Продава се: Активна фейсбуук страница с 45 000 фена

nikste

Active Member
Рейтинг - 90.9%
10   1   0
Продавам активна фейсбуук страница с 45 000 фена на тема картички и пожелания

Страницата е с реални активни потребители, не е никога спамено по нея и винаги съм публикувам тематични картички

Цената е 700 лева

За контакти:
Гр. София
Николай Николов
Тел: 0884150018
 
Последно редактирано:
1.jpg

Страницата продължава да бъде активна всеки ден. На празниците съответно активността се увеличава над 10 пъти - рийч + споделяне!
 
Изпратих на всички информация. Благодаря за интереса!
 
Отговорих на всички

Цената на групата е 700 лева
 
Последно редактирано:
И аз продавам 50 000 харесвания страница и още една 10 000! Ако някой има интерес , пишете на лично.
Извинявам се, че пиша тук !
 
Страницата продължава да трупа популярност, постовете се споделят десетки и стотици пъти, като последния се сподели над 2000 пъти. Активна страница, в която не е спамено и е поддържана редовно!

Цената е 700 лева!
 
Смях, това са просто непоносими цени кога ще се избият??? Рийча вече не е това което беше, я си оправете цените, а това, че не била спамена (визирам пускане на линкове) означава, че ще избягат фенове и на всичкото отгоре трябва да мине поне месец докато я вкарам в ритъм да започна да я избивам!!!
 
Здравейте, ако някой продава страница с поне 40 хил фена, главно женска аудитория, моля да ми пише.
 
Здравейте. Продавам страница, предимно женска аудитория, 135 000 харесвания (реални).
Цена по договаряне.
 
Смях, това са просто непоносими цени кога ще се избият??? Рийча вече не е това което беше, я си оправете цените, а това, че не била спамена (визирам пускане на линкове) означава, че ще избягат фенове и на всичкото отгоре трябва да мине поне месец докато я вкарам в ритъм да започна да я избивам!!!

Вие безплатно ли я искате. Човек е работил за нея.
 
Вие безплатно ли я искате. Човек е работил за нея.

Кой говори за безплатно? Цените са високи, работил или не на мен ми трябва да вадя пари, ако може да си ги вади той и да не я продава. То няма и кой да му я купи на тези безбожни цени страница най-вероятно правена с картинки и само това са виждали хората до сега.

Пък, ако знаеш как се вадят пари от публикация с картинка в фейса сподели сигурно много хора ще са ти благодарни!!!

Разбери ме правилно цените са безбожни за такива страници преди страница от 45 000 фена вървеше 40-50 кинта според зависи от активност дали е тествана с линкове какъв е резултата и т.н., а сега бам 700 лева за 45 000.

Смешно е просто, аз ако искам ще заредя на една страница да пуща постоянно на всеки 15 мин. картинки и ще направя за месец два над 45 000 фена, но после като почнеш да пускаш линкове за да печелиш пари независимо от реклама ли ще е или просто продаваш линкове ще започнат да бягат. Ама какво си губя времето да обяснявам, правете си страниците и ги продавайте тук на будалите за по маса пари...
 

Горе