Ако имате 5 лева де ще ги инвестирате?

AMOUN

Well-Known Member
А ако нямате?
Гледам теми ако имате 1 000 000$
ако имате 100 000
ако имате 15 000
сега един ако имате 3 000

аре да ви видя ако имате/нямате 5 лева ко ши праите?
 
От: Ако имате 5 лева де ще ги инвестирате?

Ако нямам 5 лева - не е болка за умиране....
Ако имам 5 лева - освен да отидем да изпием по бира, пък после ще донадим още :)
 
От: Ако имате 5 лева де ще ги инвестирате?

Ще купя 1 кутия цигари на тъщата , както се казва всяка цигра - пирон в ковчега , ако са без бандерол ще ми остане и за 1 бира !
 
От: Ако имате 5 лева де ще ги инвестирате?

Ще ги инвестирам в онлайн бизнес.

1 лев за покупка на домейн - ще търся някаква промоция.
1 лев за покупка на хостинг - пак ще търся промоция.
1 лев за изработка на сайта - ще търся някой изгладнял програмист.
1 лев за SEO оптимизация - ще търся изгладнял оптимизатор.
1 лев за реклама - все ще намеря някъде реклама за тези пари.

Общо 5 лева - ако се направи всичко както трябва нищо чудно до 1 година да удвоя инвестицията, дори може и да я утроя ако работя упорито.
 
От: Ако имате 5 лева де ще ги инвестирате?

аве незнам ама повечето предприемачи ще фалират... щото гледам вдигнали двойно .info домейните...
аз преди малко инвестирах 5 лева в една шкембе чорба и едноп свинско със зеуе...
 
Ще купя кило ябълки, ще ги измия и излъскам, после ще ги продам за 6 лв.
После ще купя още веднъж ябълки и ще се пазаря за отстъпка - със 6 лв. ще купя кило и половина. Ще ги излъскам и ще ги продам за 9 лв.
После завъртаме цикъла отначало.
След няколко покупко-продажби, ще имам 100 лв. Ще ми писне, ще тегля една майна и ще ги изпия. ;)
Накрая ще се хвана малко да поработя истинска работа и след 2 месеца се прехвърлям в другата тема, където се размишлява за 3-4к. :D
 
От: Ако имате 5 лева де ще ги инвестирате?

Ке си купа нещо на промушън - я домейн, я реклама , а може да ги дам на някой дизайнер да ми направи елементарно банерче за новия ми проект, дето мисля днес привечер да го пусна (като спре да ме мързи толкова)
 
От: Ако имате 5 лева де ще ги инвестирате?

Ше си платя месечната такса за хостинг офшорката, а останалите 50-60 стинки ще пъхна в прасенцето да дрънкат :)
 
От: Ако имате 5 лева де ще ги инвестирате?

Ще искам 20 стотинки на заем и ще си взема цигари. :D
 
От: Ако имате 5 лева де ще ги инвестирате?

Аз пък ще ги дам да измият колата, че вече бая мръсна стана :(
 
От: Ако имате 5 лева де ще ги инвестирате?

Ще наема един еврейн за 4 лева. Ще му дам 1 лев и да върти бизнес. :)
 
От: Ако имате 5 лева де ще ги инвестирате?

то сеото и сайта айде ... ама къде ги видяхте тия домайни по левче бре ...
 
Ще с ивзема един фреш за 4.30 и едни дъвки за 70 и ще си карам живота докато не огладнея и не изнамеря малко от някъде за един сандвич и водичка.
 
От: Ако имате 5 лева де ще ги инвестирате?

интересна тема :)

Поглеждаме темата и нейната популярност и можем да отбележим че, коментара на колегата е верен. Което води до една глупава мисъл която обаче идва след като си прочел темата за най – глупавите идеи от който хората са станали милионери. И някъде там се усещаш че, темата те кара да напишеш и ти нещо. В момента мисля, че ако дам 5 лева на „AMOUN” да ми каже каква тема или проект да заформя ще е най – доброто което мога да направя с тях.
 
От: Ако имате 5 лева де ще ги инвестирате?

Да бяха 5 USA bucks щях да си наема някой от този сайт http://www.fiverr.com да свърши някоя полезна работа :) Не е като да няма възможности, например за 5 кинта си бях купил специално създадена рекламна песничка за мой сайт (lyrics + mp3-ка с изпълнение на песента) ... колкото и да е минимална една сума с определени знания човек може да си върне инвестицията многократно :)
 

Горе