Алтернатива на Адсенс?

monefff

Well-Known Member
Здравейте,

Понеже имам банан от Адсенс, и ми е интересно има ли някаква компания която поне мааааалко може да се доближи до тях..
Мисля да направя нещо различно от сайт за игри, и за това питам..

Ако има споделете с мен, ако може :)

Мерси!

Поздрави,
Симеон
 
От: Алтернатива на Адсенс?

От моите скромни експерименти с няколко от "алтернативите" на гугльо:

Читика - 1000 импресии - 10 цента
Адбрайт - плащат с чекове за САЩ и не става
Bidvertiser - 5000 импресии без клик (да бе, да)

Тези по-големите "алтернативи" пробвах, но...нещо не виждам смисъл. Единственото решение е да регистрираш акаунт на името на майка си, баща си или брат/сестра и да си ползваш гугъл :lol:

Я кажи тази рекламна мрежа за игри, която ползваш, как плаща? Гледам, че я хвалят, ако не е тайна сподели малко инфо.
 
От: Алтернатива на Адсенс?

етаргет? аз сега опитвам и с тях на 1-2 сайта, но нямам идея всъщност...за 8к показвания, 44 клика - 1.65 лв.
8 078
icon_graf.png
44
icon_graf.png
0.545%
icon_graf.png
0.20 лв.
icon_graf.png
1.65 лв.

 
От: Алтернатива на Адсенс?

Няма как да пробвам български, защото Български сайтове НЕ правя.. :)
Не се занимавам с нищо Българско, защото тука е зле работата.. сравнение с чужбина..
нас просто не ни обичат..

Ползвам тези за моите сайтове < Epic Ads > (Реферал)
плащат на ИМПРЕСИИ... (и допълнително на кликове)

eCPM-то е 6$ UK/US и там за другите не ги знам.. За България е 1.00$(смешна работа)
Тоест уж тряя да плащат по 6$ за 1000 импресии от USА.. Ама не е баш така.. :)

Но като цяло съм доволен.. бива.. прави се по някое доларче на ден..

Търся алтернатива, ама не мога да намеря..

Значи мога да кандидатствам на името на майка ми примерно, и това може да стане от моят компютър.. от друг браузер примерно..
Но от моето ИП ? :)

Поздрави,
Симеон
 
От: Алтернатива на Адсенс?

Няма как да пробвам български, защото Български сайтове НЕ правя..
Не се занимавам с нищо Българско
Разбираш ги нещата а?
 
От: Алтернатива на Адсенс?

Ето ти повечето програми, експериментирай...
Код:
AdBrite
Bidvertiser
Chitika
Infolinks
Pocket Cents
Kontera
Clicksor
Exit Junction
Dynamic Oxygen
AdBull

Между другото... Едно момче от форума, на около 16-17 години, се довери на собствената си преценка и направи няколко български сайта, от който в момента докарва поне една средна заплата, ако не и повече. Разбира се с малко помощ от страна на по-опитен член на форума... Ти ги разбираш нещата, правиш само сайтове на енглиш, а доларче... нещо куца...
 
От: От: Алтернатива на Адсенс?

Ето ти повечето програми, експериментирай...
Код:
AdBrite
Bidvertiser
Chitika
Infolinks
Pocket Cents
Kontera
Clicksor
Exit Junction
Dynamic Oxygen
AdBull

Между другото... Едно момче от форума, на около 16-17 години, се довери на собствената си преценка и направи няколко български сайта, от който в момента докарва поне една средна заплата, ако не и повече. Разбира се с малко помощ от страна на по-опитен член на форума... Ти ги разбираш нещата, правиш само сайтове на енглиш, а доларче... нещо куца...
Хахах, удар под кръста :lol: Пари могат да се изкарат от всичко, нито един пазар не е за подценяване :)
 
От: Алтернатива на Адсенс?

От личен опит мога да ти кажа, че добра алтернатива на високоплатени кликове на адсенс няма, вече ако имаш много кликове на които и адсенс ти плаща малко може да намериш алтернатива ,но на скъпи думи като weight loss , forex и тн.. просто няма.
 
От: Алтернатива на Адсенс?

Определено се обедих, че НЯМА алтернатива..
Но понеже съм баннат и сайта, който мисля да правя е за клипове, така, че определено няма да ми свърши работа адсенсе, защото бая ги банват..

Между другото... Едно момче от форума, на около 16-17 години, се довери на собствената си преценка и направи няколко български сайта, от който в момента докарва поне една средна заплата, ако не и повече. Разбира се с малко помощ от страна на по-опитен член на форума... Ти ги разбираш нещата, правиш само сайтове на енглиш, а доларче... нещо куца...
Сайтовете са ми ХОБИ. Кефи ме да ги създавам и да се зарибявам през свободното време..
А ако искарат някоя стотинка кяр ми е.. :)

AdBrite имат ли плащания през PayPal ?

Тоест може ли да изплащат $ за БГ..

Знам, че Адсенс няма алтернатива, но ако направя български сайт и, ако го издигна, ще взимам от порядъка на 3-6 стотинки на клик..
Което ми изглежда ДОСТА малко..

За това питам.. Търся нещо подобно на Easy Ads май бяха..дето дават по 0.30 стотинки на клик..
Търся нещо такова ама за хАмериканци..
по 0.10$ да дават пак биват.. :lol:
 
От: Алтернатива на Адсенс?

Аз да не отварям нова тема, че нещо с новите теми не ми връзва :D и да питам направо тука, гледам сте зачекнали :)
Понеже се получи неква калибристика с адсенса...БГ-ПОЩИ му викат... и трябва да пускам нови верификации с пиниве и тн..а и адрес сменям..и изобщо яко разправия за мойте лабави нервички :) та да препоръчате фирма, която не държи на импресии (мин. брой) и тн, защото имам няколко сайта на които не държа (то и нема де) на сериозни приходи, но държа на реклами (шарении искам да се мотат), защото без тях ми прецакват визията :)
Та, препоръчайте фирма, която има убави, шарени, задължително често сменящи се (различни) банерчета, но пък и да не ми зяят за бройка имресии и тн
 
От: Алтернатива на Адсенс?

Да, за бг. Слаби, но лични (държа на тях). Етаргет чета, че имали претенции за имресии.
 
От: Алтернатива на Адсенс?

Ти си пусни кандидатурата, а те нека си имат претенции. Пусни и на хттпоол и на етаргет. Първите имат много добри банери, а вторите са по силни в цените на клик.
 
От: Алтернатива на Адсенс?

Таргета изглежда добре, но не намерих достатъчно подробно инфо. Имат ли специално отношение когато е физическо или юридическо лицето. Изобщо за тях има ли значение това?
 
От: Алтернатива на Адсенс?

Ползвах AdBrite, после Bidvertiser и накрая се спрях на Chitica. Проблемът е че chitica е силна за САЩ и Канада, за другите държави е слаба. Но е по добрият заместител на Гугъл, имат плащане и през PayPal, и вече трети път ми изпращат парите. Вярно че е слабичко, но като нямаш друга алтернатива. Мисля сега на друг сайт вместо тези за кликове да ги заместя с някоя афф програма.
 
От: Алтернатива на Адсенс?

правилният въпрос (който би докарал повече умни отговори) е АЛТЕРНАТИВА НА КОНТЕКСТНАТА РЕКЛАМА (каквато е АдСенс) а алтернативи има доста
 

Горе