Америка или Русия?

Америка или Русия?

  • Америка

    Votes: 45 39.1%
  • Русия

    Votes: 70 60.9%

  • Общо гласове
    115
От: Америка или Русия?

Вече няма да си губя времето да гледам видеото, който му вярва да го направи
 
От: Америка или Русия?

kissche_01.jpg
 
От: Америка или Русия?

Това вече е ясно, ама и ти си голям тъпанар
Чувствата са еднакви, а може твоите да са повече
 
От: Америка или Русия?

Младото поколение е некачествено, така е ;)

Ти от старото качествено комунистическо поколение ли си?
А баща ти като е избягал от БГ, от кое поколение е бил?
 
От: Америка или Русия?

Мисля че 45 години стигат! Напишете една държава, където Русия е влезнала и да е добре!? НЯМА ТАКАВА! ЧЕтете за новата диктатура в Русия и как се ликвидира демокрацията!
 
От: Америка или Русия?

А вариантче за суверенитет или участие в във федерация на равноправни партньори от същия континент поне както в момента случайно да се пръква в нечия робска главица?

Не ви ли притеснява поне МАЛКО да поставяте въпрос "Чия к*ва да съм? На Компира или на Гйьоза". Ми бъдете си като не можете да си представите самостоятелност и работа, к*вата си е к*ва, ама нас какво ни намесвате?
 
От: От: Америка или Русия?

А вариантче за суверенитет или участие в във федерация на равноправни партньори от същия континент поне както в момента случайно да се пръква в нечия робска главица?

Не ви ли притеснява поне МАЛКО да поставяте въпрос "Чия к*ва да съм? На Компира или на Гйьоза". Ми бъдете си като не можете да си представите самостоятелност и работа, к*вата си е к*ва, ама нас какво ни намесвате?

Не си добре. Къде, в този свят, България ще тръгне сама ? Няма страна в света, която да не е към някой отбор. Друг е въпрос, че Русия никога няма да ни се бърка във вътрешните работи, за разлика от САЩ.
 
От: Америка или Русия?

Мда, виждали сме как Русия не ни се бърка, а това, че съвсем наскоро протестираха против наша вътрешна комисия и бълваха некви лъжи е просто мит..
 
От: Америка или Русия?

Мда, виждали сме как Русия не ни се бърка, а това, че съвсем наскоро протестираха против наша вътрешна комисия и бълваха некви лъжи е просто мит..

Тази комисия е нелепа, нормално да протестират.
 
От: Америка или Русия?

Тази комисия е вътрешна и намесата във вътрешна комисия е намеса във вътрешни работи.
Дали е нелепа или не, не е тяхна работа, нямат право дори на мнение по въпроса.
 
От: Америка или Русия?

@vekogroup - за справка Сирия, влезе т.н международна коалиция (или както там се зове официално) начело с ЮСА и идил, растеше ли, растеше. Влезна РФ и почна да се свива територията. И това образование идил (исис, даеш и подобните му наименувания) се сви за ПЕТ месеца. ЮСА от колко време бомбандират тая сган? А колко бежанци има в САЩ? Нали е учител по демокрация и е за пример? Братле демокрацията никога не е излизала от книгите, не знам какво четеш, ама смени материала. Демокрация не съществува в този свят и не е съществувала до сега. Това което ти го представят за демокрация си е плутокрация, и плутокрация с поставени лица в някой случаи. :|
 
От: Америка или Русия?

Хаха да бе, имат една военна база и толкова, не водеха никакви бойни действия, било то и въздушни удари. САЩ години вече нанасят удари, ала исис си увеличаваха територията. Русия започна да нанася удари и какво стана? Само пет месеца и ефекта е потресаващ! Защо САЩ не приемат никакви бежанци, ала мърморят Европа да го прави? Къде е демокрацията, нали според вас съществува? Ами евро-атлантическите ценности, защо САЩ сега не ги спазват, нали ги набиваха в главите четвърт век и повече.

Сега една равносметка си направи.

45 години комунизъм
- население
- стандарт на живот
- производство и прочие
и така нататък. Изобщо направи една сметка какъв гръбнак е имала държавата тогава и какъв гръбнак има държавата сега за 30 години под крилото на САЩ.

По принцип не съм привърженик на комунистите, но фактите говорят. Държавата сега не е фалирала три пъти, но пък за сметка на това е по-зле от фалирала Гърция. Няма армия, няма почти никакво производство. Населението прогресивно умира и намалява.

И какво се оказва, че тоталитарната система ще се окаже по-добра ли? Че и жертвите ще и се окажат по-малко, ако сметнеш последните 30 години какъв ръст на смъртността от глад, болести, нищета и всякакви отрови по храната и т.н.

{Да отворя и една скоба, това е само част от сметката, която да си направиш, не броя над 2.5кк бг имигранти и всички шибани работи, които само доубиха държавата окончателно.]

И всичко това се случва благодарение на вашата любима САША, което ѝ е запазен номер и го е прилагала в цяла латинска Америка, а и не само. И сега много хора ще кажат, ами те комунистите ограбиха страната. По-принцип е така, но реално, ако американците инсталираха демокрация или поне нещо приближаващо се до съвременната плутокрация на запада, никога нямаше комунистите да имат какъвто и да е шанс.

И за финал очаквам да дойде блеки и да почне да ми показва някакви статистики за капитализма, който в Гърция и Турция бе едно нищо през цялата студена война. И двете заедно са били по-зле от нас.

Е приятели така става, когато повярвате, че с демокрация (която фактически не съществува реално) става работата. Трябва си твърда ръка, по свястна идеология и това е.

Логика му е майката, не само да повтаряш глупостите написани във вестника или сайта с новини.

Чао. Оставям те да го асимилираш това до довечера.
 
Последно редактирано:
От: Америка или Русия?

В кое е потресаващ ефекта? Кризата свърши? Или намаля? Бежанците намаляха? А Русия що не приема бежанци?
 

Горе