[Английски] Търся човек за писане на уникални статии, тип приказка

Designat

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Търся копирайтър, който може да измисли уникални и креативни кратки статии/приказки по 500-800 думи на Английски език.
Аудиторията, за която ще се пишат ще бъде таргетирана 14-18 години т.е. не може да се пише за мечо пух, ами нещо свързано с мечове, елфи, магии и подобни щуротии. Скрития замисъл ще бъде "да намерим вътрешната си сила" ; "характера на Победителя"
Интересува ме цена, както и нещо въвеждащо.. не повече от 2-3 изречения.
Време за измисляне и написване? Не е определящо, а само информативно.
Това ще бъде главното съдържание на сайта, така че може да създадем дългосрочни отношения.

Пс. така е замислено, но може и по-дълги да са. Важното е качеството, рисуването с думи и СЪЗДАВАНЕ НА ЕМОЦИЯ в читателя.
 
Последно редактирано:
Може да потърсиш Диана Петрова. Има профил и тук, но рядко влиза. Ето и сайта и. Точно в тоза се е специализирала. Пише и на Англ. език.
 
От: [Английски] Търся човек за писане на уникални статии, тип приказка

Здравейте.
Видях обявата Ви за писане на статии на английски и реших да се свържа с Вас.
Казвам се Силвия и от 4 години работя като freelance writer в сайтове като Freelancer, oDesk, Elance и други.
Работила съм по различни проекти за статии, всички са били на различни теми и с различни структури, но повечето проекти, по които съм работила са били свързани с Creative Writing.
Един от първите проекти, по които работих беше свързан с писане на статии за деца; също така съм писала/превеждала статии от английски на български на научно-образователни теми за младежи.
Ще се радвам ако решите да се свържете с мен.
Благодаря,
Силвия
 
От: [Английски] Търся човек за писане на уникални статии, тип приказка

Намерих човек.
 

Горе