Алтернативи на Google Adsence

mhx

Member
Здравейте, колеги!

Наскоро попаднах на статията за алтернативи на Google Adsence в някакъв блог.

Коя от всички фирми бихте избрали, ако Ви се наложи да избирате...

П.С. Аз лично съм се спрял на Bidvertiser и Chitika's Ads, но искам да питам някой запознат дали знае двата сайта в коя държава са регистрирани, че не мога да намеря информация About us секциите им?
 
От: Алтернативи на Google Adsence

Ако трафика ти е Щатите, Канада стават. Но плащат по-малко от Адсенс.
 
От: Алтернативи на Google Adsence

Трафика е от България (става дума за сайта за техника в линка ми).

Видях,че в Chitika's Ads има опция за локализиране на рекламите. Това дали ще работи за България?
 
От: Алтернативи на Google Adsence

Трафика е от България (става дума за сайта за техника в линка ми).

Видях,че в Chitika's Ads има опция за локализиране на рекламите. Това дали ще работи за България?

Не вярвам да имат реклами за България. По-добре вдигни посетителите до 1000+ на ден и кандидаствай в Етаргет. Мисля, че това им беше ограничението, за да ти прегледат молбата за реклами. Тук има хора, които ги ползват, нека те кажат мнение.
 
От: Алтернативи на Google Adsence

Ок, а някакви мнения за цените на клик, които предлагат ?
 
От: Алтернативи на Google Adsence

Поради стечение на обстоятелствата ползвах етаргет няколко месеца. Последно даваха по 3 стотинки на клик, което е добре. Мога да кажа, че са много коректни и плащат много бързо. На мен ми звъняха даже по телефона да ме питат дали всичко по системата им ми е ясно. На мен ми оставиха много приятни впечатления. Едственото кофти е, че нямат банер реклама и цтр е нисък, сравнено към адсенс и хттпоол.

Другия вариант са хттпоол, обаче те не ми допаднаха на мен. Много бавно плащат и доходите са невъзможни за предвиждане. Единия ден ми изцепиха 10 лв за 3000 клика и просто приключих с тях. Иначе имат най-яките банери. Хората цъкат като луди по тях, обаче...
 
  • Like
Реакции: mhx
От: Алтернативи на Google Adsence

А защо всъщност те баннаха?
 
От: Алтернативи на Google Adsence

Да, защо? За да ти замине целия акаунт трябва яката да си се издънил... Пиши тука дали си пускал обжалвания, за сайт или профил и ако да, какво са ти отговорили.
 
Последно редактирано:
От: Алтернативи на Google Adsence

Ами издънил се е, доколкото знам за нарушение на сайт банват само сайта, за целия акаунт нещо друго трябва да е било.
 
От: Алтернативи на Google Adsence

Може ли да сложа Адсенс и изи адс в един сайт ? Някакви проблеми ще имам ли от Адсенс ?
 
От: Алтернативи на Google Adsence

Може ли да сложа Адсенс и изи адс в един сайт ? Някакви проблеми ще имам ли от Адсенс ?

Нямаш грижи. Правят проблеми ако им се имитира текстовата реклама. Изиадс май нямаха такава, тъй че слагай смело.
 

Горе