Актуален списък с артикъл директории. Безплатни и платени

От: Актуален списък с артикъл директории. Безплатни и платени

Да, ще те линкнат или с нофолоу, или с нежив линк. Не, че това не оказва влияние на сайта ти, но е доста по-слабо. В най-тежките ниши повечето сайтове в топа са линкнати сайтуайд от тотално нерелевантни сайтове с добри показатели. Боли го сещате се кое google колко са релевантни линковете и колко е качествено съдържанието. Но като има кой да им вярва , ще има и хора които се оплакват, че им следват правилата пък ги няма никъде :)
 
От: Актуален списък с артикъл директории. Безплатни и платени

dilyan_ostr: тва е заради брандовете. Е ако Вие ползвате директориите за да качване позиции, аз не ги ползвам точно за това.
 
От: Актуален списък с артикъл директории. Безплатни и платени

Не става въпрос само за брандовете, но както и да е. Не съм споменавал никъде, че директориите са особено полезни за вдигане на позиции. Та, всеки да си прави линк билдинга както намери за добре, не виждам причина да се хулят толкова тези директории - който иска ги ползва, който не иска - не.
 
От: Актуален списък с артикъл директории. Безплатни и платени

Този списък го ъпдейтвам често и съм доволен от него: http://seolinkove.com/static/социални-мрежи/

не искам да правя реклама, или нещо от сорта, просто споделям списък със социалките, които не правят проблем.
 
Re: От: Актуален списък с артикъл директории. Безплатни и платени

Този списък го ъпдейтвам често и съм доволен от него: http://seolinkove.com/static/социални-мрежи/

не искам да правя реклама, или нещо от сорта, просто споделям списък със социалките, които не правят проблем.

Супер, мерси ще ми свърши работа.
 
От: Актуален списък с артикъл директории. Безплатни и платени

Аз съм малко разочарован от артикъл директориите, тъй като голяма част от техните собственици не ги поддържат въобще. Едни и същи списъци се въртят в нета, не че не сме ги научили вече кой за какво става.

Рядко се появява някой, който пуска нова директория, която бива налазвана веднага. Ефект според мен има, но не е кой знае колко голям, истината е в гест блогинга според мен и то в тематичния такъв.
 
От: От: Актуален списък с артикъл директории. Безплатни и платени

Аз, пък чакам някой да пуска статии и всеки ден си я проверявам ама малко, въпреки, че вече е pr2.

Иначе айде и теб те пускам на автомат да си пускаш в spodeli.eu . :)

Аз съм малко разочарован от артикъл директориите, тъй като голяма част от техните собственици не ги поддържат въобще. Едни и същи списъци се въртят в нета, не че не сме ги научили вече кой за какво става.

Рядко се появява някой, който пуска нова директория, която бива налазвана веднага. Ефект според мен има, но не е кой знае колко голям, истината е в гест блогинга според мен и то в тематичния такъв.
 
Re: От: От: Актуален списък с артикъл директории. Безплатни и платени

Аз, пък чакам някой да пуска статии и всеки ден си я проверявам ама малко, въпреки, че вече е pr2.

Иначе айде и теб те пускам на автомат да си пускаш в spodeli.eu . :)

Ще ме заредиш ли и мен на автомат :) username: donnikalas , [email protected]
 
От: Re: От: От: Актуален списък с артикъл директории. Безплатни и платени

Готов!

Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа.
Ще ме заредиш ли и мен на автомат :) username: donnikalas , [email protected]
 
От: Актуален списък с артикъл директории. Безплатни и платени

Само, че за тези които са били логнати при промяната трябва да излезнат и влезнат на ново за да се включат промените и моля, да не се спами с копирани статии. :)
 
От: Актуален списък с артикъл директории. Безплатни и платени

Може да се пускат безплатни линкове към статии и в класациите за сайтове. Предлагам три тематични:
- за медицина и здраве: http://www.lekarbg.com/top/index.php?a=join
- за имоти и строителство: http://top.stroitelbg.com/index.php?a=join
- за заведения: http://www.barovete.com/list/index.php?a=join

Nofollow са, ако за някого това има значение. Обратният линк не е задължителен.
 
От: Актуален списък с артикъл директории. Безплатни и платени

Само, че за тези които са били логнати при промяната трябва да излезнат и влезнат на ново за да се включат промените и моля, да не се спами с копирани статии. :)

Нещо има в директорията ти...пуснах сега една статия, ама голям зор беше :) Логвах се, разлогвах се, трих кукита, правих опити с модзила, с експлорер...примерно вляза вътре, дам "добави" - и ме "разлогва", след 5-6-7 опита стана, копирах текста на статитята, сложих снимка, думи, както си му е реда...и се скъсах да цъкам на "публикувай" ама ръц...пробвах и с експлорера така, като без да сложа снимка, пак така...най-накрая успях. Виж си я директорията, че да не би заради това да не публикуват статии хората...
 
От: От: Актуален списък с артикъл директории. Безплатни и платени

Този списък го ъпдейтвам често и съм доволен от него: http://seolinkove.com/static/социални-мрежи/

не искам да правя реклама, или нещо от сорта, просто споделям списък със социалките, които не правят проблем.

Как така ме няма в тоя списък.. Да ми шитнеш веднага един линк бързо :lol: майтапя се..

@bormanbg , статията ти отпреди малко при мен е пусната :)
 
От: От: От: Актуален списък с артикъл директории. Безплатни и платени

Благодаря ти за възможността.

Да ще пускам статии и то в най-скоро време.

Аз, пък чакам някой да пуска статии и всеки ден си я проверявам ама малко, въпреки, че вече е pr2.

Иначе айде и теб те пускам на автомат да си пускаш в spodeli.eu . :)
 
От: Актуален списък с артикъл директории. Безплатни и платени

Не знам какво се е случило, възможно е да е имало проблем с хоста или нещо подобно, директорията си работи и последно аз като съм качвал нищо не е пипано нито по код нито по нищо, а нямаше никакви проблеми.

Иначе видях статията. :)

Нещо има в директорията ти...пуснах сега една статия, ама голям зор беше :) Логвах се, разлогвах се, трих кукита, правих опити с модзила, с експлорер...примерно вляза вътре, дам "добави" - и ме "разлогва", след 5-6-7 опита стана, копирах текста на статитята, сложих снимка, думи, както си му е реда...и се скъсах да цъкам на "публикувай" ама ръц...пробвах и с експлорера така, като без да сложа снимка, пак така...най-накрая успях. Виж си я директорията, че да не би заради това да не публикуват статии хората...
 
От: Актуален списък с артикъл директории. Безплатни и платени

Да вкарам едно оплакване.
Blogomania.org чия е, не е модерирано от 10 дена.
 
От: Актуален списък с артикъл директории. Безплатни и платени

Uni-web, как се разбира дали статията е одобрена в твоята директория?
 
От: Актуален списък с артикъл директории. Безплатни и платени

Blogomania.org е наша, можете да ми пишете, ако се отплесна на office at w-seo dot com и ще добавям веднага! ;) Някой вече го правят
 
От: Актуален списък с артикъл директории. Безплатни и платени

Съжалявам, че чак сега съм видял въпроса, след одобрение на статията, скрипта праща мейлче, че е одобрена и се появява в директорията.
Uni-web, как се разбира дали статията е одобрена в твоята директория?
 
От: Актуален списък с артикъл директории. Безплатни и платени

Някой да има представа на кого е mrejo.com?
 

Горе