Ако ви е интересна телепортацията

alexer

Active Member
http://www.hicomm.bg/readnews.php?nid=7578

Много забавно ми стана онова с 50-то процента, а какво ли ще стане някой ден с първият "жив" опит... :)
 
От: Ако ви е интересна телепортацията

Някой ден ще отиваме до другия край на галактиката за броени секунди, стига да доживеем до тогава :)
 
От: Ако ви е интересна телепортацията

Да ще ти телепортира само краката по погрешка...
 
От: Ако ви е интересна телепортацията

и аз си мечтая за бърз технически напредък .. но телепортацията е доста далеч от реалистичния поглед на нещата - за мен това е нещо невъзможно поне в близките няколко хилядолетия
 
От: Ако ви е интересна телепортацията

Тя телепортацията е измислена преди много време, както и невидимостта, преместването във времето и всичко общо взето.. просто никой не казва ;)
 
От: Ако ви е интересна телепортацията

Тя телепортацията е измислена преди много време, както и невидимостта, преместването във времето и всичко общо взето.. просто никой не казва ;)

почна се :oops::oops::oops:
 
От: Ако ви е интересна телепортацията

Разбира се, че има неща, за които ние редовите "граждани" идея си нямаме, а това дали е едно от тях можем само да гадаем.
 
От: Ако ви е интересна телепортацията

Някой чел ли е "Разходката" на Стивън Кинг :)
 
От: Ако ви е интересна телепортацията

Тя телепортацията е измислена преди много време, както и невидимостта, преместването във времето и всичко общо взето.. просто никой не казва ;)

Обещавам, че ще разкрия на човечеството тайните на телепортацията след 10-15 години :mrgreen:
 
От: Ако ви е интересна телепортацията

Доказано е, че най-добре се телепортира човек при използване на ракиен разтвор.

Облива се обилно гърленцето и стомашно-чревния тракт с поне 700 грама от течността и в един момент се телепортираш на случаен принцип.. а във вас, а в някой приятел, а ако нямаш късмет в Болницата или някой храст.. :beer:
 
От: Ако ви е интересна телепортацията

Телепортира темата. :)
 

Горе