Америка или Русия?

Америка или Русия?

  • Америка

    Votes: 45 39.1%
  • Русия

    Votes: 70 60.9%

  • Общо гласове
    115
Имахме лекар във форума, ама той май не беше психиатър. Как да помогнем на Павлинчо? Как??? Сърцето ми се къса, заради мъката на близките на това момче.
 
@biaaro ro, специално с болен човек, като теб общувам основно, като отговарям пост за пост. Иначе, дори не съм се обръщал пръв към теб : -)Ти се разплака тук заради определени мои мнения. Шизофреничната ти русофилия не издържа на обективната истина. Виж се сам по-горе : -)
 
Последно редактирано:
Приключих с теб, нямам какво да ти кажа повече.

Беседата беше публична, всеки видя кой колко струва, какво ще кажеш от тук нататък не ме интересува.


@biarro, специално с болен човек, като теб общувам основно, като отговарям пост за пост. Иначе, дори не съм се обръщал пръв към теб : -)Ти се разплака тук заради определени мои мнения. Шизофреничната ти русофилия не издържа на обективната истина. Виж се сам по-горе : -)
 
@biaaro , ти по принцип си се изчерпал отдавна и нямаш какво нормално да кажеш. Не е проблем да те сложа на мястото ти винаги, когато си го просиш : -) Русофилията е заболяване, примири се и признай своя проблем. :)
 
Последно редактирано:
Имахме лекар във форума, ама той май не беше психиатър. Как да помогнем на Павлинчо? Как??? Сърцето ми се къса, заради мъката на близките на това момче.
Един няма да стигне, за да овладее шизофреничната русофилия. Погледни се само ти и се попитай сама, колко хора са нужни за да те усмирят, когато те захапе путинофилистическия синдром. :) :) :) :) Та за това вероятно човекът е избягал :)
 
Ленин е жив, долу Елвис!
 
Погледни се само ти и се попитай сама, колко хора са нужни за да те усмирят

И пак не са достатъчни.. :)

Скучно ли ти е, Павлинчо? Бягай навън да си играеш с другите дечица.
 
Важна информация за читателите на тема "Произведено в Русия".

Тъй като темата бе заключена покрай многобройния флъд, то тя се премести. Няма да е коректно да давам линк тук, но може лесно да се открие като се напише заглавието й в търсачката на Гугъл. Очаквам ви там.
 
Тая тема не разбрах предстоящ футболен мач ли се обсъжда или какво?
 
Тая тема не разбрах предстоящ футболен мач ли се обсъжда или какво?
По скоро Лудогорец - Реал Мадрит, вече за Барселона, там не
 
Дискусията по спортни състезания с руско участие е излишна.

Допинг тест => дисквалификация на руските състезатели => служебна победа за следващия в класацията.
 
Стана въртележката:)
 
Важна информация за читателите на тема "Произведено в Русия".

Тъй като темата бе заключена покрай многобройния флъд, то тя се премести. Няма да е коректно да давам линк тук, но може лесно да се открие като се напише заглавието й в търсачката на Гугъл.

Винаги си е била там, но добре информираш, за да може единственият и читател, той и писател, да не се чуди къде да я търси.

proizv.jpg
 
Къв е тоя форум дето отговорите са равни на преглежданията?

М/у другото аз сърчнах в гугле за алтернативната тема ама нищо подобно не ми излезе в първите 2 страници...
 
Искаш да кажеш че не знаеш Форума, който
може лесно да се открие като се напише заглавието й в търсачката на Гугъл.
Е, да де. Не трябва да го очакваш в първите две страници. Дори 3-4. Все пак участниците в него се броят на пръстите на едната ръка на недовиждащ шлосер.
 
Важна информация за читателите на тема "Произведено в Русия".

Тъй като темата бе заключена покрай многобройния флъд, то тя се премести. Няма да е коректно да давам линк тук, но може лесно да се открие като се напише заглавието й в търсачката на Гугъл. Очаквам ви там.
По принцип аз преместих "проиизведено в Русия" много отдавна в селската тоалетна на една от къщите на дядо ми. Там сме сложили и тоалетна хартия с цветовете на руското знаме. :)
 
Последно редактирано:
Важна информация за читателите на тема "Произведено в Русия".

Тъй като темата бе заключена покрай многобройния флъд, то тя се премести. Няма да е коректно да давам линк тук, но може лесно да се открие като се напише заглавието й в търсачката на Гугъл. Очаквам ви там.
Ама ти наистина ли си мислиш, че темата ти е важна за други, освен за теб с няколкото ти профила? ХАХАХАХА
 

Горе