, за съжаление. :)
пс - извинявам се, ако някой се е засегнал, че е беден предприемач! всички сте доналд тръмп! :)
 
Тези, които имат сериозен интерес и са ми писали на ЛС са получили цялата необходима информация, която ги вълнува.

Не мога да се съглася с това, което си написал, защото не знам поради каква причина си решил, че тези 150 хиляди абоната, които са абонирани за твоя сайт, нямат и други интереси. Познавам физици, които са болни футболни фенове...Плява биха били, ако опиташ да продадеш-докараш трафик към англоезичен сайт с абонати от България... Цената въобще няма да я коментирам.

Не знам каква ще е цената на услугата, която смятат да сложат от Сендпулс, но предполагам ще е нещо от рода на 20-30 долара...което предвид мощния инструмент, който е ПУШ-а, е смешно въобще да коментираме за "тежест". Само да вметна, че този акаунт е подходящ за сайтове, които имат добър трафик и за хора, които знаят как да го използват, а не за такива, които имат 5 000 посещения годишно със системи на безплатен хостинг.
Има вече цени, влезни и ги виж. До 10К е безплатно
 
Намирах я чрез google
Сега излиза само това

За над 200К излизаше около над 200 долара видях. Сега са го скрили.

Може да се двоумят дали да го въведат изобщо щом са го махнали, но ако е истина за 200к е 200 гущера на месец е много, колкото да го хвалят тоя пуш за трафик по световните форуми.
 
Не знам, но и преди и към този момент не съм получавал официално писмо от тях, че ще се плаща от еди коя си датата. Не знам къде, какво сте гледали...но единствената платена опция е 10 долара на месец, която е, за да се скрие надписа " изпратено чрез сендпулс", т.е. да не им правите реклама...
 
Със сигурност го гледах. В тази страница обясняваха, че да поддържат високо ниво на услугата, за разработване, за служители, се налага вече да е платена услугата. Плюс това забелязах и последния негативен фийдбек в официалната им ФБ страница.

Просто нещо още го мислят сигурно, но ще стане платено, за съжаление
 
Едва ли да го направят платено но се разрових малко повече сега от любопитство и май-наистина има полза от пуша споделят, че при повечко спамене и колкото да пада процента на клик се е движело около 3% и при 200 000 пуша са около 6 000 клика. Сериозна работа и май по горе казах, че 200 гучера са много може и да съм объркал.
Моето е само суха теория, да кажат тия дето имат.
 
As of September 16, web push notifications in SendPulse become a paid feature.

No of subscribersPrice
from 0 to 10,000free
from 10,000 to 30,000$19.85
from 30,000 to 100,000$49.85
from 100,000 to 200,000$119.85
200,000+$199.85

Това няма да стане, поне скоро. Както казах - никъде не съм получавал официално писмо, а и в самата система, когато има нещо важно го закачат на дашборда. Не знам къде сте ги гледали тези неща, но аз лично за първи път го виждам.
 
Това няма да стане, поне скоро. Както казах - никъде не съм получавал официално писмо, а и в самата система, когато има нещо важно го закачат на дашборда. Не знам къде сте ги гледали тези неща, но аз лично за първи път го виждам.

Дано да не го направят, на мен ми пратиха имейл с линк към статия в блога им https://sendpulse.com/blog/web-push-pricing
 
Ами честито на печелившите щях да кажа но пък може да си струва да се плаща както дадох пример по горе за около 3% при 2 00 000 са 6000 посетителя наведнъж не са малко но може да има и на други места фреее, хората които ползват ще си преценят дали да плащат или на друго място да търсят
 
Ами честито на печелившите щях да кажа но пък може да си струва да се плаща както дадох пример по горе за около 3% при 2 00 000 са 6000 посетителя наведнъж не са малко но може да има и на други места фреее, хората които ползват ще си преценят дали да плащат или на друго място да търсят
Има безплатни, но двете най-добри са senpulse и onesignal.
 
Дано да не го направят, на мен ми пратиха имейл с линк към статия в блога им https://sendpulse.com/blog/web-push-pricing
Точно тази страница четох, Еми не съм бил на тежки опиати тогава. Сигурно е, за съжаление.

Някои хора бяха сигурни, но аз най-добре си знам какво съм видял
 
Това няма да стане, поне скоро. Както казах - никъде не съм получавал официално писмо, а и в самата система, когато има нещо важно го закачат на дашборда. Не знам къде сте ги гледали тези неща, но аз лично за първи път го виждам.
Ти го четеш и викаш няма да стане :D
 

Горе