Ако ви трябват статии - > цъкнете тук

fifi

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
26   0   0
***Ако ви трябват статии - > цъкнете тук***

В момента не се приемат поръчки.
 
Последно редактирано:
От: Ако ви трябват статии - > цъкнете тук

Потребител на форума вече се възползва от промоцията за дългосрочно сътрудничество, така че тя е вече невалидна.

Остава другата промоция от 35% отстъпка при поръчка на 10 текста. Вижте повече в първото мнение.
 
От: Ако ви трябват статии - > цъкнете тук

И другата промоция вече не е валидна. :) Остават редовните цени.
 
От: Ако ви трябват статии - > цъкнете тук

Една лятна промоция и от мен ^_^

summer-promotion.png


*Промоцията важи до изчерпване на количествата (тоест докато се запълнят часовете) или докато изтече крайния срок.
*След изтичане на промоцията, която е валидна от 01.07.2016 до 31.07.2016 г. ще бъдат актуални редовните цени, които ще са валидни от 01.08.2016г.

При интерес: skype: dikeit.com / email: [email protected]
 
От: Ако ви трябват статии - > цъкнете тук

Една лятна промоция и от мен ^_^

summer-promotion.png


*Промоцията важи до изчерпване на количествата (тоест докато се запълнят часовете) или докато изтече крайния срок.
*След изтичане на промоцията, която е валидна от 01.07.2016 до 31.07.2016 г. ще бъдат актуални редовните цени, които ще са валидни от 01.08.2016г.

При интерес: skype: dikeit.com / email: [email protected]

Остават 16 дни до изтичане на промоцията. :)
 
От: Ако ви трябват статии - > цъкнете тук

До 7 август съм заета, но все още можете да заявите статии на промоционални цени - до 31-ви юли. Те ще ви бъдат изпратени през месец Август, по ред на заявка.
 
От: Ако ви трябват статии - > цъкнете тук

Поръчах си статии от тип:
Текстове с висока потребителска стойност - цена за 100 думи: 3,99лв;
И съм доволен. Статиите са добре написани и разбираеми.
 
От: Ако ви трябват статии - > цъкнете тук

Записвам си темата, в случай че ми потрябва помощ. Добра презентация в първото мнение :|
 
  • Like
Реакции: fifi
Здравейте, от днес влизат в сила някои промени по цените и обемите за поръчване на текстове, както следва:

Текстове с висока потребителска стойност /блог статии, продуктови описания, маркетингови текстове - редовна цена за 100 думи: 4,00 лв;
Пренаписване и уникализиране на текстове - редовна цена за 100 думи - > 2,00 лв;
Превод от английски на български език - цена за 100 думи - > 3,00 лв;

Минимално количество текстове за поръчка: 5 бр.
Минимално количество думи за 1 брой текст:
  • Текст с висока потребителска стойност - 400 думи;
  • Пренаписване и уникализиране на текстове - 200 думи;
  • Превод от английски на български - 100 думи;
* Настоящите промени не важат за хора, с които работя към момента. Те са валидни за нови клиенти.

Поздрави.
 
АБОНИРАЙТЕ СЕ ЗА EMAIL известия

dikeit-image.png

Здравейте, щастлива съм да ви съобщя, че вече можете да се абонирате за имейл бюлетина на DikeIt. Това ще ви позволи да получавате известия, когато се публикуват нови материали в сайта, при новини, изгодни промоции и ще ви даде предимство първи да научавате най-новото, свързано със сайта и услугите, които се предлагат.

Абонирането е лесно и бързо - необходимо е само да попълните име и имейл ето ТУК.

Поздрави.


 
И една ноемврийска промоция, от която ще може да "намаже" само 1 - най-бързия. :)

novemberpormo1.png
 

Горе