Ако наредя 15-20 подобни киурда зле ли е?

Daemon

New Member
Код:
[U]форуми с награда, форуми с награди, ... форуми с много големи награди...[/U]
Ако сложа следните кл. думи в сайта си, google ще ми го счита ли като спам, защото съм повторил няколко пъти една и съща дума, но в различен смисъл! :)
 
Последно редактирано от модератор:
От: Един въпрос

Зависи къде ги сложиш в сайта. Ако ги сложиш като метатаг "keywords", то изобщо няма да му дреме, тъй като не се интересува от този метатаг. Но ако ги сложиш като текст в дописка или коментар и ги подчертаеш, а останалото болднеш както тук, си е тесла отвсякъде.
 
От: Един въпрос

Ако са като "keywords" пак ли ще има ли същия ефект както ако ги сложа в подписа! И за колко горе долу време ще се индексират?
 
От: Един въпрос

Нали ти написах вече, че не му дреме за keywords.

А за останалото можеш да провериш с тази форумна страница. До 1 час Google ще я индексира. А до 1 седмица ще я прати там, дето слънце не огрява (съплементала) само заради твоя пост с дублирано заглавие и с многократно повтаряне на една и съща дума, болдвана и итализирана. Дано това не се отрази и на линковете в подписа ми :)
 
От: Един въпрос

можеше да го изключиш :)

ама наистина ли няма никакво значение какво ще бъде написано в метатага "keywords"..
можем да си пишем всякакви глупости там ...
 
От: Един въпрос

можеше да го изключиш :)

ама наистина ли няма никакво значение какво ще бъде написано в метатага "keywords"..
можем да си пишем всякакви глупости там ...

Тествам, какво ще стане :)

А за метатага можеш и ти да тестваш. Тегли една на гугълските модератори в keywords и чакай. Така хем ще проверим дали има ръчен контрол, хем как ще реагират останалите търсачки, които зачитат този метатаг :D
 
От: Ако наредя 15-20 подобни киурда зле ли е?

може ..
ох знаете ли от кога се каня хора да направя нещо като речник на форума ...даже някъде на компютъра имам събрани някои неща ...ама все не ми остава време за това забавление ...

кажете заглавие за нова тема и там да слагаме постове като този на strana
А за метатага можеш и ти да тестваш. Тегли една на гугълските модератори в keywords и чакай. Така хем ще проверим дали има ръчен контрол, хем как ще реагират останалите търсачки, които зачитат този метатаг :D
 
Последно редактирано:
От: Ако наредя 15-20 подобни киурда зле ли е?

Е то за keywords вече няма смисъл от подобна тема във форум, където повечето правят българо и англоезични сайтове - от по-известните търсачки само Yahoo досега го зачиташе, но и те го изхвърлиха на бунището.
 
От: Ако наредя 15-20 подобни киурда зле ли е?

за сметка на това метатаговете сa уважавани от Yahoo.

едит: със секунда са ме изпреварили горе. Пардон за евнтуално неактуалното инфо дето щях да пробутам.
 
От: Ако наредя 15-20 подобни киурда зле ли е?

Е то за keywords вече няма смисъл от подобна тема ...

друго имах предвид ...ще го измисля
 
От: Ако наредя 15-20 подобни киурда зле ли е?

друго имах предвид ...ще го измисля

Имай предвид и че по някое време минава администратор и редактира заглавието и мнението на ТС на подобни теми, след което някои от постовете увисват :) Но напълно разбирам coolice в случая :D
 

Горе