Америка или Русия?

Америка или Русия?

  • Америка

    Votes: 45 39.1%
  • Русия

    Votes: 70 60.9%

  • Общо гласове
    115
Извинявайте, че пиша малко офтопик, но просто не мога да се сдържа. Какво се е случило с този форум?!? Преди доста години имах някаква стара регистрация тук и положението беше коренно различно. Вие тук се псувате, като продавачи на женския пазар и нито модератор, нито администратор прави някаква забележка.... Да не би да са вдигнали цирка и форума да е на самотек? Ако и тук се е случило така, признавам, че фейсбук е спечелило войната и няма смисъл от други сайтове...

А относно темата, за мен всички сте в грешка. Какво ви пука за САЩ или Русия!?! На никой не му дреме за нас, защо на нас да ни дреме за тях. Ние се намираме в Европа а дори ЕС не ни взима на сериозно. Не, че има как да го направи, като представителите ни там, дори в България не ги взимат.
Спрете да се карате за глупости и да се държите като недо...ощипани девойки. Вие сте в България и мисля, че трябва да дойдат извънземни за да ни помогнат.
Русия не е ок и Америка не е ок.
Ние сме тука малко грубияни, не се притеснявай, по форумски си се храниме:)
 
Горе-долу :) Не са ме "галИли три папи по главата" ама поне помня на къде съм тръгнал и що :)
Имаш напредвид на три морета, Симеопн ще те направи на пет стинки:)
 
Иман на предвид вече да се псуваме по джедайски, да не се трогва народонаселението. "НЕКА МАЙКА ТИ БЪДЕ С МЕН ..." да е "поздрав".
Този филм не съм го гледал, прекалено умен съм за да се доунгредна до там
 
Кой Симеон бе? Оня с връх Мусала и имотите ли?
Не бе тоя, където завладя Византия, да не се бъркаме нещо с обама..
 
Това нещо като урок по история, ама без редакцията :)
 
Много трябва да си дърт или малък, за да си го пропуснал. Йода и Дарт Вейдър така се псували.
Сериозно? Ама на майка ли са се псували?
 
Той цар Калоян, понеже е бил пияница, та затова го отровиха пред портите на Солун. Ама той не беще ли рода на цар Симеон...?
 
Цар Симеон щеше да ни прати в балдуиновата кула, ако четеше как се бъзикаме..
 

Горе