Активна страница 15 324 харесвания. На тема: Забавление

От: Активна страница 15 324 харесвания. На тема: Забавление

И къде я продаваш, след като нямаш това право да я продаваш?
 
От: Активна страница 15 324 харесвания. На тема: Забавление

Също така спрете да давате скрийншот само към хората, които са харесвали страницата. Дай скрийншот към харесванията за последните 2-3 месеца, за да се разбере по какъв начин са идвали посещенията. Неравномерните криви в тази статистика не са много на почит!!
 
От: Активна страница 15 324 харесвания. На тема: Забавление

Добре аз не мога да ви разбера защо скачате срещу продавача?Като няма 100 мнения coolice не значи,че не може да пуска обява!Относно скрийншот за последните три месеца при средно 50 поста на ден,знаеш ли колко е колега???Да си прави скрийншотове цял ден ли?
 
От: Активна страница 15 324 харесвания. На тема: Забавление

Защото не искаме да си гледаме Имената по битиви например?

Аз се чудя защо под 100 мнения имат право на два линка в подписите си... 8)
 
От: Активна страница 15 324 харесвания. На тема: Забавление

Ами да ти кажа и три мога да си сложа ама тук не е мястото за това :p .Имаш право на три ако не знаеш можеш да прочетеш.Язък,че имаш толкова много коментари :)
 
От: От: Активна страница 15 324 харесвания. На тема: Забавление

Добре аз не мога да ви разбера защо скачате срещу продавача?Като няма 100 мнения coolice не значи,че не може да пуска обява!Относно скрийншот за последните три месеца при средно 50 поста на ден,знаеш ли колко е колега???Да си прави скрийншотове цял ден ли?

Един скрийншот е достатъчн, за да покаже период от 3 месеца например. Важното е да се покаже графиката и да се види не в подробности точно колко на ден харесвания е имала, а дали има резки пикове и спадове. Разбира се, това също не е гаранция, че посещенията са чрез лайкджак, но е добро начало за преговори!
 
От: Активна страница 15 324 харесвания. На тема: Забавление

Ами да ти кажа и три мога да си сложа ама тук не е мястото за това :p .Имаш право на три ако не знаеш можеш да прочетеш.Язък,че имаш толкова много коментари :)

4 Линка са :)
 
От: Активна страница 15 324 харесвания. На тема: Забавление

Също така спрете да давате скрийншот само към хората, които са харесвали страницата. Дай скрийншот към харесванията за последните 2-3 месеца, за да се разбере по какъв начин са идвали посещенията. Неравномерните криви в тази статистика не са много на почит!!

Извинявай но къде се намира това? Кажете ми по подробно и ще го снимам.
 
От: От: Активна страница 15 324 харесвания. На тема: Забавление

Извинявай но къде се намира това? Кажете ми по подробно и ще го снимам.

От скрийншота, който сте дали, вторият таб е Харесвания. Щракате на него от страницата ви и правите пак скрийншот
 

Горе