Американският посланик и още трима убити в Либия.

От: Американският посланик и още трима убити в Либия.

Не мога да се съглася с вас да говорите за религия и исляма.... Тея кучета които са избивали дъщерите си че говорили с някого са само минало и слухове. USAF... това че си служил в Елхово или Грудово по това време и за гаврите само глупости прикаваш.. И аз бях в Грудово 98 година. С кой са гаврихме - само с циганите. Единствения гърч беше мизерните условия. Тъпо беше да копаеш окопи на танк и да се бръснеш на -15 градуса... Никой не ние гърчил и гаврил.
Ако наистина си бил там трябва да си ходил до Нови Сад и ако си ходил май си забравил сърбите колко обичаха и хвалиха Милошевич.. после обяснявай как му преписали от ООН и НАТО кръвнината...
 
От: Американският посланик и още трима убити в Либия.

"Истината рядко е чиста и никога проста." е казал някой умен човек, който не познавам.. :|
 
От: Американският посланик и още трима убити в Либия.

Не мога да се съглася с вас да говорите за религия и исляма.... Тея кучета които са избивали дъщерите си че говорили с някого са само минало и слухове. USAF... това че си служил в Елхово или Грудово по това време и за гаврите само глупости прикаваш.. И аз бях в Грудово 98 година. С кой са гаврихме - само с циганите. Единствения гърч беше мизерните условия. Тъпо беше да копаеш окопи на танк и да се бръснеш на -15 градуса... Никой не ние гърчил и гаврил.
Ако наистина си бил там трябва да си ходил до Нови Сад и ако си ходил май си забравил сърбите колко обичаха и хвалиха Милошевич.. после обяснявай как му преписали от ООН и НАТО кръвнината...

Абе ти неграмотен ли си ? Какво Грудово приказваш ти бе момче ? Ти изобщо четеш ли ми внимателно поста ? Къде видя написано Грудово ? Алооо - събуди се - писал съм Дебелт Вътрешни войски поделение 72375! 6-ти наказателен батальон за офицери и старшини. Ясно, разбирам че не сте видели това което ние в Дебелт сме видели, но не ви и трябва. Щом си бил в Грудово би трябвало да знаеш за Дебелт мълвата която се е носила, защото Дебелт е близо до Грудово. Но наистина по добре че при вас е нямало гаври. Родителите на много войници плащаха рушвети да ги местят в други поделения, защото в Дебелт беше някакъв ужас. Типичен фашистки концлагер. Но при нас пък нямаше мизерни условия, всичко беше в пъти добре, но много тежки занятия - все пак бях химик-кашик, противогаза не съм го свалял от лицето си до като съм бягал километри по поля и баири, и много извращения от офицери към войници. Нас ни караха да си трием гърдите и гърба със сняг до като вие сте се бръснели на -15 С. Извадил си голям късмет че не си бил в Дебелт. Не ти и трябва.

Не можеш да спориш с мен по отношени към Сърбия, защото видях неща които никога няма да чуеш по новините. Всичко което казват медиите е предварително нагласено и това са платени репортажи и изманипулирани. Минах през Нови Сад. Иначе бях на около 30 км. от Сребреница в южна Босна. За голямо щастие не се наложи да влизам в преки сражения, само наряди давах, но за сметка на това пък обстановка беше подтискаща и депресираща. Сега очаквам да кажеш че съм стрелял и съм убивал, но съм дал дума за военна тайна :wink: А между другото българите които са били в Косово - доста от тях са се върнали с психически разстройства. Заминаването ми стана чрез този руснак. Изцяло съпорт на сърбите - съпровождахме им продоволствен конвой с доставки, но повечето време давахме отцепващи наряди около минните полета.

Направи ми впечатление че много руснаци имаше там, отишли по свое собствено желание да помагат на сърбите. Няма да забравя двама много пекани сърби, доста по големи от мен, в нашия взвод в Босна - един Бранко и Горан. Този Бранко е бил във френски легион, професионално обучен боец. Участвал е в мисии в Африка. След като му е свършил договора в легиона, е работел във Франция във известната фирма Kodak и когато научава какво става в страната му, напуска работа и отишъл да се бие за родината си. Кой българин живеещ в чужбина, уреден със всичко ще си напусне работа и ще зареже всичко и ще се върне тука в България да се бие, ако стане война ? А този Горан - редовен студент, следвал електроника, останали му 2 години да завърши висшето - напуска унивирситета в Белград, и отива доброволец в армията да защитава родината си. Разбрах какво значи сърбин - патриот до костите. Останах с впечатление от тях че това са хора със широко скроени сърца, до като по новините ги описват като "свирепи убийци". Снощи приложих снимки от Босна, имам много, но веднага ги изтрих! Просто размислих че е по разумно така. По някои съображения. Не е мястото този форум да пиша за това което видях там. Просто се подразних като видях че си писал че Милошевич го слагаш под общ знаменател при диктаторите. Но аз истината я знам по отвътре.

И това не са никакви слухове че ислямисти са избивали дъщерите си - имам приятел от казармата който живее в Бахрейн вече 12 години, бил е Кувейт, Ирак, имал четири години престой в Иран, и 2 години престой в Пакистан и казва неща от които само можеш да си направиш извод, че жена която не се е родила в арабски свят е родена късметлийка.

Не, аз и колегите съфорумци, ние не говорим глупости - глупости говорят новинарските медии! Ти ако вярваш на медиите - от затвора няма да излезеш.
 

Горе