Алтернативен Copywrite

radeff

Member
Рейтинг - 100%
12   0   0
Здравейте!

Искам да ви предложа една услуга свързана с новият алгоритъм на чичо G. Тук има малко информация за "колибрито".

Моето предложение

- писане на статии изцяло подчинени на алгоритъма, което ще рече съдържание, изградено да съвпада максимално с въведената заявка за търсене, а не по отделни ключови думи
- това ще става чрез намиране на възможно най-много синоними по определена тема и изграждане на релевантен текст, отговарящ напълно на възможни заявки за търсене по тази тема
- целта е да се пишат авторитетни, полезни и информативни текстове с оптимална дължина по дадена тема
- цената на всяка статия ще се определя индивидуално според това, на какъв език е написана, брой думи и т.н.
- мога да работя на български и английски
- също така предлагам и преводи от и на английски, немски

За контакти

за предпочитане е чрез email [email protected]

*
 
Последно редактирано:
От: Алтернативен Copywrite

Искаме отзиви после :)
 
От: Алтернативен Copywrite

Момчето ми написа статията и съм доволен можете да му се доверите :)
 
От: Алтернативен Copywrite

Пиша в темата заради uphero, защото съм получил отрицателен реп от него. Ето и какво е написал Кой си ти, че да да се доверяваме?
Кой си ти, че да ми казваш какво ще говоря бе тъпанхеро айде гледай си работата и недей да ми се мешиш в работите. Смешник ..
По горе казах точно това което мисля който иска да поръчва да поръчва, но няма да търпя някакъв паляк да ми се заяжда и меси в работите.
Сами преценете дали има основание да ми дава червен реп с причина Кой си ти, че да да се доверяваме? Ебаси наглостта ...
 
От: Алтернативен Copywrite

- също така предлагам и преводи от и на английски, немски
Може ли да видя твой превод от български на английски.
 
От: Алтернативен Copywrite

Момчето ми написа статията и съм доволен можете да му се доверите :)

От какво си доволен? Доволен си, че получи безплатна статия или от... ?

Май, че uphero е бил прав като ти е дал негативна оценка.

Както винаги съм казвал - тук всички гледат да докопат нещо безплатно.
 
От: Алтернативен Copywrite

Като цяло съм доволен от написаната статия. Коректно бяха спазени предварителните изисквания, които поставих. Имаше няколко дребни грешки, но не са фатални и най-вероятно са причинени от бързане, а не от незнаение или неумение.
 
От: Алтернативен Copywrite

От какво си доволен? Доволен си, че получи безплатна статия или от... ?

Май, че uphero е бил прав като ти е дал негативна оценка.

Както винаги съм казвал - тук всички гледат да докопат нещо безплатно.
Доволен съм от това, че направи статията точно както исках и изпълни всички изисквания.
 
От: Алтернативен Copywrite

И аз също съм доволен от услугата, статиите бяха написани в разумен срок и отговаряха на изискванията.
 

Горе