Продава се: Активна фейсбук страница

Denischo

Member
Рейтинг - 0%
0   1   0
Здравейте колеги.

Продавам супер активна фейсбук страница с над 35 000 харесвания. Страницата е създадена преди 2 дни , като с всеки изминал ден има нови 5 000 харесвания. Името може да се промерни по всяко време и страницата да се използва на каквато тематика решите Вие. Има качени около 5 поста , като те може да се изтрият за 1 минута , за да може да страницата да бъде чисто нова , но с голяма популярност.

Само докато четяхте този пост в страницата се появиха нови 200 фена.

https://www.facebook.com/planereactions/


Цена: 600 лв.
 
Страницата е била с 32 000 - 33 000 харесвания , взел си я без пари за някакви 100 лева , дори са много. Качил си 5 публикации и си ги спонсорирал етапно с някакви смешни пари и изведнъж страницата струва 600 лева .. Тая глупост където си направил не струва и 50 лева.
 
Страницата е била с 32 000 - 33 000 харесвания , взел си я без пари за някакви 100 лева , дори са много. Качил си 5 публикации и си ги спонсорирал етапно с някакви смешни пари и изведнъж страницата струва 600 лева .. Тая глупост където си направил не струва и 50 лева.
Хахахаха с едни колеги от университета ми се смеем със сълзи на глупавия ти коментар.

Студент съм в Software University и работя като програмист към американска фирма за 6 000 лв. на месец. Мислиш ли , че наистина ще правя бизнес със фейсбук страници ?

Страницата я направих преди 2 дни , защото редовно чета Facebook news. Видях че има нова реакция (✈️) и реших да направя страница , защото знам че много хора ще търсят как да си добавят новия хит. Благодарение на един hashtag страницата за 1 вечер получи 10 000+ харесвания.

Аудиторията е толкова голяма , че мога да си позволя да правя реклама на всичко срещу заплащане.

Смятам , че си НЕ зрял за този форум. Силно ти препоръчвам само да четеш статии и коментари и да НЕ се излагаш като се правиш на криминален полицай.



Поздрави,
Денис.
 
Хахах,
Не спамя по теми, но тук не се сдържах.
Може ли само да ми обясниш как хем си студент хем работиш за американска фирма? Или са ти предложили 12 000, но сте си стиснали ръцете на 6 000 лв за 4 часов работен ден?
P.S. Забелязах как във форума си питал за доста базови css кодове + начина, по който си формулирал въпросите си ясно се вижда че си програмист с поне 6 години опит.
 
Хахах,
Не спамя по теми, но тук не се сдържах.
Може ли само да ми обясниш как хем си студент хем работиш за американска фирма? Или са ти предложили 12 000, но сте си стиснали ръцете на 6 000 лв за 4 часов работен ден?
P.S. Забелязах как във форума си питал за доста базови css кодове + начина, по който си формулирал въпросите си ясно се вижда че си програмист с поне 6 години опит.
Потресен съм от този сайт !!! Само комплексирани идиоти засичам до момента !

Човек става програмист като пита и се интересува. Благодарение на тези теми , които съм публикувал знам как стават нещата сега. Мислиш ли , че ако не бях питал щях да знам ? Човек се учи доживот.
Относно НЕ добре формулираните въпроси от мен - или съм бързал твърде много или просто си пропуснал улилище , защото си мангал някакъв.. , после ще погледна. Мерси.


Поздрави,
Денис.
 
Ей,
Не се напичай толкова. Няма лошо човек да пита и да се учи, адмирации за което.

Просто недей да лъжеш, че си програмист със заплата 6к.

Ако искаш да правиш бизнес го прави като създаваш доверие в купувачите...
 
То си личи от 200 километра. : ) А , ние пасем трева ам ам ам
 
:D .............
 

Горе