Английска социална мрежа като svejo.net

lastsentinel

Active Member
Трябва ми социална мрежа на английски език като svejo.net Всяка една новина в твоя сайт да можеш да я добавиш в социалната мрежа. Може и повече от една.
Който знае, ако може да помогне. Предварително благодаря.
 
От: Английска социална мрежа като svejo.net

трябва ти някакъв списък?
нещо такова www.social-bookmarking-sites-list.com/ или искаш мрежи, които използват същата система като свежото?
 
От: Английска социална мрежа като svejo.net

Не, не ми трябват със същата система. Този списък ще ми е много полезен. Благодаря :)
 
От: Английска социална мрежа като svejo.net

digg.com :)
 
От: Английска социална мрежа като svejo.net

Сайта ми е за футболни прогнози на английски. В кои английски социални мрежи ме съветвате да си добавям всяка една новина ? Смисъл от кои идват най-много посетители и качват Page Ranka. Може и в повече от Две-Три :)
 
От: Английска социална мрежа като svejo.net

пробвай ги тия с висик ПР
все от някоя ще ти дойдат посетители
 
От: Английска социална мрежа като svejo.net

Мерси за съвета, обаче кода на twitter не ми тръгва в сайта... А на фейсбук тръгва... Незнам защо...
 
От: Английска социална мрежа като svejo.net

аз digg го пробвах на времето и нямах повече от 2-3 посетители на статия :( на Английски разбира се статия и не мога да разбера защо , а тук за някоя глупост от свежо ти идват 50-60 минимум?!
 
Защото ако искаш да доминираш в чуждите социалки, трябва да си направиш предварителна кампания в дадената мрежа, тоест да имаш достатъчно приятели, или точки или каквото и да е било в случая.
 

Горе