Амероикански войници могат да бъдат използвани за нуждите на МВР

От: Амероикански войници могат да бъдат използвани за нуждите на МВР

Много интересна статия, благодаря.
 
От: Амероикански войници могат да бъдат използвани за нуждите на МВР

Нашите дупедавци ще осигурят всякакви въздушни коридори за атака срещу Иран.
 
От: Амероикански войници могат да бъдат използвани за нуждите на МВР

В доколкото знам не сме част от ракетния щит на САЩ. Докато не сме част от него дори американцияте няма да искат да разполагат сериозно количество оръжия и войници на наша територия (нали с една или няколко ракети всичко си заминава). А за въздушните коридори е възможно за съжаление.
Иначе аз съм против всякаква война, която не засяга нашите държавни интереси. Нямаме караници с Иран (доколкото знам) и няма причина да участваме във война срещу тях. Ние сме възлов транспортен възел, а и ако отново по-масово продаваме ток от АЕЦ-а, се превръщаме във важен енергиен доставчик за региона. С това положение можем да обявим неутралитет и да не се занимаваме с безсмислени войни.
 
От: Амероикански войници могат да бъдат използвани за нуждите на МВР

Бе докато сме част от НАТО, тая оферта с неутралитета май не важи много много :) Нали договора е такъв, че една държава ако е във война - всичките са във война. Като ни нацепят няколко ракетки в Козлодуй и че грейнем като коледна елха :)

Бутайте консервите у мазата и вадете заровените ракии, че тая война няма да е като в Ирак и Авганистан. Хубавото е, че и без това му е време за чистка на света :)
 
От: Амероикански войници могат да бъдат използвани за нуждите на МВР

Американците просто се оливат вече... то бива нахалство ама чак пък толкова... Използват момента, докато Русия още не се е оправила от разпада на СССР(между другото днес е денят на Съветската армия и празник на всички мъже там) и докато Китай не се е въоръжил с най-новата техника. Смятам, че бързат защото до 5-10 години това вече няма да е така и няма да могат да правят каквото си поискат. Бързат да завладеят максимум ресурси и колкото се може повече подконтролни територии... Кофти в случая е, че и България е в схемата, но както се досещате нищо безплатно не идва американците с никой не разговарят на равно, а като с по-низши от тях.
 

Горе